forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Crnje od CRNE LISTE !!!!!!Ultimatum!!!!!!!!!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 13/12/2004 : 23:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message
Tako je....
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 14/12/2004 : 00:01:35  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message
procito sam samo prvu stranicu...Ne stajem na niciju stranu i postujem i jedno i drugo misljnje...Porter naime zbog tih 430 eura sto je bome velika para je izgubio kontrolu sto nije neuobicajeno, ja bi vjerovatno isto napravio kada bi mi se odgodilo, naime A.Hodzic ja te potpuno razumijem i najgore je kad te neko optuzi a znas da si nevin... No isto moras razumiti da 430 eura nije mala para i da ljudi ubijaju za mnogo manje pare od te svote...A kamoli kad kupujes stripove(uzmi se ali stripove ne dam ) Naravno da te onako u bijesnu odma povezao sa onim Zvonkom ili kako vec...ipak mislim da smo ljudi i da kao ljudi to trebamo i rijesiti...

Only God will judge me!
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 14/12/2004 : 00:10:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Porter je apsolutna legenda, ljudina kakve nema i nema nikakve sanse da bude izbacen. Tocka.



Slažem se s Markom u potpunosti! Covjek je zavaljen za 450 E i treba mu pomoci na bilo koji nacin da riješi ovaj slucaj.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 14/12/2004 : 00:13:04  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message
Drugi bi mozda i reagovali gore da ih neko zezne za te pare....
Go to Top of Page

wiz
Advanced Member

Slovenia
5487 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 14/12/2004 : 00:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send wiz a Private Message
ja se izvinjavam za ono malo zezanja...

_____________________
Hundreds F Vampires!
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 14/12/2004 : 02:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
Hm, ovaj topic je ozbiljan (400+ €), ali nitko se ne sprdava sa Porterom i situacijom, vec atmosferu na topicu malo opustamo.

Drugo, sad sam se bas sjetio Pajketa i onog lavirinta.
Ne mogu se sad sjetit koliko je novca bilo, ali, ako se dobro sjecam, 45 eura?
I tip je slao cak neka pisma da se opravda i opet odjezdio u bespuca interneta.

All have said their prayers
Invade their nightmares
Go to Top of Page

maksras
New Member



Canada
164 Posts

Member since 23/09/2002

Posted - 14/12/2004 : 03:03:26  Show Profile Show Extended Profile  Send maksras a Private Message
dobro momci, jebete li vi nesto?... jer, nesto ste previse nervozni.


Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 14/12/2004 : 06:05:55  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message
ma oce oni oce, sbe u ruku i rade od kurca budalu...

Only God will judge me!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 14/12/2004 : 06:12:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Limenka je zakon,jebes Paulinu iz Splita :-)))))))!


lupino,ne pizdi
žao mi portera,s njim nisam nikad radio niti imao nešto pretjerano kontakta,ali po prici ostalih svi znaju za covjeka iz švedske samo po dobromehvala na satu...nego,meni ide na kurac izjave tipa "dajem muda na panj,stavljam ruku u vatru" itd...jebote,neki se ovdje razbacuju izjavama o ljudima s kojima su radili možda dva puta i odmah su kumovi,kucni prijatelji,posudit ce ženu nekome ako treba...ako po tome sudite ljude,ne znam šta bih rekao,pa to su dvije jebene transakcije i sad mi je on prijatelj,kum,brat,caca,mater...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA HAJDUKA,MLADOST,STAROST,ŽIVOT CILI!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 14/12/2004 : 06:17:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Maximuss
KREGAH BUNDOLO!



ne pamtim kad sam zadnji put ovako krepava od smija
i nije kregah nego kreagh!

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA HAJDUKA,MLADOST,STAROST,ŽIVOT CILI!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 14/12/2004 : 07:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Porter jos nije izbacio sve adute...

Ljudi, strpite se jos malo. Ubijedjen sam da cemo do januara saznati sta je bilo i kako je bilo.

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a vec zaborave.
Go to Top of Page

igorpb
Senior Member

Australia
1931 Posts

Member since 24/08/2003

Posted - 14/12/2004 : 08:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Send igorpb a Private Message
Ja te ne kontam Portere uopste.Imas telefon.Nazovi covjeka i vidi sta je problem.Danas niko ne krade i ostavlja svoje vizitke iza sebe.Imas covjekovo ime,prezime i adresu.Sta ti vise treba.

I dok sjedim ovdije u hladu i kroz prozor posmatram njega kontam da je Frojd u pravu i da je Sex korijen svega.
Go to Top of Page

igorpb
Senior Member

Australia
1931 Posts

Member since 24/08/2003

Posted - 14/12/2004 : 08:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Send igorpb a Private Message
A mozda bi i neko od forumasa Tuzlaka mogao da se ponudi i da ode kod tipa licno i vidi sta je problem.

