forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 10 najgorih Zagora po ocjenama citatelja
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 13/11/2004 : 00:14:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
brandy, te nisu loše epizode, ali ipak su ove sa cainom, anasazi, nestali istraživac, teksaški rendžeri itd. bolje

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

Brandy Jim
Average Member

Croatia
545 Posts

Member since 04/10/2004

Posted - 13/11/2004 : 00:24:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Brandy Jim a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

brandy, te nisu lo?e epizode, ali ipak su ove sa cainom, anasazi, nestali istra?ivac, teksa?ki rend?eri itd. bolje

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih

nisam rekao da su lose,pogotovo nastavci nestalog istrazivaca,i one kad se zagor nadje na nekom otoku(irska,skotska,ne sjecam se vise)i ponovno se pojavi nat murdo,kako se ono zvala ta epizoda,otocka skupina,ili kako vec,nisam to citao 5-6 godina,dobre su to epizode,al klasika je klasika
Go to Top of Page

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 13/11/2004 : 02:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message
quote:
Originally posted by Brandy Jim

quote:
Originally posted by stinky

brandy, te nisu lo?e epizode, ali ipak su ove sa cainom, anasazi, nestali istra?ivac, teksa?ki rend?eri itd. bolje

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih

nisam rekao da su lose,pogotovo nastavci nestalog istrazivaca,i one kad se zagor nadje na nekom otoku(irska,skotska,ne sjecam se vise)i ponovno se pojavi nat murdo,kako se ono zvala ta epizoda,otocka skupina,ili kako vec,nisam to citao 5-6 godina,dobre su to epizode,al klasika je klasika


daj recite gdje je napokon poginuo nat murdo
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/11/2004 : 08:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by dcarapo2

quote:
Originally posted by Brandy Jim

quote:
Originally posted by stinky

brandy, te nisu lo?e epizode, ali ipak su ove sa cainom, anasazi, nestali istra?ivac, teksa?ki rend?eri itd. bolje

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih

nisam rekao da su lose,pogotovo nastavci nestalog istrazivaca,i one kad se zagor nadje na nekom otoku(irska,skotska,ne sjecam se vise)i ponovno se pojavi nat murdo,kako se ono zvala ta epizoda,otocka skupina,ili kako vec,nisam to citao 5-6 godina,dobre su to epizode,al klasika je klasika


daj recite gdje je napokon poginuo nat murdo



Ona epizoda sa "Kapetanom Midnightom". S time da je preša na dobru stranu.

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6160 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 13/11/2004 : 10:20:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Murdo nije poginuo.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 13/11/2004 : 11:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
Murdo je živ, doživio je najglupji moguci kraj-pokesao se i onda je postao dobricinaTotalna glupost!

A Chiarolla je stvarno dobar u ovom Zagoru, koji sad izlazi(sa Laffitom), a u Maxiju mi je dobar u drugoj prici, u prvoj ne.Ja mislim da Chiarolli više ide crtanje pokrajine(baš ima mracno ozracje u Maxiju), a neke face, koje crta mi se ne svidaju.Onaj tip u Maxiju, glavni neprijatelj u prvoj epizodi, mi djeluje glupo i djecje.Ali ipak ima Chiarolla svoj stil, koji najviše odstupa od ostalih Zagorovih klasicnih crtaca, zato i je poseban.

Sorry Marin
Go to Top of Page

Guffy
Advanced Member



Croatia
3109 Posts

Member since 11/12/2002

Posted - 13/11/2004 : 13:42:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Guffy's Homepage  Send Guffy a Private Message
6.CUDNOVATI VIOLINIST 50% 13 komentara

--------------------------------------------

Koji ti je ovo zagor
Nikad cuo ni vidio

Programiranje je kao seks:
jedna greška i morate davati
podršku cijeli život.
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2990 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 13/11/2004 : 13:52:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

1.DAN OTKUPA 39% 11 komentara
2.CIKO PRACOVJEK 44% 19 komentara
3.NOC KRVOPROLICA 46% 14 komentara
4.SRAMOTAN SPORAZUM 46% 13 komentara
5.SVETO DRVO 49% 9 komentara
6.CUDNOVATI VIOLINIST 50% 13 komentara
7.SMRTONOSNI BLJESAK 52% 10 komentara
8.OMCA 55% 12 komentara
9.ZAGOR PROTIV ZAGORA 55% 17 komentara
10.SKRIVENI GRAD 56% 13 komentara


ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih



Vise, manje tocno. Naj zagori.

