forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Crnje od CRNE LISTE !!!!!!Ultimatum!!!!!!!!!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 13/12/2004 : 19:51:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Dcarapa2 i Saint ne optuzujem vec samo navodim primjer koji sam citao na topicu,sta me je navelo na sumnju.

Moja predpostavka je da je dcarapo2 kupio te stripove ali to je njegova stvar,Saint sam samo spomenuo zbog toga sto ti se obratio da pozdravis Zvonka.(sto me navelo na tvoje poznanstvo sa Zvonkom)

Sad vidim da si isao licno do Zvonka kuci,dok meni Zvonko kaze da te ne poznaje da ste se samo culi telefonom.
Sad fazon nisi znao da sam ja stripove kupio?Dok je lijepo na aukcijama pisalo najbolji ponuditelj:Porter

Za ono nabijanje na Ku..c No coment

Opet ovde nesto ne stima vjerovatno zbog bujne maste.

Porter
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 13/12/2004 : 19:57:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
pa 400 eura nije baš mala lova
ali i da je 10kn u pitanju, popizdio bih na laž i prijevaru

onaj zvonko znaci ili treba dati potvrdu da je poslao paket ili poslati stripove ili vratiti lovu
treceg nema

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 13/12/2004 : 20:01:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

pa 400 eura nije baš mala lova
ali i da je 10kn u pitanju, popizdio bih na laž i prijevaru

onaj zvonko znaci ili treba dati potvrdu da je poslao paket ili poslati stripove ili vratiti lovu
treceg nema

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih



Treca opcija! The Final solution!
Ekspedicijski odredi stripovi.com-a!


_____________________________________________________________________________
Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu! dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 13/12/2004 : 20:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
pa jesi ti normalan???? kud si bas adnana stavio na crnu listu i povezao ga s tom eventualnom "urotom"???

nisam sreo ni poslovao s postenijim stripasem u zivotu od adnana. a nadam se u buducnosti jos i mnogo vise s njime poslovati. covjek nikada nije pitao ni za pare ni za rokove isporuke,pa je nemoguce da je ikada, u ovome slucaju TEBE, namjeravao ostetiti i prevariti.

da barem ima vise takvih ljudi poput adnana...


kristijan

I'll tell you the TRUTH:
'Your SOUL will BURN in
the LAKE of FIRE !!!'
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 13/12/2004 : 20:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Dcarapa2 i Saint ne optuzujem vec samo navodim primjer koji sam citao na topicu,sta me je navelo na sumnju.

Moja predpostavka je da je dcarapo2 kupio te stripove ali to je njegova stvar,Saint sam samo spomenuo zbog toga sto ti se obratio da pozdravis Zvonka.(sto me navelo na tvoje poznanstvo sa Zvonkom)

Sad vidim da si isao licno do Zvonka kuci,dok meni Zvonko kaze da te ne poznaje da ste se samo culi telefonom.
Sad fazon nisi znao da sam ja stripove kupio?Dok je lijepo na aukcijama pisalo najbolji ponuditelj:Porter

Za ono nabijanje na Ku..c No coment

Opet ovde nesto ne stima vjerovatno zbog bujne maste.

Porter



Dcarapo2 sam prodao neke stripove a on meni prodao Denise taj dan...
Saint je maksuz dosao kod mene poslije sajma stripa u Beogradu,da popise detaljno Politikine zabavnike,i otisli smo kod mog radnog kolege Zvonka kome je prijatelj iz JNA bio iz Ohrida odakle je Saint...i otuda njegovo pitanje za toga mog Zvonka...
Jel ti mislis da je samo jedan Zvonko u Tuzli od gotovo 200000 stanovnika...?
Prvo sam isao covjeku kuci,i kada nije zelio prodati drugi put sam ga zvao telefonom i on je rekao da je vec prodao,i od tada nisam ni gledao te aukcije da si ti najbolji ponudjac niti me to vise interesovalo...
A tog Zvonka sa stripovima ne branim,njega sam licno upoznao i cinio mi se posten stariji cova,a tebe frajeru ne poznajem,ali vidim da imas vrlo lijep nacin za upoznavanje....
To nabijanje si zasluzio kada si me ovako prozvao,a bujnu mastu dakako imas....prema tome sacekaj da cujes sta ce reci Dcarapo2 i Saint....
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 13/12/2004 : 20:08:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

pa jesi ti normalan???? kud si bas adnana stavio na crnu listu i povezao ga s tom eventualnom "urotom"???