I dok sjedim ovdije u hladu i kroz prozor posmatram njega kontam da je Frojd u pravu i da je Sex korijen svega.
Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 14/12/2004 : 10:37:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
quote:
Originally posted by byoman

Hm, ovaj topic je ozbiljan (400+ €), ali nitko se ne sprdava sa Porterom i situacijom, vec atmosferu na topicu malo opustamo.

Drugo, sad sam se bas sjetio Pajketa i onog lavirinta.
Ne mogu se sad sjetit koliko je novca bilo, ali, ako se dobro sjecam, 45 eura?
I tip je slao cak neka pisma da se opravda i opet odjezdio u bespuca interneta.

All have said their prayers
Invade their nightmares



Ne bih ti ja ni kukao da je bilo 45 eura u pitanju. Cifra je bila 150eura+Nasilje u Darkvudu!

Poteru, ja te najbolje razumem kako ti je jer sam i sam to doziveo. Sa Porterom sam imao jednu uspesnu transakciju, poslao mi je lovu unapred(nije vise za verovati 'svedjanima(Lavirint)'.
Najbolje je da Porter i Hodzic zakopjau ratne sekire i svi pokusamo, koliko je u svacijoj moci, da razresimo slucaj.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 14/12/2004 : 10:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Ovaj sajt najvise volim,volim ljude i dobrotu na ovom sajtu,ali zbog ove situacije sto se desila u zadnje vrijeme kada idem na sajt osjecam se nelagodno zbog ovog sto se desilo.

Uopste mi nije bilo lako napisati sve ovo i spominjati ljude ovako crnim tonom,sto se par ljudi nasali uopste mi ne smeta cak me malo i oraspolozi jer ovako nesto covjek treba da dozivi pa da osjeti kako je ruzan osjecaj.

Nije samo u pitanju lova u pitanju u pitanju je cast i principi.
Ovaj topic nisam bas otvorio explozivno razmisljao sam mjesec dana o ovome i sto je najgore svaki dan mi ulijecu crne misli zbog ove situacije.

Naveo sam stvari koje su mi bile sumnjive zato sam bio prinudjen da spomenem ljude zbog koje mi se stvorila ta sumnja.

Dobio sam email od Dcarapa2 kako ga je sve ovo pogodilo,napisao sam da mi je zao jer osjecam u dusi da je dobra osoba.
Cak sam mu spomenuo da sumnjam da je on kupio ove stripove a ako to ikad saznam necu to nigdje spominjati.

Dcarapo2 je dao izjavu na forumu da je kupio Denise od A Hodzica,zahvaljujem mu se na toj izjavi.
Uglavnom ovo je sve ruzan dogadjaj i dozivljaj,dok sam ziv ljudi koji su pokusali da me prevare mogu se osjecati nesigurno,osim svojih posteno zaradjenih para koje cu dobiti nazad,trazicu jos neke stvari zbog stanja u kojem sam se nasao.

Porter
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 14/12/2004 : 10:46:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Pajke kade se desila prevara sa Lavirintom,poslao sam ti email da mi opises situaciju,tada sam bas bio novi clan na forumu.
Nazalost nisi mi nikad odgovorio na moj email

Porter
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 14/12/2004 : 10:50:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
A Hodzicu-juce si spomenuo da se ne osjecas uvrijedjenim u vezi ovoga i da ti dam izvinjenje otisao bi do Zvonka i pokupio te stripove.


Sad opet postavljam pitanje kako bi pokupio te stripove ako su stripovi poslati prije 45 dana

Mozda nisi pazljivo citao o cemu sam pisao posto si se osjecao frustriranim zbog spominjanja tvog imena?
Ako su stripovi poslati onda se ne mogu pokupiti,pa nisu bumerang da idu naprijed,nazad

Ili su se ipak vratili nazad ili................

Porter
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 14/12/2004 : 10:58:02  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message
E ovdje si vec nesto pronasao Porter....
Sad pocinje stvarno da smrdi....
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 14/12/2004 : 10:58:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message

Merhaba bre puchanstwo:

Da kazem jos nesto jer sam malo pratio od sinoc komentare.

Medju prvima sam dao svoj komentar ali cu morati nadodati jos ponesto.

Prva stvar da bude jasna svima je ta da mi je jednako drag i Adnan i Porter i zato nisam za to da se ovdje govori o tome dali nekoga treba izbaciti ili ne.

Nemojte napadati Portera bez veze.

Radio sam s njim a radit cu jos i prezadovoljan sam sa nacinom kako radi i sa stripovima sto dobijem od njega.

Covjek nebi rekao nesto bez veze ako nema cvrst dokaz za to.

Iskreno se nadam da ce se ovo vezano za Adnana pokazati neistinito ali vidjet cemo jos.


Ne vidim razlike izmedju jednog i drugog, smatram ih obojicu kao postene ljude barem prema meni (a vidim da je to i slucaj prema svima ostalima) tako cu i ja biti posten prema njima i kazati sto mislim.

Isti slucaj je bio sam mnom pa sta sam trebao goniti pravdu do kraja.

