forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 10 najbolje ocjenjenih Zagora (komentari citatelja
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 20/11/2004 : 23:45:35  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Demoni ludila su za mene bez ikakve konkurencije na broju jedan! To je Zagorov vrhunac i teško da ce itko ikad nadmašiti te Scalvijeve epizode!

...september...streets capsizing...spilling over, down the drain...shards of glass splinters like rain but you could only feel your own pain...
Go to Top of Page

mnogooki
Starting Member

1 Posts

Member since 21/11/2004

Posted - 21/11/2004 : 17:16:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mnogooki a Private Message
meni jedna od daleko najboljih epizoda je Podvodno cudovište, azatim i sve epizode koje imaju veze sa helingenom i veribedom
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 21/11/2004 : 17:47:23  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Dobrodošao!

...september...streets capsizing...spilling over, down the drain...shards of glass splinters like rain but you could only feel your own pain...
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6407 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/11/2004 : 17:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Meni su jako dobre epizode s Butcherom (drugi put se pojavljuje u specijalcu "Kozno lice"): Eksploziv AZ-119, Tvrdava na moru, Sedmorica neustrasivih, Izvidnica straha, Obracun kod Big Beja. Cudim se sto ih nitko ne uvrstava u svoju top-listu deset najboljih.
Go to Top of Page

BOC
Advanced Member

Fiji
3587 Posts

Member since 01/12/2002

Posted - 21/11/2004 : 21:30:03  Show Profile Show Extended Profile  Send BOC a Private Message
Demoni ludila je najveca epizoda Zagora, Sclavi je o Zagoru kao liku rekao više nego svi ostali scenaristi zajedno. Meni je to jedan od najboljih stripova uopce, može stajati rame uz rame sa djelima kao što su "Watchmen" i sl.

Sinoc, mala, cudan san sam usnio,
Oružje skriveno u sijenu i zamak što je gorio
Vatre u šumi, culi su se bubnjevi, a
Jedna zvijezda na nebu nad Balkanom poce jace sjati
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 21/11/2004 : 21:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

Meni su jako dobre epizode s Butcherom (drugi put se pojavljuje u specijalcu "Kozno lice"): Eksploziv AZ-119, Tvrdava na moru, Sedmorica neustrasivih, Izvidnica straha, Obracun kod Big Beja. Cudim se sto ih nitko ne uvrstava u svoju top-listu deset najboljih.



Prvo pojavljivanje je stvarno super, ali Kožno lice mi je debilna prica.Previše glupo za prvog Zagorovog specijalca.Prica je dosadna i razvlecena, scenarij nije puno drukciji kao scenarij kake druge ZG price.To mi je do zdaj najlošiji specijalac od Zagora.

Sorry Marin
Go to Top of Page

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 21/11/2004 : 23:10:34  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message
akt nasilja i odlucujuci udarac
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 22/11/2004 : 03:10:17  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message
sada sam bas gleda ima tu punoooo dobrih epizoda .....

Only God will judge me!
Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 22/11/2004 : 16:00:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
pa ne izlazi zagor djabe vise od 40 godina, naavno da ima puno dobrih epizoda, isto toliko koliko i losih :)

pitanje je dali su oni koji su glasali i izjasnjavali se o najboljim epizodama, procitali sve epizode, jer jedino tada mogu pricati o najboljim od najboljih.


*-*"The only thing we have to decide is what to do with the time that is given to us."*-*
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8125 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 22/11/2004 : 16:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

Meni su jako dobre epizode s Butcherom (drugi put se pojavljuje u specijalcu "Kozno lice"): Eksploziv AZ-119, Tvrdava na moru, Sedmorica neustrasivih, Izvidnica straha, Obracun kod Big Beja. Cudim se sto ih nitko ne uvrstava u svoju top-listu deset najboljih.


nitko još nije napisao recenziju pa nema ni ocjena, inace su tu negdje, ako ne u top 10, onda u 15 sigurno
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8125 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 22/11/2004 : 16:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by mnogooki

meni jedna od daleko najboljih epizoda je Podvodno cudovište, azatim i sve epizode koje imaju veze sa helingenom i veribedom


kad sam bio mali to mi je bila jedna od najdražih, prošle godine sam je ponovo nabavio i jako me razocarala
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 22/11/2004 : 21:25:02  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message
quote:
Originally posted by Top

pa ne izlazi zagor djabe vise od 40 godina, naavno da ima puno dobrih epizoda, isto toliko koliko i losih :)

pitanje je dali su oni koji su glasali i izjasnjavali se o najboljim epizodama, procitali sve epizode, jer jedino tada mogu pricati o najboljim od najboljih.


*-*"The only thing we have to decide is what to do with the time that is given to us."*-*

da ima puno losih se ne bi slozijo, ima dosta super, mnogo prosjecnih i par losih epizoda po mom misljenju....



Only God will judge me!
Go to Top of Page

Dr.GonZo
Senior Member



Croatia
1198 Posts

Member since 31/03/2002

Posted - 25/11/2004 : 03:11:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dr.GonZo's Homepage  Send Dr.GonZo a Private Message
Divovi dobra i zla
Horde zla
Jeti
Crna kula
Zvijer iz Valoka
Zagor protiv barona
Jednooki Jack
Pleme Sauka
Žig srama
1000 lica straha
Zagor protiv Supermajka
Dvojnik

Ovamo je došao Conan iz Cimmerije, crne kose, prkosnih ociju, s macem u ruci, lopov, pljackaš, ubojica, s ogromon tugom i ogrmonim veseljem, kako bi zgazio draguljima optocena prijestolja na Zemlji svojim ogromnim stopalima...
Go to Top of Page

crta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
616 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 25/11/2004 : 15:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send crta a Private Message
nisu losi ni ovi sa afrikom

voli vas sve jedan tipican bosanac
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000