forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Ajmo malo o Viettiju
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 23/01/2005 : 23:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by tantus

Poslednji specijalac NN-a prakticno uvodi novog super zlocinca (scenario Serra), koji je po meni toliko super, da skoro ne postoji nacin kako mu se suprostaviti (tip u svakom trenutku ima pristup svim paralelnim dimenzijama univerzuma). Epizoda je zanimljiva i zbog toga što NN i AA imaju prakticno sporedne uloge i ceo broj je posvecen uvodenju gomile novih likova od kojih ce neki sigurno imati aktivnu ulogu u nastavku serijala.


Da, previše je mocan, i vec ga ne tretiraju kako treba. Mislim, baja je najmocnije bice koje postoji u multiverzumu, jer postoji u svakom od beskonacno mnogo univerzuma istovremeno, i može da manipuliše njima - a treba mu pomoc nekih levaka da bi zaradio pare kako bi kontrolisao celu Stvarnost?!!!!

Na stranu što tolika moc podrazumeva neverovatni nivo svesnosti i spoznaje, koja bi morala da se granici sa božanskom, njemu treba pomoc za pare?! "Dobar dan druže predsednice, ja kontrolišem dobar deo multiverzumna, i ako mi ne date ogromnu svotu novca, naša stvarnost ce se dodirnuti sa onom u kojoj je džinovski asteroid uništio Zemlju. Da vidite da se ne šalim, evo dodira sa univerzumom u kome je Japan uništila kuga. Cao." E tako se zaraduju pare...

Sve skupa, nece to izaci na dobro...

--
"The sphinx. That has tits, right?"
Go to Top of Page

tantus
Senior Member

Slovenia
1651 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 26/01/2005 : 09:27:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by tantus

Poslednji specijalac NN-a prakticno uvodi novog super zlocinca (scenario Serra), koji je po meni toliko super, da skoro ne postoji nacin kako mu se suprostaviti (tip u svakom trenutku ima pristup svim paralelnim dimenzijama univerzuma). Epizoda je zanimljiva i zbog toga što NN i AA imaju prakticno sporedne uloge i ceo broj je posvecen uvodenju gomile novih likova od kojih ce neki sigurno imati aktivnu ulogu u nastavku serijala.


Da, previše je mocan, i vec ga ne tretiraju kako treba. Mislim, baja je najmocnije bice koje postoji u multiverzumu, jer postoji u svakom od beskonacno mnogo univerzuma istovremeno, i može da manipuliše njima - a treba mu pomoc nekih levaka da bi zaradio pare kako bi kontrolisao celu Stvarnost?!!!!

Na stranu što tolika moc podrazumeva neverovatni nivo svesnosti i spoznaje, koja bi morala da se granici sa božanskom, njemu treba pomoc za pare?! "Dobar dan druže predsednice, ja kontrolišem dobar deo multiverzumna, i ako mi ne date ogromnu svotu novca, naša stvarnost ce se dodirnuti sa onom u kojoj je džinovski asteroid uništio Zemlju. Da vidite da se ne šalim, evo dodira sa univerzumom u kome je Japan uništila kuga. Cao." E tako se zaraduju pare...

Sve skupa, nece to izaci na dobro...

--
"The sphinx. That has tits, right?"



Da, to je stvarno legendarna scena na kraju stripa, kada tip pokaže da ima pristup svim mogucim paralelnim svetovima i onda sedne za sto sa njima i kaže: "Hajde da razgovaramo o poslovima!". Da umreš od smeha!!!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 26/01/2005 : 16:22:45  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Vidim da vas dvojica lepo caskate... How sweet. A mi, a mi???
:))

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 26/01/2005 : 16:32:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Pa procitaj recenziju i caskaj i ti. ;)

--
"The sphinx. That has tits, right?"
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 26/01/2005 : 17:11:39  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
OK, boss;)

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000