forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Sastanak na sajmu....
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 21/10/2004 : 00:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by MAGIC

mozda na autobuskoj stanici GSB-a, kod sava centra?
to je na auto putu ali je malo uvuceno, i to je stanica pre nego predjes most,lako se nadje

So many people have come and gone,Their faces fade as the years go by;
Yet I still recall as I wander on,As clear as the sun in the summer sky.




Znam da ti je daleko, govorio sam stinkyju za opcije. Javim ti mailom a prije nego predjemo granicu i telefonski.

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 21/10/2004 : 01:16:06  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
ok...al mi reci okvirno kad mislis da dodjete...jer sam ja svaki dan zauzet u periodu od 17.00-21.00...pa posle toga racunaj da mi treba i vremena da dodjem na ugovoreno mesto...

So many people have come and gone,Their faces fade as the years go by;
Yet I still recall as I wander on,As clear as the sun in the summer sky.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 21/10/2004 : 01:34:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Hej, ne razvlacite mi Magica. Ima on i drugih obaveza na sajmu...

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/10/2004 : 09:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Hej, ne razvlacite mi Magica. Ima on i drugih obaveza na sajmu...

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...



tako je! pustite coveka da odahne. iskrcajte se negde, uzmite taxi, recite njegovu adresu i eto.

DON'T PLAY NO BOOGIE-WOOGIE ON THE KING OF ROCK 'N' ROLL!!!
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 21/10/2004 : 10:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

quote:
Originally posted by Gaston

Hej, ne razvlacite mi Magica. Ima on i drugih obaveza na sajmu...

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...



tako je! pustite coveka da odahne. iskrcajte se negde, uzmite taxi, recite njegovu adresu i eto.

DON'T PLAY NO BOOGIE-WOOGIE ON THE KING OF ROCK 'N' ROLL!!!



nisam ja te srece

So many people have come and gone,Their faces fade as the years go by;
Yet I still recall as I wander on,As clear as the sun in the summer sky.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 21/10/2004 : 11:19:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Ako kažu njegovu adresu, velike su šanse da taxisti pojma nece imati gde je to.

"Well, wobble my webs and call me shaky!"
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 21/10/2004 : 11:22:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

quote:
Originally posted by Gaston

Hej, ne razvlacite mi Magica. Ima on i drugih obaveza na sajmu...

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...



tako je! pustite coveka da odahne. iskrcajte se negde, uzmite taxi, recite njegovu adresu i eto.

DON'T PLAY NO BOOGIE-WOOGIE ON THE KING OF ROCK 'N' ROLL!!!



Nemojte tako , jer stinky je proleter i nema para za Taxi, makar bio i najjeftiniji u Europi. Pare se cuvaju za sajam . Pa nije daleko spustiti se od Vracarskog "dragulja" do Sava centra !

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 21/10/2004 : 11:25:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Ako kažu njegovu adresu, velike su šanse da taxisti pojma nece imati gde je to.

"Well, wobble my webs and call me shaky!"



Ha ha, lako moguce! A kad cuju naglasak i vide da voznja moze biti i skuplja, pa taksista opali do Mirijeva pa nazad Bulevarom, pa kroz Centar do Kalemegdana i oko njega, pa tek onda na Vracar....uh..uh

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/10/2004 : 11:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by dobricina

quote:
Originally posted by Djole

Ako kažu njegovu adresu, velike su šanse da taxisti pojma nece imati gde je to.

"Well, wobble my webs and call me shaky!"



Ha ha, lako moguce! A kad cuju naglasak i vide da voznja moze biti i skuplja, pa taksista opali do Mirijeva pa nazad Bulevarom, pa kroz Centar do Kalemegdana i oko njega, pa tek onda na Vracar....uh..uh



pa sta? isplati se i to. obilazak bgd sa vodicem. i to po te pare.

DON'T PLAY NO BOOGIE-WOOGIE ON THE KING OF ROCK 'N' ROLL!!!
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 21/10/2004 : 11:40:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

quote:
Originally posted by dobricina

quote:
Originally posted by Djole

Ako kažu njegovu adresu, velike su šanse da taxisti pojma nece imati gde je to.

"Well, wobble my webs and call me shaky!"



Ha ha, lako moguce! A kad cuju naglasak i vide da voznja moze biti i skuplja, pa taksista opali do Mirijeva pa nazad Bulevarom, pa kroz Centar do Kalemegdana i oko njega, pa tek onda na Vracar....uh..uh



pa sta? isplati se i to. obilazak bgd sa vodicem. i to po te pare.

