forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 AF trotjedno!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Force
Starting Member

Croatia
35 Posts

Member since 02/10/2004

Posted - 25/10/2004 : 01:35:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Force a Private Message
Prvih 10 naslovnica od Corteggia su genijalne. Žao mi je što sve nisu u takvom stilu.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 25/10/2004 : 07:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Sjajna vijest! Nadam se da ce AF stvarno izlaziti u dvosedmicnom ritmu, a od dobre prodaje AF ce profitirati MM i M NO.

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3069 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 25/10/2004 : 08:54:26  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
Nek ritam izlaženja bude svakih 14 dana, pa ce sve biti ko u dobra stara vremena :-))
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 25/10/2004 : 14:28:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Slušajte ovo ljudi! Upravo sam se vratio iz Zagreba i naravno posjetio sam i legendarnu knjižaru More Comics (kao i uvijek kad sam u Zagrebu). I zamislite što sam tamo vidio? Alan Ford sa TVRDIM koricama kao knjiga!!?? Kad sam to vidio, otkacio sam kao malo dijete kad dobije omiljenu igracku! Naravno, odmah sam kupio svih 6 brojeva koji su izašli. Decki koji tamo rade su mi rekli da ce takvi primjerci izlaziti 2 po 2 jer je preskupo štampanje uporedo sa normalnim. Na kioscima ima vec broj 7, a u More Comicsu ce ovaj tjedan biti i 8 i 9! Jedva cekam nova 2 knjiga izdanja iako je svaki broj 40,00 kn.

Pozdrav svima,
Dalen
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15551 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 25/10/2004 : 14:30:42  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
evo kako malo treba da covjek bude sretan :-)))

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 25/10/2004 : 14:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

Slušajte ovo ljudi! Upravo sam se vratio iz Zagreba i naravno posjetio sam i legendarnu knjižaru More Comics (kao i uvijek kad sam u Zagrebu). I zamislite što sam tamo vidio? Alan Ford sa TVRDIM koricama kao knjiga!!?? Kad sam to vidio, otkacio sam kao malo dijete kad dobije omiljenu igracku! Naravno, odmah sam kupio svih 6 brojeva koji su izašli. Decki koji tamo rade su mi rekli da ce takvi primjerci izlaziti 2 po 2 jer je preskupo štampanje uporedo sa normalnim. Na kioscima ima vec broj 7, a u More Comicsu ce ovaj tjedan biti i 8 i 9! Jedva cekam nova 2 knjiga izdanja iako je svaki broj 40,00 kn.

Pozdrav svima,
Dalen

kod bernija ti je AF HC jeftiniji

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 25/10/2004 : 14:58:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
kako sam sretan kad vidim ovoliko ljubitelja alaniusa na jednom mistu
triba izlazit svakih 14 dana pa ce bit pravi klasik
OVDJE POCIVA JER JE ZABORAVIO DISATI
TKO LEŽI NE BJEŽI
Go to Top of Page

Force
Starting Member

Croatia
35 Posts

Member since 02/10/2004

Posted - 25/10/2004 : 15:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Force a Private Message
Hej Toninho! :)

AF klasik se mora vratiti na "klasicni" nacin izlaženja - svakih 14 dana! :)
Go to Top of Page

Brandy Jim
Average Member

Croatia
545 Posts

Member since 04/10/2004

Posted - 25/10/2004 : 22:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Brandy Jim a Private Message
ima li mozda tko af klasik br.1 viska,poceo sam ga uzimat o drugog broja
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 25/10/2004 : 23:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by Dalen

Slušajte ovo ljudi! Upravo sam se vratio iz Zagreba i naravno posjetio sam i legendarnu knjižaru More Comics (kao i uvijek kad sam u Zagrebu). I zamislite što sam tamo vidio? Alan Ford sa TVRDIM koricama kao knjiga!!?? Kad sam to vidio, otkacio sam kao malo dijete kad dobije omiljenu igracku! Naravno, odmah sam kupio svih 6 brojeva koji su izašli. Decki koji tamo rade su mi rekli da ce takvi primjerci izlaziti 2 po 2 jer je preskupo štampanje uporedo sa normalnim. Na kioscima ima vec broj 7, a u More Comicsu ce ovaj tjedan biti i 8 i 9! Jedva cekam nova 2 knjiga izdanja iako je svaki broj 40,00 kn.

Pozdrav svima,
Dalen

kod bernija ti je AF HC jeftiniji

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.


Je li ima neki mail ili tel. broj preko kojeg mogu naruciti HC izdanja od Bernija?

In my dream I was drowning my sorrows, but my sorrows they learned to swim...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 26/10/2004 : 12:24:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
U svakom Bernijevom stripu imas njegov broj tel

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.
Go to Top of Page

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 26/10/2004 : 13:10:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
A, da ne bude zabune, Berni = Ludens.
Go to Top of Page

Mailman
Senior Member



Croatia
1690 Posts

Member since 26/12/2001

Posted - 26/10/2004 : 15:11:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Mailman a Private Message
Trebao bi AF Klasik izlaziti svaki tjedan! Ma što svaki tjedan, svaki dan!
Svaki sat!!!!

Pa gdje su vec jednom sve te epizode....!!!!!!!!


.
.
.



I'm OK, I'm OK...


How do you know that my dimwitted inexperience isn't merely a subtle form of manipulation, used to lower people's expectations, thereby enhancing my ability to effectively manuever within any given situation?
Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 26/10/2004 : 20:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
to sad izgleda takvim tempom izlazi da ni Marko nemoze stici objesiti sve naslovnice na vrijeme

kad se sjetim kakvo je stanje bilo prije 2-3 godine....hehe...