Edited by - Koresh on 13/11/2004 13:53:24
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 13/11/2004 : 13:57:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Guffy

6.CUDNOVATI VIOLINIST 50% 13 komentara

--------------------------------------------

Koji ti je ovo zagor
Nikad cuo ni vidio



to je nešto krivo upisano,to se odnosi na epizodu lms 85-žuta sekira...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA HAJDUKA,MLADOST,STAROST,ŽIVOT CILI!
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 13/11/2004 : 14:46:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
quote:
Originally posted by Guffy

6.CUDNOVATI VIOLINIST 50% 13 komentara

--------------------------------------------

Koji ti je ovo zagor
Nikad cuo ni vidio

Programiranje je kao seks:
jedna greška i morate davati
podršku cijeli život.




Pa to nije naslov stripa, nego samo jedne price, koja pocinje u stripu.Mislim da se strip zove Šumski demoni, ali nisem ziher.

Sorry Marin
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 13/11/2004 : 16:13:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
nije krivo upisano, to je epizoda koja pocinje u zagor extra 44 ŠUMSKI DEMONI, i zove kao što i piše CUDNOVATI VIOLINIST

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/11/2004 : 18:11:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Murdo nije poginuo.



Znam da je prešao na drugu stranu u toj epizodi. A ovo da nije poginuo sasvim sam smetnuo sa uma. Pa što, Zagor ga je samo pustio?
Sjecam se da je unakažen poslije onog požara u L.A. pa sam mislio da je poginuo na kraju ove epizode. Sva dobra cudovišta koja se pokaju na kraju umiru.

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8125 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 13/11/2004 : 18:23:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
ova lista su samo najgore ocijenjene epizode od recenziranih, ima puno vecih grozota, pogotovo medu prvih 60-70 epizoda, osim prve epizode, slijedeca jako dobra (barem što se mogu sjetiti) je 'put do smaragda' i 'stari sat', od tada pocinje jedno solidno doba (zagor prica, vikinzi, car orlova...) i traje do prvog vampira od kojeg pocinje prvo zlatno doba, a drugo zlatno doba pocinje s 'nestalim istraživacem' i još traje
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 13/11/2004 : 18:48:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Aco

Murdo nije poginuo.



Znam da je prešao na drugu stranu u toj epizodi. A ovo da nije poginuo sasvim sam smetnuo sa uma. Pa što, Zagor ga je samo pustio?
Sjecam se da je unakažen poslije onog požara u L.A. pa sam mislio da je poginuo na kraju ove epizode. Sva dobra cudovišta koja se pokaju na kraju umiru.

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...



Da, Zagor ga je jednostavno pustioBudala, o onda kaže, kako osveti gospodara Darkwooda nitko ne pobjegne

A meni je dosad najloši Zagor Omca, to sam procitao jednom i nikad više necu.Ološ od ološa

Sorry Marin
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8125 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 13/11/2004 : 19:08:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
ne znam zašto je 'omca' tako loše primljena, ja ju gledam kao poboljšani remake neke od starih epizoda, kratko i jasno, trapere netko zajebava i zagor to rješava, jedna od 2-3 solidne epizode od ovih preskocenih
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8125 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 13/11/2004 : 19:16:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

ova lista su samo najgore ocijenjene epizode od recenziranih, ima puno vecih grozota, pogotovo medu prvih 60-70 epizoda, osim prve epizode, slijedeca jako dobra (barem što se mogu sjetiti) je 'put do smaragda' i 'stari sat', od tada pocinje jedno solidno doba (zagor prica, vikinzi, car orlova...) i traje do prvog vampira od kojeg pocinje prvo zlatno doba, a drugo zlatno doba pocinje s 'nestalim istraživacem' i još traje


malo sam pogledao popis, pa se evo moram malo ispraviti, loše epizode su do 50, a medu njima se nalazi samo nekolicina dobrih i jedna odlicna (zarobljenici crvene vještice)
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6160 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 13/11/2004 : 19:50:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
I ovogodišnji specijalac Kineska sekta je smece.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 13/11/2004 : 19:52:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