nisam sreo ni poslovao s postenijim stripasem u zivotu od adnana. a nadam se u buducnosti jos i mnogo vise s njime poslovati. covjek nikada nije pitao ni za pare ni za rokove isporuke,pa je nemoguce da je ikada, u ovome slucaju TEBE, namjeravao ostetiti i prevariti.

da barem ima vise takvih ljudi poput adnana...


kristijan

I'll tell you the TRUTH:
'Your SOUL will BURN in
the LAKE of FIRE !!!'



Hvala Kris,Care,Wiz,i svima koji imaju takvo misljenje o meni...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 13/12/2004 : 20:18:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
pa di je ONAJ "ZVONKO" koji je prodao te stripove? Ko je to?
On treba objasniti stvar (ne neke trece osobe)

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 13/12/2004 : 20:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message
Baš tak!
Je li mu to "nick" ovdje ili kaj?

_____________________________________________________________________________
Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu! dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/12/2004 : 20:21:54  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Hodzic je meni slao CD's da postavim na net a radio je s dosta ljudi na siteu tako da ne mislim da ima bilo sta da radi s tim.
Jedina stvar koja ga veze s tim Zvonkom je Tuzla a onda sam i ja kriv jer sam iz Tuzle :-)))))))))))))).


"Come along, follow me as I lead through the darkness
As I provide just enough spark, that we need to proceed"
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6140 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 13/12/2004 : 20:26:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Citam ovo i stvarno ne znam što bih rekao.Nadam se samo da cete to riješiti normalnim putem.

Porteru,ako imaš rodake ili prijatelje u Bosni,što nisi njima poslao pare pa da onda oni osobno odu po stripove?Nije mi jasno kako te nije strah poslati 400(!!!)Eura nepoznatom covjeku.Zar nije to bolje riješiti direktno,licem u lice?
Mene je npr. bilo strah poslati Columbu 50 Eura u Split iako se radi o 100% poštenjacini,koji je prodao na tisuce stripova i nikad s njim nitko nije imao problema.

Neka se javi sad taj Zvonko,objasni o cemu je rijec i stvar riješena.

I za kraj,400 Eura za Dnevnikove polu-proizvode?Zar to ipak nije malo previše?

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Car-kolekcionar
Senior Member

Croatia
1463 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 13/12/2004 : 20:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Car-kolekcionar's Homepage  Send Car-kolekcionar a Private Message
Ti i tvoj Dylan!:D

dinok@email.htnet.hr
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 13/12/2004 : 20:51:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Zvonko je ime covjeka
Zvonko je takodje nick ove osobe.
Nije imao puno postova na forumu,mislim 2.
Prvi post mu je bio obracanje A Hodzicu,kada je A Hodzic prodavao glancere na burzi.

Zvonko mu se obratio ,,spusti malo ove cijene,,
Opet mi cudno da Zvonko ostavi jedan od svojih rijetkih postova upravo osobi koju ne poznaje.

