forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Pažnja,drugovi-PREVARANT na djelu!!!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 01/11/2004 : 23:37:15  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message
quote:
Originally posted by Malicius

lol, darkwood, tako je nisam ni ja da se ovdje vrse kojekakvi obracuni i da se ljudi svadjaju.
Samo sam rekao da covjeku nisam poslao novce na vrijeme i odmah me nazvao prevarantom a fino sam bio rekao da sam u velikom poslu i da se strpi malo a kao dokaz tome mogu jos objaviti ovdje sve sto sam se sa njim dopisivao.

Hvala momcima za podrsku i svim ostalima koji (necu reci da su na mojoj strani)su rekli dobru rijec.

ma znan ali znas da danas svaka para znaci nesto, druga su vremena, nije vise ono 40Eura ko ih jebe....MA razumin te ja, ne osudjujem te jer to nemam prava,nista protiv tebe ali ponekad je jedan kratak email od 3-4 reda dovoljan da vrati nadu ....





Only God will judge me!
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 02/11/2004 : 08:32:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
<dobricina> mozda to i ucinim,dobar ti je prijedlog

<darkwoodski kralj> znam napisao sam, ali treba shvatit da nesto nemozes odmah (slucaj je takav kakv jest),ali covjek se malo zaletio, oprosteno mu je vec a kad dobije novac neka kaze i rijesili smo stvar.

Drugi su me dokazali i hvala im jos jednom za dobre rijeci, a gosp. Fidler sad kad dobije svoj novac treba sebe dokazati.







Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000