DON'T PLAY NO BOOGIE-WOOGIE ON THE KING OF ROCK 'N' ROLL!!!





Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 21/10/2004 : 12:15:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by dobricina

Ha ha, lako moguce!


Skoro sigurno, živim u istoj ulici, i znam kako me taxisti gledaju kad im kažem adresu gde idem.

"Well, wobble my webs and call me shaky!"
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 21/10/2004 : 16:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by dobricina

Ha ha, lako moguce!


Skoro sigurno, živim u istoj ulici, i znam kako me taxisti gledaju kad im kažem adresu gde idem.

"Well, wobble my webs and call me shaky!"



Pa nije to valjda ulica lokalnih "dizelaša"? Ona iz "chitulje"!?

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 21/10/2004 : 16:16:04  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
pa da jeste znali bi za tu ulicu ;-))


So many people have come and gone,Their faces fade as the years go by;
Yet I still recall as I wander on,As clear as the sun in the summer sky.
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 21/10/2004 : 16:35:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by MAGIC

pa da jeste znali bi za tu ulicu ;-))


So many people have come and gone,Their faces fade as the years go by;
Yet I still recall as I wander on,As clear as the sun in the summer sky.




Pa koja je to cudesna (misticna ) ulica!?

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 21/10/2004 : 16:43:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Hej dobricino! Tek sam sad procitao tvoj mail, pa sam sad na brzinu poterao Vedrana da te nekako kontaktira. Nadam se da ce uspeti i da ce ti nekako predati posiljku za mene. A zasto to pisem ovde? Ne znam.

"Ribe se pale samo na hardcover izdanja u boji, a ne na nekakve
crno bijele gluposti na losem papiru." - VJ
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 21/10/2004 : 16:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
DusanMane, sad ti sve ovisi o Stinkyju i njegovoj dobroj volji da pokupi stripove na putu od Kowalskog do Dobricine. :)

Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 21/10/2004 : 19:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Stinky ima dobru volju! :)
Hvala Stinky. Hvala Vedrane. Hvala Dobricino.

"Ribe se pale samo na hardcover izdanja u boji, a ne na nekakve
crno bijele gluposti na losem papiru." - VJ
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6164 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 21/10/2004 : 21:17:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Pozdrav svima koji su na sajmu!

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 25/10/2004 : 00:56:22  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
Eto, prodje jos jedan sajam.
Meni licno, bilo je super, nakupovao sam se i stripova i knjiga, skoro podjednako, mada na zalost nedovoljno zbog ogranicenih finansija.
Pojavili su se neki novi stripovi,odrzale se neke promocije.
OD novih stripova, kao sto vecina vec zna, za ovaj sajam su izasli:
Inkal(HC i SC), Bic Boziji 4, KP13, Krejzi Ket,Ratnici sa Akbara 3, Ket Klou,...pojavli su se jos i neki strip od Kramba, neka slikovnica od Gejmena i Mekina, takodje su izasle Macije oci od Moebiusa i Marsal Bluberi kao piratska izdanja...izasao je i novi PSDZ br24...Naravno nikako ne smem zaboraviti da je izasao i dekarin strip, drugi broj Nepobedivog i Okruzen mrtvima.
Culo se i za neke najave kao sto su recimo najave od Marketprinta za stampanje po 3 albuma Bluberija u jednom, crno-beli u HC izdanju,...a postoji mogucnost i u toku su pregovori da se pocne sa izdavanjem Princa Valijanta od Marfija od 17 broja pa na dalje...Vertigo bi trebalo da krene od sledeceg meseca sa nekim tempom od 2 stripa mesecno, al jos nije sigurno...ne znam dal sam nesto zaboravio da napomenem...u svakom slucaju bilo je za svakog po nesto, za nekoga premalo a za nekoga i previse.

