forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 TRECI ROÐENDAN
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 02/11/2004 : 13:07:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
Srecan rodjendan i jos dugo uspjesnog rada mom najomiljenijem sajtu!

Ja bi volio da ovde napisem nesto pametno ali se bojim da me niko nece razumjeti
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 02/11/2004 : 16:37:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Upravo procita Markosov tekst o stvaranju i radu sajta.
Odlicno uradjen tekst,skroman i lagan za citanje sve djeluje iskreno i zaljubljenicki.Upravo mi takav tekst sjede posto mi je danas glava teska ko cocin bubanj.
Idem pristaviti kafu.............
Sretan III.rodjendancic i zelim da puno godina cestitamo i da se druzimo,posebno zelim da mi kafa bude sto prije gotova da dodjem sebi.

Porter
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 02/11/2004 : 16:51:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Upravo procita Markosov tekst o stvaranju i radu sajta.
Odlicno uradjen tekst,skroman i lagan za citanje sve djeluje iskreno i zaljubljenicki.Upravo mi takav tekst sjede posto mi je danas glava teska ko cocin bubanj.
Idem pristaviti kafu.............
Sretan III.rodjendancic i zelim da puno godina cestitamo i da se druzimo,posebno zelim da mi kafa bude sto prije gotova da dodjem sebi.

Porter



Ako ne bi tako burno proslavljao rodjendana stripovi.com, sad te ne bi boljela glava

Last night I had a dream
Where I was all alone walking on the street


Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 02/11/2004 : 17:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by Guffy
I svi su pjevali "Happy birthday to You...". A ja sam sjedio na kaucu potpuno iznenadjen i gol golcat...

jako dobro

naravno pridruzujem se cestitkama za rodjendan

SRETAN RODJENDAN WWW.STRIPOVI.COM

---
http://www.paucina.com/
http://www.infocor.hr/ najbolji shop u Hrvata :-)
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 02/11/2004 : 19:42:44  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
sretan rodjendan stripovi.com i da nam jos dugo pozivi!

DA LI STE SE UKLJUCILI U AKCIJU "Pomozimo djeci Srebrenice"???
AKO NISTE, STA CEKATE?!?!?
Go to Top of Page

Blek Stena
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1344 Posts

Member since 03/07/2004

Posted - 02/11/2004 : 19:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Blek Stena's Homepage  Send Blek Stena a Private Message
Stigla nova torta na homepage, mnogo bolja od prethodne. Kazzu da je s jajima pravljena
Go to Top of Page

wiz
Advanced Member

Slovenia
5487 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 02/11/2004 : 19:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Send wiz a Private Message
sve najbolje i zelim da ovaj sajt postoji dok ima stripova a i dalje :))

_____________________
Hundreds Of Vampires!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 02/11/2004 : 21:05:34  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Iskrene cestitke...

In my dream I was drowning my sorrows, but my sorrows they learned to swim...
Go to Top of Page

fishleg
Advanced Member



Slovenia
3341 Posts

Member since 03/09/2002

Posted - 02/11/2004 : 22:19:48  Show Profile Show Extended Profile  Send fishleg a Private Message
Cestitam stripovi.com za 3. rodendan!!!
Prije dvije godine sam prvi put dosao na ovaj sajt, a nisam ni slutio da cu od tada dalje skoro svaki dan ponovo doci, dakle priznajem, ovisan sam od ovoga sajta
Nisam ni slutio da ce stripovi.com postati ona stranica na koji cu odmah dojuriti kada upalim kompjuter.
Zelio bi cestitati ekipi koja je zasluzna za ovaj sajt,
najprije Markosu, kako bi rekao Mike, volimo te.
Dokazao je da je sposoban, ima volju, zelju i to radi sa gustom,
i mislim da je dobar covjek koji raste
i se razvija zajedno sa sajtom,
iako ga ne poznajem osobno.
Tu su i stafovci, koji se uvijek pobrinu za kakvo iznenadenje, recimo gostovanje Ferrija na CRS-u, jel tako Zole,
VJ, Darkwood Devil kojeg nije sram priznati da cita Zagora, i to sa gustom.
Tu je i Dado, koji je uvijek spreman pomoci
A zelio bi cestitati i svima koji su sa svojim recenzijama, opisima junaka, svojim komentarima
ili samom pojavom na forumu napravili ovu stranicu meni tako
dragu i posebnu.
Dakle, sretno stripovi.com i samo tako dalje!!!