Covjek se lijepo izvino i nastavili smo raditi kao da nista nije bilo.
Isto tako znam ako Porter bude pogrijesio covjek ce se izvinuti a bogme ako ode sa foruma i ja idem.

Zato ponavljam nemojte traziti nikakvo izbacivanje sa foruma.Odbije se to poslije od glavu da znate.Jer nikad neznas u ovom poslu s kime ces raditi danas, sutra za pet dana, mjesec, godinu, dvije.A nezgodno se obratiti nekome od koga trebas nekakav strip sta ja znam a pljuvao si po njemu recimo prije mjesec dana.Kad sam ja poceo koristiti usluge ovog sajta MORAM PRIZNATI da sam davno zelio nesto raditi sa Porterom ali zbog daljine odustao sam i sad mi je krivo sto svoju suradnju nisam ostvario tada.Ali evo vec skrecem pomalo sa teme pa da se vratim.

Ljudski je grijesiti i na greskama se uci,nemojte bez veze lupati rijeci kako nekog treba izbaciti.Ponavljam opet bice vremena za razjasnjavanje i za dokazivanje.

Ipak dolaze blagdani pa nebi bilo u redu da je ovdje napeto, i da se mrzimo, ipak su ovdje ljudi koliko vidim lijepe prirode pa se i tako ponasajmo.

Adnana u potpunosti shvacam i znam da je covjeku nezgodno i nemojte ga shvatiti ako je rekao neku ruznu rijec vulgarnu ili sta ja znam nekakvo nabijanje jer covjek kaze u afektu svasta a kasnije mu bude krivo i volio bi da to nije rekao.

Decki dajte malo oduska svemu ovome i smirite se i ne dajite negativne komentare jer bolje se suzdrzati nego covjeka napadati kako pise ovo kako pise ono.I jos nesto ne budite pristrani jer to moze samo izazvati negatvni odnos izmedju ljudi a ako ovdje budemo jedni druge mrzili kako onda suradjivati.

Evo ja nisam ni na cijoj strani i ne zelim biti pristran ali bih volio i ja znati istinu a nadam se da ce biti povoljna za obojicu.


Eto toliko

Lol

Edited by - Malicius on 14/12/2004 11:05:41
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 14/12/2004 : 11:02:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
duplam recenice,brzo ce mi djozle trebati

bas sam biser i pol
Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 14/12/2004 : 11:03:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Pajke kade se desila prevara sa Lavirintom,poslao sam ti email da mi opises situaciju,tada sam bas bio novi clan na forumu.
Nazalost nisi mi nikad odgovorio na moj email

Porter



Ne secam se da sam dobio tvoj mail sa takvim pitanjem, da jesam sigurno bih odgovorio. Dobio sam mail od LMSZa sa tim pitanjem i njemu sam odgovorio. Nasao sam moj mail upucen Lavirintu u draftu od pre dve godine, evo njegovog maila lavirint@hotmail.com>
Sad vise nije ni vazno kako se odvijala situacija, bilo pa proslo(pokazao sam tada i sken da sam poslao stripove na njegovu adresu). Neki ljudi sa foruma su znali nesto o njemu i o tome gde stanuje ali se nista nije razresilo. Nema veze, preboleo sam kintu i necu se vise vracati ne to.
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 14/12/2004 : 11:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message
quote:
Originally posted by igorpb

A mozda bi i neko od forumasa Tuzlaka mogao da se ponudi i da ode kod tipa licno i vidi sta je problem.

I dok sjedim ovdije u hladu i kroz prozor posmatram njega kontam da je Frojd u pravu i da je Sex korijen svega.



Eh da to hoce neko uraditi, time bismo dokazali "ovdje smo da pomognemo jedni drugima".
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6140 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 14/12/2004 : 11:34:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
quote:
Originally posted by Maximuss

quote:
Originally posted by seinfeld

Limenka je zakon,jebes Paulinu iz Splita :-)))))))!

"Come along, follow me as I lead through the darkness
As I provide just enough spark, that we need to proceed"



KREGAH BUNDOLO!







Predlažem da se Maxu dodijeli nagrada za "Post godine".Kad sam ovo procitao pao sam sa stolice.Svaka cast,majstore!

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 14/12/2004 : 11:48:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

quote:
Originally posted by Maximuss

quote:
Originally posted by seinfeld

Limenka je zakon,jebes Paulinu iz Splita :-)))))))!

"Come along, follow me as I lead through the darkness
As I provide just enough spark, that we need to proceed"



KREGAH BUNDOLO!







Predlažem da se Maxu dodijeli nagrada za "Post godine".Kad sam ovo procitao pao sam sa stolice.Svaka cast,majstore!

Bond.James Bond.


ja se još smijem

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA HAJDUKA,MLADOST,STAROST,ŽIVOT CILI!
Go to Top of Page

wiz
Advanced Member

Slovenia
5487 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 14/12/2004 : 11:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send wiz a Private Message
a ja ne znam ni sta bi to trebalo da znaci?? :(((

_____________________
Hundreds F Vampires!
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000