Ekipa je bila poprilicno velika, a cini li su je manje-vise :Stinki, Ramat i rasa iz Banja luke
Markos, VJ, Macan, Djole (jipiii, ovoga puta je uspeo da dodje uprkos strasnome dedi ), Pajke, Dusman (koga je macan umalo zadavio, al je ovaj na zalost uspeo nekako da se izmigolji i nastavi da nam zagorcava zivot, a mcn ima u planu da izda strip sa naslovom "Kako sam sistematski unisten od Dusmana" ),dobricina Sloba, takodje je tu bila i stara garda u likovima Going-Goinga i Colta,...zatim su tu bili i gosti iz Novog Sada i Vrsca tj marlowe i grandissimo Pajke, takodje su bila i DVA Milana Jovanovica, tj jedan u liku Dzimija Gitare, a drugi u liku naseg crtaca stripova ,....moglo se prijatno i popricati sa Bobanom (sa znaka sagite), Rusalicem (jel tako djole? ) Zlatkom Milenkovicem poznatijim kao zmcomicsom, naravno sve prisutnim Vladom Vesovicem, kao i Banetom Kercom, Aleksom Gajicem, i jos nekim poznatim facama iz sveta stripa.

Ekipa sa stripovi.com se posle sajama pokupila i otisla da se oporavi od straobalne guzve, gde drugde, nego u legendarnom Savskom Ekspresu. Ja sam pokusao da promenim lokaciju, ali sam doziveo da me VJ umalo skalpira, tako da sam odlucio da ubuduce ne predlazem takve samoubilacke predloge.
Tamo smo se propisno ozderavili, a markos je bio primoran da uslikava svaku porciju pojedninacno, jer su mu prijatelji iz hr trazili materijalne dokaze da takve porcije zaista postoje i da to nije samo sramkova bujna masta.
Kolko je ko pojeo necemo ovde..neke stvari je bolje ne znati

Sve u svemu bilo je super, a neko je kupio cak i poneku knjigu...greskom naravno

Ah, da umalo da zaboravim da spomenem da je tu bio sveopste priznati, poznati i obozavani -Berni

Kao sto i sami vidite bilo je svacega, a za jedno mesec dana ce biti jos kojecega na CRS-u....do tada strpite se i skupljajte lovu jer bar nekoliko EXTRA iznenadjenja sledi!!

ZIVELA SRBI...ovaj ziveli stripovi i stripovi.com....ali pre svega zivio Zagor bez koga nicega ne bi bilo


So many people have come and gone,Their faces fade as the years go by;
Yet I still recall as I wander on,As clear as the sun in the summer sky.

Edited by - MAGIC on 25/10/2004 02:50:36
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 25/10/2004 : 01:40:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

Stinky ima dobru volju! :)
Hvala Stinky. Hvala Vedrane. Hvala Dobricino.

"Ribe se pale samo na hardcover izdanja u boji, a ne na nekakve
crno bijele gluposti na losem papiru." - VJ




Jesi li zadovoljan sa cudesnom ( i zapetljanom) dostavom u kojoj je sudjelovalo nekoliko forumaša u stilu - iz druge ruke u prve ruke i prvi auto, iz prvog auta u druge ruke i drugi auto, iz drugog auta opet u druge ruke ali u treci auto, iz treceg auta opet u prve ruke ali i u trece, i iz tih trecih i prvih ruku u tvoje pa na police, ili kud vec?
Ako ce stinky ovo pazljivo procitati potvrdit ce da se ovo zbivalo tocno kako je i opisano Ako ima felera neka me ispravi!

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 25/10/2004 : 09:05:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
samo da potvrdim: magic ne laze, bilo je odlicno.
p.s. i ja sam za menjanje lokala sledeci put. sigurno ima jos puno dobrih restorana u bgd. treba malo istrazivati.

DON'T PLAY NO BOOGIE-WOOGIE ON THE KING OF ROCK 'N' ROLL!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 25/10/2004 : 09:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
sve mi se cini da su se neki išli prežderavati,tko jebe stripove

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA HAJDUKA,MLADOST,STAROST,ŽIVOT CILI!
Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 25/10/2004 : 09:23:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

sve mi se cini da su se neki išli prežderavati,tko jebe stripove

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA HAJDUKA,MLADOST,STAROST,ŽIVOT CILI!



To sam i sam priznao!
Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 25/10/2004 : 09:25:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
Konobar je ustanovio da sam najglasniji pa me je zamolio da pitam ko je narucio chorbu, ko bese narucio chorbu!?
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 25/10/2004 : 09:26:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Pajke

quote:
Originally posted by globinjo

sve mi se cini da su se neki išli prežderavati,tko jebe stripove

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA HAJDUKA,MLADOST,STAROST,ŽIVOT CILI!



To sam i sam priznao!


ma lako za vas srbe,ispada da mi hrvati nemamo šta jesti

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA HAJDUKA,MLADOST,STAROST,ŽIVOT CILI!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000