forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 * Stan Sakai - online interview na stripovi.com *
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 11/01/2005 : 09:52:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
VJ, mcn, mogli ste nesto i pitati za interview! Danas navecer cu mu poslati drugi set pitanja...

** Thommo was here! **
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6157 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 17/01/2005 : 21:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Procitao sam interview na homepagaeu.Odlicno,ovo je veliki plus za sajt!

Pitanje za one koji znaju više o Usagyiju:gdje je stigao Berni u odnosu na Dark Horse?Koja je cijena Bernardovih a koja americkih trejdova?

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 17/01/2005 : 21:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

VJ, mcn, mogli ste nesto i pitati za interview! Danas navecer cu mu poslati drugi set pitanja...
Ne pada mi bas ni jedno pitanje na pamet a nije bas da zelim forsirati pitanje samo da pitam nesto u stilu dali Usagi sere okrugla govanca kao i svi ostali zecevi. :P

Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 17/01/2005 : 21:35:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
quote:
Originally posted by Aco
Pitanje za one koji znaju više o Usagyiju:gdje je stigao Berni u odnosu na Dark Horse?
U odnosu na Dark Horse jos nigdje. Berni je do sad izdao prva 4 trejda koja su izasla u izdanju Fantagraphicsa a kojih ukupno ima 7 a onda nastavljaju DH trejdovi.

Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 17/01/2005 : 21:42:56  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
ako je prikladno, moje pitanje:
zasto? zasto da to procitam?
ako nije preskoci.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/01/2005 : 23:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

quote:
Originally posted by jgoran5

usagy je vrhunac stripa.sakaiu se svi moraju klanjati.sve što ameri bacaju na tržište nije mu ni do koljena.moje mišljenje,moj stav.ne moraju se svi složiti.



Ne moraju se svi sloziti, ali ja se slazem u potpunosti!

** Thommo was here! **


Iako sam bio skeptican jer i nisam bas velik ljubitelj stripova u kojima zivotinje
imaju "glavne" uloge, zec me je odusevio a procitao sam samo ovo sto je Berni izdao.
Pitam se sto me je sprijecilo da ne pokupujem sve iz amerike, morat cu to popraviti.
Inace u boji su izlazila samo mjesecna izdanja ne i trejdovi, zar ne?
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 17/01/2005 : 23:33:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by VJ

quote:
Originally posted by Aco
Pitanje za one koji znaju više o Usagyiju:gdje je stigao Berni u odnosu na Dark Horse?
U odnosu na Dark Horse jos nigdje. Berni je do sad izdao prva 4 trejda koja su izasla u izdanju Fantagraphicsa a kojih ukupno ima 7 a onda nastavljaju DH trejdovi.





INACE SU OSMI I DEVET DH-ov TREJD IZ MIRAGE COMICS EDICIJE(USAGI YOJIMBO VOL.2).DARK HORSEOV USAGI JE VOL. 3

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 17/01/2005 : 23:35:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by zosko

ako je prikladno, moje pitanje:
zasto? zasto da to procitam?
ako nije preskoci.



E SAD OVISI KAKVU VRSTU STRIPA VOLIŠ.MOJA TI JE PREPORUKA DA PROBAŠ JER JE STRIP STVARNO FENOMENALAN.IMA ONO NEŠTO ŠTO TE VUCE DA GA CITAŠ I DALJE,I DALJE,I DALJE

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 17/01/2005 : 23:39:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Thommo

quote:
Originally posted by jgoran5

usagy je vrhunac stripa.sakaiu se svi moraju klanjati.sve što ameri bacaju na tržište nije mu ni do koljena.moje mišljenje,moj stav.ne moraju se svi složiti.



Ne moraju se svi sloziti, ali ja se slazem u potpunosti!

** Thommo was here! **


Iako sam bio skeptican jer i nisam bas velik ljubitelj stripova u kojima zivotinje
imaju "glavne" uloge, zec me je odusevio a procitao sam samo ovo sto je Berni izdao.
Pitam se sto me je sprijecilo da ne pokupujem sve iz amerike, morat cu to popraviti.
Inace u boji su izlazila samo mjesecna izdanja ne i trejdovi, zar ne?




U BOJI IMAŠ 4 IZDANJA:
FANTAGRAPHICS - COLOR SPECIJALI 1,2,3 - OVAJ PRVI BROJ JE UŽASNO TEŠKO ZA NACI,2 I 3 IMA.OVI MISLIM DA NISU IZAŠLI U NIJEDNOJ OD KNJIGA.

CETVRTI JE COLOR GREEN PERSIMON I TO DARK HORESOVO IZDANJE.IMA GA U JEDNOJ OD DH KNJIGA


IMA JOŠ JEDAN SUMMER SPECIAL 1996 ALI JE ON OBJAVLJEN U PRVOJ FANTAGRAPHICSOVOJ KNJIZI

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 17/01/2005 : 23:40:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
I ZNAM DA NISAM UGASIO CAPS LOCK

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 17/01/2005 : 23:48:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
vidim da si promjenio moje pitanje :)
i dalje stojim iza toga da mi se ne svidja :P ko zna, ako Berni ubrza tempo mozzda naletim na nessto sto mi se svidja ;)

------------------------
Apsurdno je priccat o užitku koitusa nekome ko je rodjen impotentan.
Neki hodza kad je vidio sa kojim ga 'razumjevanjem' slusaju vjernici u dzamiji
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 18/01/2005 : 08:12:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Emire, na neki nacin ti je mcn odgovorio, ali sam ipak iskoristio pitanje malo ga 'preformulirajuci'. U biti, moglo ga se to i drugacije pitati, ali sad je gotovo. Nadam se da nije bed.