ova lista su samo najgore ocijenjene epizode od recenziranih, ima puno vecih grozota, pogotovo medu prvih 60-70 epizoda, osim prve epizode, slijedeca jako dobra (barem što se mogu sjetiti) je 'put do smaragda' i 'stari sat', od tada pocinje jedno solidno doba (zagor prica, vikinzi, car orlova...) i traje do prvog vampira od kojeg pocinje prvo zlatno doba, a drugo zlatno doba pocinje s 'nestalim istraživacem' i još traje



slažem se s ovom brzom analizom, otprilike je to tako

pocetne epizode su uglavnom smece
i još je jedan smetlarski period bio, to je vrijeme onih 20 preskocenih i ispred toga, koji se fala Bogu završava prekretnicom (i revolucijom Zagora u Marti Misteriju), legendarnim Nestalim istraživacem

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/11/2004 : 20:56:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Stinky, daj nabaci sad i top listu najboljih recenzovanih Zagora. Naravno ak imaš volje!

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 13/11/2004 : 21:35:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ok, stavicu

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

BOC
Advanced Member

Fiji
3587 Posts

Member since 01/12/2002

Posted - 14/11/2004 : 00:01:06  Show Profile Show Extended Profile  Send BOC a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Raven

Slazem se sa skoro svuim epizodama iz liste,samo da napomenem da su meni inace sve epizode koje pise BUrattini lose,jer mi se tip nimalo ne svida i dosad nisam procitao nekakvu originalnu ideju u njegovim stvarima.



Burattini piše loše? Pa on je zaslužan za vecinu najboljih prica u zadnje vrijeme. Ma tip je genijalac. Plus Bosselli, njegove su price uvijek tajanstvenog i misticnog štiha.

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...



Meni je jedna od najdražih Burattinijevih epizoda "Svratište obješenih" tu je ostvario odlican ugodaj, a epizoda je jako duhovita. Za deset!

Sinoc, mala, cudan san sam usnio,
Oružje skriveno u sijenu i zamak što je gorio
Vatre u šumi, culi su se bubnjevi, a
Jedna zvijezda na nebu nad Balkanom poce jace sjati
Go to Top of Page

BOC
Advanced Member

Fiji
3587 Posts

Member since 01/12/2002

Posted - 14/11/2004 : 00:03:28  Show Profile Show Extended Profile  Send BOC a Private Message
quote:
Originally posted by Žiga

Murdo je živ, doživio je najglupji moguci kraj-pokesao se i onda je postao dobricinaTotalna glupost!




Ne bih se složio, Murdo je legenda, kraj je baš fin otvoren i ostavlja mjesta za nove pustolovine! Meni je Murdo inace najdraži negativac, bolji cak i od Hellingena, Jednookog Jacka i Wendiga zajedno!

Sinoc, mala, cudan san sam usnio,
Oružje skriveno u sijenu i zamak što je gorio
Vatre u šumi, culi su se bubnjevi, a
Jedna zvijezda na nebu nad Balkanom poce jace sjati
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 14/11/2004 : 01:17:33  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message
Murdo je ucinuo samo usluge Zagoru jer ga poveo u nove pustolovine.
Go to Top of Page

Brandy Jim
Average Member

Croatia
545 Posts

Member since 04/10/2004

Posted - 14/11/2004 : 01:19:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Brandy Jim a Private Message
natjerali ste me vadim stripove iz celofana i da ponovno citam nestalog istrazivaca,aljasaku,okrsaj u l.a,kapetana midnighta....stvarno odlicne epizode,al ja i dalje ostajem pri svome,epizode iz doba demonske maske ipak su za nijansu bolje,al ovaj horror i misterije donijele su svjezinu u vec pomalo ishlapjelog zagora.boselli je zakon
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 14/11/2004 : 02:42:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
stinky, volio bih dati svoj komentar na "najgore" Zagorove price ali s obzirom da ih nisam citao u kontinuitetu, i ne sjecam se mnogih prema naslovu, ne mogu dati baš neki objektivan i potpun sud. Mogao bih reci samo da Chico pracovjek i Zagor protiv Zagora nikad ne bih stavio na ovu listu.

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000