Porter
Go to Top of Page

cromosom
Starting Member

Croatia
33 Posts

Member since 02/04/2004

Posted - 13/12/2004 : 20:54:45  Show Profile Show Extended Profile  Send cromosom a Private Message
Pozdrav Porteru i A.Hodzicu!
Nakon dosta ruznih rijeci i izmijenjenih prijetnji krivicnim progonom ili manje suptilnim metodama, tesko je stvari vratiti na pocetak i za obojicu pronaci prave rijeci u pokusaju da se strasti smire, ali zbog ugleda kojega uzivaju oba clana ovog foruma trud nije bezvrijedan.
Prvo, s Porterom sam poslovao i mogu osobno potvrditi kako je rijec o covjeku cijem velikodusnom poslovnom duhu odgovara kolicina ljutnje koju je, sasvim opravdano s obzirom je rijec o sumnjivopj raboti, uputio prevarantu. U tom kontekstu opravdana je i najava osvete u pogledu krivicne prijave. No, pravo pitanje je: je li Porter u svom opravdanom bijesu zakacio i osobu ili osobe koje to ne zasluzuju (A.Hodzica)? I, s kakvim je spoznajnim argumentima izgradio pretpostavku o uroti jednog, dvojice ili vise sudionika?
Rijec-dvije i o optuzenom A.Hodzicu, s obzirom da je brutalna rasprava upravo vodjena izmedju njega i Portera. Covjeka osobno ne poznajem, ali pratim njegovo djelovanje na ovim stranicama i mislim da s pravom pretpostavljam kako je takodjer rijec o postovanom i vrijednom clanu nase stripovske obitelji. Brojne poruke podrske njegovoj licnosti to nedvojbeno i dokazuju. Vratimo se slucaju.
U ljutni zbog prevare Porter se obrusio na sve koji su, po njegovim pretpostavkama, sudjelovali u necasnim radnjama na ne bas definiran nacin. U jedno smo sigurni: Zvonko je novac dobio i, mozda, poslao lazni paket. Porter ga pokusava kontaktirati u vezi potvrde o slanju posiljke, ali ovaj se ne javlja. Dakle, opravdana je sumnja u prevaru. Jesu li kontakti i(li) poznanstvo A.Hodzica i Zvonka, u bilo koje vrijeme i bilo kojem trenutku, dovoljni za optuzbe? Naravno da ne. A.Hodzic je bio jedan od zainteresiranih za ponudjeni komplet, i cinjenicno nista vise od toga. Ljut zbog prevare Porter je reagirao u afektu, pomalo nepromisljeno optuzujuci A.Hodzica za nesto sto ovaj, kako poznate cinjenice iz dogadja ali i njegovih poslovnih kvaliteta govore, nije napravio. Metodoloski bi bilo najispravnije utvrditi cinjenice, pa tek na temelju pouzdanih informacija izgraditi pretpostavku oko navodne urote. Tu je Porter na skliskom terenu jer je prema kolicini informacija vrlo problematicno optuziti bilo koga, izuzev Zvonka, za prevaru. No, razumijem i Portera. Nije lako osjecati se tako prevarnim, zato u najboljoj namjeri i u korist ovog foruma predlazem Porteru i A.Hodzicu da jedan drugom pruze ruku - pomirenja.
S obzirom da je odredjena steta vec ucinjena, jer je (mada neuspjesno i ne s krajnjom namjerom) povrijedjena cast i ugled jednog vrijednog clana, prvi korak je na Porteru jer je ta uvreda potekla od njega. Jedan vrijedan strip za kolekciju A.Hodzica bio bi prava mjera isprike i obestecenja. Porter je posten covjek, kao i A.Hodzic, pa ne zasluzuju jedan drugom prijetiti "skidanjem" s nase virtualne stripovske oaze.
Sto se tice Zvonka, ako je kriv i ako nije neka cudna zavrzlama u pitanju, nadam se da, barem, mirno ne spava.



tisucljetne mi kulture!
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 13/12/2004 : 20:56:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
Cinjenica je da je Porter ostao kraci za 400 eura. Neko je za to kriv. Ko god da je u pitanju, mislim da (ukoliko se ispostavi da Adnan nije kriv) ne treba doci do Porterovog izbacivanja. Preko ovog sitea je došlo do te transakcije, momka je neko zapalio za 400 eura preko te transakcije (samim tim i preko ovog sitea - što nije krivnja administratora) i logicno mi je da istjeruje pravdu preko sitea. Osim toga, siguran sam da uredivacki tim zna da hvatanje lopova na ovaj nacin može biti samo pozitivno za site.