*-*"The only thing we have to decide is what to do with the time that is given to us."*-*
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 26/10/2004 : 21:36:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
E, vidite decki, to s Bernijem nije tako loša ideja. 40,00 kunica ipak nije malo za jedno takvo izdanje. Ali uopce nije važno, tih vjerojatno dvadesetak-tridesetak kuna što bi uštedio na svih 6 stripova, nisu vrijedne spomena (barem meni), kad se uzme u obzir oduševljenje kad sam spazio takvo izdanje u More Comicsu. I kako Risbozg rece "evo kako malo treba da covjek bude sretan :-)))" Ja sam bio! Imam prvih 75 epizoda u vecinom drugom i nešto u prvom Vjesnikovom izdanju, ali ovo je nešto sasvim drugo. Alan Ford je strip koji ne može zastariti, pogotovo ovaj, sa Brixyjevim prijevodom.
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 27/10/2004 : 20:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
Ja mislim da bi reprinti starih epizoda trebali ici jednom tjedno!
To je ritam koji meni odgovara!

Hi, i am an Albanian virus but becouse of poor technology in my country i am not able to do anything vith your computer.
Please be so kind to delite one of your files and than forvard me to other users.
Thanks!
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 28/10/2004 : 10:29:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by Prodigy

Ja mislim da bi reprinti starih epizoda trebali ici jednom tjedno!
To je ritam koji meni odgovara!



Meni baš i ne. 4 x 40,00 kn = 160,00 svaki mjesec. Svakih 15 dana bi bilo sasvim O.K.
Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 28/10/2004 : 16:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
usporice on ko prodaja opadne. il ako ne poraste...

*-*"The only thing we have to decide is what to do with the time that is given to us."*-*
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 28/10/2004 : 18:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Cuti baksuze, jezik pregriz'o, pu, pu, pu, da kucnem u drvo;)
:)))
Samo nek nam Alan pici...

God created Adam and Eve, He didn't create Adam and Steve.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 28/10/2004 : 19:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Ne vjerujem da ce Alanu prodaja pasti, može samo ici gore. Sada dolaze sve bolje i bolje epizode (pojava broja 1, Superhik, pas od miljun dolara... ) I kako vidim u zadnje vrijeme ima dosta clanaka o stripovim u raznim novinama, tjednicima, a sve je to reklama!

In my dream I was drowning my sorrows, but my sorrows they learned to swim...
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8125 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 28/10/2004 : 21:22:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

quote:
Meni su kod ovih pocetnih epizoda osim što nema mog omiljenog junaka Broja 1,ne svidaju i naslovnice, koje su mi nekako cudne(pogotovo Alanova faca).Sreca da se kasnije Magnus i u tom segmentu itekako popravio.Jedva cekam nastavke,stvarno..


meni su te naslovnice odlicne. Imaju mi neki što ja znam noir ( ili kako bi drugacije rekao ) štih. Odudaraju od ostalih naslovnica i po tome što eksplicitno ne prikazuju jedan segment price. Svidaju mi se isto kao što mi se svidaju posteri holivudskih klasika, naslovnica Uranele i prva 42 superstripa.

if you only knew the power of the dark side


ove prve naslovnice su fantasticne, bolje od stripa unutra
inace, vidim da sve epizode znate napamet, što znaci da ih imate doma, pa mi nije jasno kako to da jedva cekate te epizode, pa nece se ništa mijenjati, cak ni prijevod
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8125 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 28/10/2004 : 21:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by solar

Ne vjerujem da ce Alanu prodaja pasti, može samo ici gore. Sada dolaze sve bolje i bolje epizode (pojava broja 1, Superhik, pas od miljun dolara... ) I kako vidim u zadnje vrijeme ima dosta clanaka o stripovim u raznim novinama, tjednicima, a sve je to reklama!

In my dream I was drowning my sorrows, but my sorrows they learned to swim...


cuo sam cak i da se je po školama af fora, tako da sam dobio molbu da kcerci od jednog prijatelja posudim na citanje afordove preko zimskih praznika, da se mala može ukljucit u razgovore, ajde neka su i stripovi u modi, pa makar to bio i alan ford, koji je po meni debelo precijenjen
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 29/10/2004 : 13:42:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Nije precjenjen. Treba uzeti u obzir da je poceo sa izlaženjem 1969. godine. Onih legendarnih prvih 75 epizoda koje je crtao Magnus sigurno nisu precjenjene.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 10/11/2004 : 23:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by solar

Ne vjerujem da ce Alanu prodaja pasti, može samo ici gore. Sada dolaze sve bolje i bolje epizode (pojava broja 1, Superhik, pas od miljun dolara... ) I kako vidim u zadnje vrijeme ima dosta clanaka o stripovim u raznim novinama, tjednicima, a sve je to reklama!

In my dream I was drowning my sorrows, but my sorrows they learned to swim...


cuo sam cak i da se je po školama af fora, tako da sam dobio molbu da kcerci od jednog prijatelja posudim na citanje afordove preko zimskih praznika, da se mala može ukljucit u razgovore, ajde neka su i stripovi u modi, pa makar to bio i alan ford, koji je po meni debelo precijenjen



jezik pregrizo
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 10/11/2004 : 23:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Nego, kad bi trebao sledeci af da se pojavi?

God created Adam and Eve, He didn't create Adam and Steve.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000