** Thommo was here! **
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 18/01/2005 : 08:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Procitao sam interview na homepagaeu.Odlicno,ovo je veliki plus za sajt!

Pitanje za one koji znaju više o Usagyiju:gdje je stigao Berni u odnosu na Dark Horse?Koja je cijena Bernardovih a koja americkih trejdova?

Bond.James Bond.


Cijena im je tu negdje. Bernijeva cetiri su 110kn, ali su HC. U MoreComics imaju dosta Amera, meke korice, cijena im je od 105 do 130kn. Na Amazonu i ostalim online shopovima su do max. do 15 USD -> cca. 85kn. Posto je dolarcina niska, sada je dobro vrijeme za kupiti ih.

Evo bas pred par mjeseci nabavio sam TPB 18, #80 i Color spec. 4, na popustu u TFAW.com. Sve skupa cca. 15USD.





** Thommo was here! **
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 18/01/2005 : 08:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
Mirageovih 16 sveski je izasslo u koloru. To i specijali. Ostalo je c/b -za reprint u knjigama, Sakaki je dodao crne i ssrafure na kolor sveske.

mcn

Q STRIP i DZZEPNI Q na svim kioscima! *** Utorkom: nova AUKCIJA na Burzi! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 18/01/2005 : 09:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Sakaki? Koji je sad taj?! :-))

** Thommo was here! **
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 18/01/2005 : 19:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
thommo - svaka cast ;) kapa dolje :)
macak, de mi reci - kako si ti dozivio tog lika i koji ti je bio ulet? :))
Go to Top of Page

sonjecka
Senior Member



Croatia
1172 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 20/01/2005 : 14:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonjecka's Homepage  Send sonjecka a Private Message
Joj,ja propustih slati pitanja za Sakaia,al' evo vam onaj plakat sa svim likovima :

http://www.usagiyojimbo.com/intro/everyone/everyone.jpg

inace, svaka cast za intervijev
_________________________
Prokleti_Bambij - Land Of The Lamb !

Edited by - sonjecka on 20/01/2005 14:33:40
Go to Top of Page

Watashi
Senior Member

Croatia
1382 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 20/01/2005 : 14:35:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Watashi's Homepage  Send Watashi a Private Message
Uuu, da stan sakai dodje na iduci c.r.sh. onda bi ja ko zadnji fanboy se tam guro da mi nekaj nacrta :D

"I don't think God put me on this planet to judge others. I think he put me on this planet to gather specimens and take them back to my home planet."
--Jack Handey
Go to Top of Page

sonjecka
Senior Member



Croatia
1172 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 20/01/2005 : 14:51:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonjecka's Homepage  Send sonjecka a Private Message
quote:
Originally posted by Watashi

Uuu, da stan sakai dodje na iduci c.r.sh. onda bi ja ko zadnji fanboy se tam guro da mi nekaj nacrta :D

"I don't think God put me on this planet to judge others. I think he put me on this planet to gather specimens and take them back to my home planet."
--Jack Handey



kakav je osjecaj Watashi, kad ti zvijezda jednog od tvojih najdrazih stripova napise odgovor na pitanje?

_________________________
Prokleti_Bambij - Land Of The Lamb !
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 20/01/2005 : 15:11:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>macak, de mi reci - kako si ti dozivio tog lika

Simpa je, iako je zajebano razgovarati na sstandu dok ccovjekmora raditi. K'o meni na CRS-u...:)

> i koji ti je bio ulet? :))

Poslao sam mu Sergeja. Rekoh sam sebi, jesam se u tom stripu furao na Usagija pa da possaljem najmeritornijem. Ako on kazze da je plagijat, prestajem raditi. Ali nije, proslijedio je Eddu Vicku u tadassnji MU Press i Sergej je objavljen.

mcn

Q STRIP i DZZEPNI Q na svim kioscima! *** Utorkom: nova AUKCIJA na Burzi! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

Watashi
Senior Member

Croatia
1382 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 20/01/2005 : 15:16:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Watashi's Homepage  Send Watashi a Private Message
quote:
Originally posted by sonjecka

kakav je osjecaj Watashi, kad ti zvijezda jednog od tvojih najdrazih stripova napise odgovor na pitanje?


Oh my god, usagi mi je odgovorio na pitanje :D

Kul je totalno, sav sam ponosan na sebe :D

"I don't think God put me on this planet to judge others. I think he put me on this planet to gather specimens and take them back to my home planet."
--Jack Handey
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 20/01/2005 : 15:48:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

Sakaki? Koji je sad taj?! :-))

** Thommo was here! **



mcn = busted

"Ja sam malo puk'o, znate, zivim kraj azotare i nocu ne mogu da spavam ako malo ne popijem"
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 20/01/2005 : 15:56:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
quote:
Originally posted by Watashi

Uuu, da stan sakai dodje na iduci c.r.sh. onda bi ja ko zadnji fanboy se tam guro da mi nekaj nacrta :D


Da, bilo bi stvarno lijepo da ga se pozove, kad je vec pokazao volju!

Samo, tko bi to organizirao? mcn? Sumnjam da bi se Zole potrudio kao oko Ferrija i Burattinija!

** Thommo was here! **
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29246 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/01/2005 : 15:58:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Sakai je, koliko ja znam, vec bio pozivan da dodje.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 20/01/2005 : 16:00:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
I? Nije mogao doci?

** Thommo was here! **
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000