forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Strip razstavica v Murglah (Lj.)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 10/12/2004 : 07:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Slovenci ja sam u cetvrtak poslovno u Ljubljani pa cu mozda skoknuti do Bucha ako budem imao vremena (u sta sumnjam )

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/12/2004 : 08:48:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Hahaha wiz . Slike so svetovne !

Skoda da nismo meli vec casa da bi se malo bolj podruzli. Najbolj sem vesel, ker sem vas nekaj spoznal - Aca, tebe, Slovenca, cbarksa... Pa se z Lavricem sem se malo pogovarjal . Valda mi bo nekoc uspelo dobit njegove in Smiljaniceve albume...

Svaka cast seveda Macanu, Stefu in Buchu kot prireditelju. Naj Dick Long cimdlje stoji .

V glavnem fajn je blo, upam da se kmalu spet vidimo, face ste .

Jack the Black.
Go to Top of Page

dolly69
Starting Member



Slovenia
60 Posts

Member since 04/10/2004

Posted - 10/12/2004 : 09:05:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dolly69 a Private Message
Wiz ako si juce dobro pogledao nije bilo obrijanog strip-manijaka.

A fotke su strašne.
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2522 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 10/12/2004 : 09:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message
quote:
Originally posted by wiz
http://img42.exs.cx/img42/7565/raja38so.jpg
plavokosi bilder je Dolly69 desno legenda Miki Muster itd...



Prvi s leve je Zoran Smiljanic, kolikor jaz vem...
Go to Top of Page

Slovenac
Senior Member

Slovenia
1759 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 10/12/2004 : 09:42:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Slovenac a Private Message
quote:
Originally posted by dolly69

Wiz ako si juce dobro pogledao nije bilo obrijanog strip-manijaka.

A fotke su strašne.



Ej, ne me zezat..... Sem bil tolk zrihtan
Go to Top of Page

Slovenac
Senior Member

Slovenia
1759 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 10/12/2004 : 09:46:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Slovenac a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Slovenci ja sam u cetvrtak poslovno u Ljubljani pa cu mozda skoknuti do Bucha ako budem imao vremena (u sta sumnjam )

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.



Pa ako budeš imao vremena javi. U cetvrtak ili petak mislim da dolaze novi stripovi od Bernarda, kako je najavio Buch, pa ce opet biti podosta raje u striparnici.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 10/12/2004 : 10:13:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Slovenac

quote:
Originally posted by SejoSexon

Slovenci ja sam u cetvrtak poslovno u Ljubljani pa cu mozda skoknuti do Bucha ako budem imao vremena (u sta sumnjam )

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.



Pa ako budeš imao vremena javi. U cetvrtak ili petak mislim da dolaze novi stripovi od Bernarda, kako je najavio Buch, pa ce opet biti podosta raje u striparnici.

Javicu se ako budem imao vremena, a u petak sam u Zagrebu, tu sam rezervisao 15 minuta za MC.

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.
Go to Top of Page

wiz
Advanced Member

Slovenia
5487 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 10/12/2004 : 12:00:19  Show Profile Show Extended Profile  Send wiz a Private Message
drago mi je sto vam se slike svidzaju
dolly69

corto: mislim da je temu tipu bilo ime Sandi, ampak nism zihr, to bi Doll69 bolj vedel ker so bli skupaj :)

_____________________
Hundreds F Vampires!
Go to Top of Page

Striparnica BUCH
Average Member

Slovenia
645 Posts

Member since 21/03/2004

Posted - 10/12/2004 : 13:28:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Striparnica BUCH a Private Message
Stripoteka 1000, Akira 31 in Bernard prins 12 so že na policah. Danes, 10.12. po 17h. Delamo s polno paro. Ne pozabite na Bertonclja.

Ne smem pozabiti: 10., 11. in 12. december je cas da obišcem Striparnico BUCH.
Go to Top of Page

dolly69
Starting Member



Slovenia
60 Posts

Member since 04/10/2004

Posted - 10/12/2004 : 16:07:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dolly69 a Private Message
Ja Wiz to je bil Sandi.

Nema govora o Smiljanicu.

Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6141 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 10/12/2004 : 20:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Vceraj je bilo zelo OK.Macana sem poznal že nekaj casa in sem vedel da je prava legenda,ampak Bartolic je enostavno CAR!Maksimalno sprošcen,pripravljen na pogovor-res zelo v redu tip in v cast mi je da sem ga spoznal.Pa še zelo dobro riše bejbe.

Rad bi se opravicil mike-u,wiz-u,Slovencu in cbarksu ker nisem imel vec casa za pogovor ampak vmes je pac posegla višja sila..

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6141 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 10/12/2004 : 20:17:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Slovenci ja sam u cetvrtak poslovno u Ljubljani pa cu mozda skoknuti do Bucha ako budem imao vremena (u sta sumnjam )

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.




Sejo ja sam cijelo popodne u Ljubljani.Možemo se naci,ili u striparnici ili bilo gdje,samo mi reci gdje ceš bit.Moj broj imaš.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Toto
Starting Member

Vatican City
83 Posts

Member since 12/01/2004

Posted - 11/12/2004 : 00:36:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Toto a Private Message
Dragi otroci,
na slikci z naslovom "raja" ni samo raja, vmes sta dva eminentna slovenska strip-avtorja: Iztok Sitar in Dusan Kastelic!
Go to Top of Page

wiz
Advanced Member

Slovenia
5487 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 11/12/2004 : 00:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Send wiz a Private Message
quote:
Originally posted by Toto

Dragi otroci,
na slikci z naslovom "raja" ni samo raja, vmes sta dva eminentna slovenska strip-avtorja: Iztok Sitar in Dusan Kastelic!



ma vem, ampak se nisem mogel spomnit priimkov :)) samo imena sem vedel, pa sem to prepustil vam :)

inace Sejo ako budes navracao, doletit cu i ja pa da te konacno upoznam i da ja i ti popricamo o fudbalu :))

_____________________
Hundreds F Vampires!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 11/12/2004 : 12:38:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

quote:
Originally posted by SejoSexon

Slovenci ja sam u cetvrtak poslovno u Ljubljani pa cu mozda skoknuti do Bucha ako budem imao vremena (u sta sumnjam )

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.




Sejo ja sam cijelo popodne u Ljubljani.Možemo se naci,ili u striparnici ili bilo gdje,samo mi reci gdje ceš bit.Moj broj imaš.

Bond.James Bond.

volio bih te upoznati, jednu od najvecih legendi s foruma, i stvarno se nadam da cu imati barem pola sata slobodnog vremena, ali znas kako je kada si negdje poslovno.

Wiz, isto vazi i za tebe.

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000