Adnan je (sudim prema rijecima njegovih suradnika i postovima) druželjubiva i poštena osoba. Nikako mi ne štima da bude pošten na svim drugim poslovima, a da bi onda ovako prokockao ugled.

Necu reci ništa pametno no držim da lopov treba biti uhvacen. Ukoliko se ispostavi da Adnan nije kriv, Porter mu duguje veliku ispriku. Ako je Adnan kriv, moj prijedlog je izbacivanje sa foruma + zabrana oglašavanja u burzi i aukcijama ako se ponovo logira.

NHF, Adnane, no ovakav bih prijedlog dao i da je moj rodeni brat u pitanju.

"...nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stecak na kome Bosanac kleci i moli. Na kom je prikazan kao sužanj." M.Krleža

Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 13/12/2004 : 20:58:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Zvonko je ime covjeka
Zvonko je takodje nick ove osobe.
Nije imao puno postova na forumu,mislim 2.
Prvi post mu je bio obracanje A Hodzicu,kada je A Hodzic prodavao glancere na burzi.

Zvonko mu se obratio ,,spusti malo ove cijene,,
Opet mi cudno da Zvonko ostavi jedan od svojih rijetkih postova upravo osobi koju ne poznaje.

Porter




Da li ti ostavljas postove samo osobama koje poznajes...?
A cijene mojih glancera su mozda bile malo vise u odnosu na cijene ostalih ocuvanih stripova,ali su ipak bili pravi glanceri koje sam vrlo brzo i lako prodao....i svi koji su ih kupili bili su prezadovoljni i stripovima i uslugom...i svi su dobili te stripove sto je najbitnije...a cijene stripova kod mene su nesto vise no cijene kod drugih sto prodaju,ali moji stripovi sigurno stizu na odrediste...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 13/12/2004 : 20:59:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Ja, kao sin bivseg nacelnika SUP-a koji je cijeli zivot posvetio borbi protiv nepravde dajem casnu rijec da cu koliko god mogu pomoci Porteru u lovu na lopova.

Nema nista gore od lopovluka!

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/12/2004 : 21:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Ma kakvo izbacivanje, i ja bih bio ljut da me je neko zajeb'o za 10 a kamoli za 400 euro logicno je da je Porter ogorcen pa bih najrade cijelu Tuzlu i okolicu bombardovao :-)).Mislim da i Hodzic to razumije i da se nece bas toliko ljutiti na ispad jer ipak je to razumljivo da pocnes da kontas sta kako kad te neko sjebe ovako.

"Come along, follow me as I lead through the darkness
As I provide just enough spark, that we need to proceed"
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 13/12/2004 : 21:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message
Nek pravda pobedi!
Znam, da treba nepoštene kazniti, a nepošteno optužene moliti za oprost, jer oprljano ime više nikad nece biti cisto!


kdor ne skace ni Sloven´c
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 13/12/2004 : 21:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
Grde stvari!
Mislim da je Adnan preduboko na sajtu, i previse ga ljudi zna da bi bio upleten u bilo kakve prevare, i dcarapo2(od njega sam nesto i kupovao i striktno se drzao dogovora) mislim da nebi zaje.... za lovu,a ovaj Zvonko-e taj mi vec malo smrdi!
U svakom slucaju 400 eur nije mala lova i skroz kuzim Portera sto je popizdio ako je izvisio za tu lovu.Teska situacija!

Hi, i am an Albanian virus but becouse of poor technology in my country i am not able to do anything vith your computer.
Please be so kind to delite one of your files and than forvard me to other users.
Thanks!
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 13/12/2004 : 21:16:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Ma kakvo izbacivanje, i ja bih bio ljut da me je neko zajeb'o za 10 a kamoli za 400 euro logicno je da je Porter ogorcen pa bih najrade cijelu Tuzlu i okolicu bombardovao :-)).Mislim da i Hodzic to razumije i da se nece bas toliko ljutiti na ispad jer ipak je to razumljivo da pocnes da kontas sta kako kad te neko sjebe ovako.