Gdje sam bio ja kad se sreca dijelila - ne znam,
zašto sve što dotaknem na krivo okrenem - ne znam.
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 02/11/2004 : 22:53:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
Cestitam! Samo napred, da stvorite još puno puno ovisnika...:))))
Nisam ni znao da su 3 godine tu... Doduše i ja sam ovdje (skoro svaki dan, ono- ako sam na moru, onda ne:)) vec godinu i pol...


to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

Zox
Senior Member

1183 Posts

Member since 04/06/2002

Posted - 02/11/2004 : 22:54:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zox's Homepage  Send Zox a Private Message
Momci, sve najbolje, s malim zakasnjenjem, jos mnogo druzenja, tekstova, sajmova i transakcija.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29257 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/11/2004 : 18:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Hvala svima na cestitkama, meni to iskreno jako puno znaci. Covjek odmah dobije volju raditi.
Nadam se da cemo zajedno proslaviti makar i deseti!:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4647 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 04/11/2004 : 02:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
Cestitke sa malim zakasnjenjem i od mene. I meni je prakticno godinu dana clanstva na forumu.
Kad bacimo pogled unazad lepo se mogu videti plodovi rada. Zasluge su najpre za ekipu koja vodi sajt, a bogami i clanovi su odradili dosta toga. Ma samo uporedite stanje pre 3 godine i danas.
Idemo dalje, hrabro i nezadrzivo.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 04/11/2004 : 02:28:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Hvala svima na cestitkama, meni to iskreno jako puno znaci. Covjek odmah dobije volju raditi.
Nadam se da cemo zajedno proslaviti makar i deseti!:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy




ko zna kako ce 2011. izgledati internet

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

Orloff
Junior Member



Croatia
396 Posts

Member since 01/10/2003

Posted - 04/11/2004 : 09:10:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Orloff a Private Message
Sretan rodjendan i sa moje strane, nadam se da ce biti samo bolji i bolji!
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 04/11/2004 : 10:09:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Bravo za sav trud, entuzijazam i vrijeme potroseno na ovako kvalitetan i dobar site.

** Thommo was here! **
Go to Top of Page

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 04/11/2004 : 17:19:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
Najgora stvar mi je sastavljati cestitke, jer uvijek ispadne nekako stereotipno, pa se osjecam kao licemjer iako su želje redovito iskrene... Zato cu ovaj put biti minimalist - Sretan rodendan!
Go to Top of Page

markomarko
Junior Member

Slovenia
393 Posts

Member since 11/05/2003

Posted - 04/11/2004 : 18:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Send markomarko a Private Message
cestitke i od mene
Go to Top of Page

oko
New Member

Croatia
201 Posts

Member since 19/04/2004

Posted - 04/11/2004 : 18:25:39  Show Profile Show Extended Profile  Send oko a Private Message
Sretan rodendan i hvala svim dobrim ljudima koji rade na sajtu.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 05/11/2004 : 01:06:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Markose, pa haj se, kad si tako voljan, baci na izdavanje Ken Parkera :D
btw. today is my birthday!za sve vas cu pojesti jedan zalogaj zeljanice

------------------------
Apsurdno je priccat o užitku koitusa nekome ko je rodjen impotentan.
Neki hodza kad je vidio sa kojim ga 'razumjevanjem' slusaju vjernici u dzamiji
Go to Top of Page

djuna
New Member



Serbia
213 Posts

Member since 20/07/2004

Posted - 05/11/2004 : 15:28:35  Show Profile Show Extended Profile  Send djuna a Private Message
Srecan rodjendan i od mene.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6160 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 05/11/2004 : 20:17:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Šta da kažem..ovaj sajt je jednostavno fenomenalan a svida mi se što se u poslednje vrijeme pojavljuje sve više ne-Bonelli tekstova i sl..Da nije bilo stripovi.com nikad ni bih upoznao neke divne ljude a ne bi imao pojma o stripovima.Ponosan sam što sam ovdje od samog pocetka i nadam se da ce ovo ugodno druženej potrajati još barem 30-ak godina.

Emire,sretan ti rodendan i sve najbolje.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Dzimi Gitara
stripovi.com suradnik



1900 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 05/11/2004 : 21:29:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dzimi Gitara's Homepage  Send Dzimi Gitara a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Šta da kažem..ovaj sajt je jednostavno fenomenalan a svida mi se što se u poslednje vrijeme pojavljuje sve više ne-Bonelli tekstova i sl..Da nije bilo stripovi.com nikad ni bih upoznao neke divne ljude a ne bi imao pojma o stripovima.Ponosan sam što sam ovdje od samog pocetka i nadam se da ce ovo ugodno druženej potrajati još barem 30-ak godina.

Emire,sretan ti rodendan i sve najbolje.

Bond.James Bond.



Amin, brate Aco!

Emire sretno!
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 05/11/2004 : 21:49:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Markose, pa haj se, kad si tako voljan, baci na izdavanje Ken Parkera :D
btw. today is my birthday!za sve vas cu pojesti jedan zalogaj zeljanice

------------------------
Apsurdno je priccat o užitku koitusa nekome ko je rodjen impotentan.
Neki hodza kad je vidio sa kojim ga 'razumjevanjem' slusaju vjernici u dzamiji




ej, bre, emire. danas je i moj rodjendan! jednom moramo napraviti zajednicku strip-zurku. isti rodjendan, ista struka... makes you think.

DON'T PLAY NO BOOGIE-WOOGIE ON THE KING OF ROCK 'N' ROLL!!!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 05/11/2004 : 21:51:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
E pa srecan dupli rodendan!

--
"...Una citta' aldila' dello spazio e del tempo, malincolica, pigra, affascinante... e chissa' come doveva essere quando questi canali erano pieni dell'acqua della laguna..."
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000