"Come along, follow me as I lead through the darkness
As I provide just enough spark, that we need to proceed"



Donekle djelimicno razumijem Portera,ali ako ga je brate neko izvarao,postenije je bilo da se meni obrati,da ispitam sve sa tim tipom od kog je on uzeo stripove,mozda bi i ja uspjeo naci krivca,ali ovako posto je mene licno naveo kao krivca ili saucesnika u toj transakciji,ne pada mi na pamet da bilo sta ucinim po tom pitanju bez debelog izvinjenja njega licno,javno ovdje na ovom sajtu....
Ja ako uvrijedim koga(a trudim se da ne uvrijedim)...predjem preko svog ponosa i izvinem se,jer vas sve smatram kao svoje prijatelje,istomisljenike,kolege,stripoljupce...a djavo ce doci po svoje,kad tad...
Sto se tice bombardovanja Tuzle,posjeti me na jednu ratnu:Kada je Tuzla primila preko 60 000 izbjeglica,i kada su dobrostojeci od izbjeglica koji su bili na polozajima,pobjegli pravac u inostranstvo,a ostala buranija u gradu...ta ista buranija je proklinjala Tuzlake i govorila daBogda sravnili Tuzlu sa zemljom,i ne razmisljajuci o gostoprimstvu koje im je Tuzla pruzila,ni da su oni sami tada bili u toj Tuzli....kakvog apsurda...
Go to Top of Page

Car-kolekcionar
Senior Member

Croatia
1463 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 13/12/2004 : 21:48:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Car-kolekcionar's Homepage  Send Car-kolekcionar a Private Message
Hajde Porter ti se izvini, meni je zao kad se mi tu svadjamo, Adnane s tobom imam onaj dogovor, a i s Porterom sam prije imao ugodnih postova, svi ste super, jedino taj Zvonko, koji je ociti krivac ma i on ce se dovest pameti ali prije toga mora platiti...

dinok@email.htnet.hr
Go to Top of Page

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 13/12/2004 : 21:48:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message
evo i mene kao drugooptuzenog...kriv sam....bili su svisveti..otisao sam u tuzlu...ponio 200 denisa..i prodao ih...adnanu...nije imao glanc zagore za mene,pa sam uzeo nesto bez veze ...pojeli cevape ...slikali se pred ,valjda spomenikom...stisak ruke...dobricina mi javi da se makedonac(?)interesuje za moje bis stripove....javi mi se emailom(saint),i pokusamo se dogovoriti za te bis stripove u zamjenu ako uopce smijem reci,glanc zagore 251,252,247 i 248...nismo se culi vec tri ,cetiri dana...i to je sveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Go to Top of Page

Car-kolekcionar
Senior Member

Croatia
1463 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 13/12/2004 : 21:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Car-kolekcionar's Homepage  Send Car-kolekcionar a Private Message
dcarapo2 Porter se jest zanio ali ipak 400 Eura nije mala suma...

dinok@email.htnet.hr
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 13/12/2004 : 21:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Uh, ovo je sve tako rdjavo... :(

faster then the speeding light she's flying, trying to remember where it all began
she's got herself a little piece of heaven, waiting for the time when earth shall be as one
Go to Top of Page

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 13/12/2004 : 21:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message
prijedlozi..
1.porteru uzmi pola novca, 5000 eura
2.porteru otidji kod zvonka i rijesi stvar
3.porteru otidji kod adnana,izvini mu se,ponesi nesto djeci ,ima dva sina
4.porteru dodjite zajedno kod mene u cepin(imam i ja djecu)
5.porteru povezite zvonka u prtljazniku
6.porteru usput ga bacite u savu

Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000