forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 NAJBOLJI I NAJGORI...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

sonjecka
Senior Member



Croatia
1172 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 14/01/2005 : 16:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonjecka's Homepage  Send sonjecka a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

>Prvi se uvijek pamti.

Upucavaj se u Svasstari, Damjane.

mcn

Q STRIP i DZZEPNI Q na svim kioscima! *** Utorkom: nova AUKCIJA na Burzi! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!





_________________________
Prokleti_Bambij - Land Of The Lamb !
Go to Top of Page

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 14/01/2005 : 16:06:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

>Prvi se uvijek pamti.

Upucavaj se u Svasstari, Damjane.

mcn

Q STRIP i DZZEPNI Q na svim kioscima! *** Utorkom: nova AUKCIJA na Burzi! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!





Go to Top of Page

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 14/01/2005 : 16:11:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by mcn

>Van konkurencije: Mcn

Zato ssto zapravo zaista ne znam crtati, ali sve nadoknadjujem fascinantnom osobnosschu.

Ili zato ssto se zzirira u kategoriji do 130 kg?

mcn

Q STRIP i DZZEPNI Q na svim kioscima! *** Utorkom: nova AUKCIJA na Burzi! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!



Zato sto mi objektivno tvoj crtez nije toliko lijep kao ostali koje sam naveo (mada mi se npr. borovnica prilicno svidja!) ali je zato tvoj scenaristicki rad par exellance... Zato dakle nisi u istom kosu, nego van konkurencije, jer je bilo koji razgovor o znacajnim strip autorima iz ex-yu u zadnjih 20 godina koji ne ukljucuje tebe nepotpun.

130 kg? Znaci smrsavio si dosta u zadnje vrijeme?Prestani izdavati Q i bit ce para i za rucak i veceru

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Meni se od Mcn-a i dalje najviše svida Tom i Jerry. Pretpostavljam da to govori dijete u meni (kao fol ja imam i odraslu stranu ).
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 14/01/2005 : 23:53:29  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by Pajke

quote:
Originally posted by BlekenDekara

trio fantastikus: lavrich, bob i pajke.
`nuff said.




Sta sve ovaj covek nece izjaviti samo da bi mu crtali covere.



ajmo,ajmo, manje priche - vishe rada, dedlajn se priblizava

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

Bob
New Member



Croatia
262 Posts

Member since 21/05/2003

Posted - 17/01/2005 : 16:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Bob's Homepage  Send Bob a Private Message
Sto se mene tice - Darko rastura! I crtacki i scenaristicki.


B.
Go to Top of Page

Toto
Starting Member

Vatican City
83 Posts

Member since 12/01/2004

Posted - 17/01/2005 : 17:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Toto a Private Message
quote:
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Originally posted by mcn

Ili zato ssto se zzirira u kategoriji do 130 kg?

-------------------------------------------------------------------------------

Jos malo pa te Bob i ja stizemo......u kilazi.


I Lavric je presao u tesku kategoriju! Konkurencija se zaostrava!
(Djeco puno sjedite i jedite pa cete biti i vi zvjezde stripa)
Toto
Go to Top of Page

sonjecka
Senior Member



Croatia
1172 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 17/01/2005 : 19:11:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonjecka's Homepage  Send sonjecka a Private Message
hm.. zaostrava se al' tko od njih ima skriveno oruzje? kosmodisc???

_________________________
Prokleti_Bambij - Land Of The Lamb !
Go to Top of Page

BOC
Advanced Member

Fiji
3587 Posts

Member since 01/12/2002

Posted - 17/01/2005 : 23:15:55  Show Profile Show Extended Profile  Send BOC a Private Message
Najbolji: Maurovic, Lavric, Biukovic, Gacic, Bednjanec, Džuka dok je crtao za Modru lastu (), Ilic, Radilovic (zbog Partizana), od mladih Kukic i Talaja (zbog onih Racana i Bozanica u Kapetanu Satniku. Ma da i radi stripove samo za WC poslije toga, kod mene ima dovoljno kredita) i Prle (zbog Rudolha M. i Beferli Kriplsa).

Tu negdje pri vrhu: Beker (onaj njegov kam bek u Lasti mi se jako svidio, a Zaviša je klasika), Štef (zbog Martine), Kordej (ilustracije majka, citave stripove nisam dovoljno citao za neku cvrstu ocjenu), Macan (ma u biti, on je za najbolje, al ja bi još Toma i Jerrya. Ostavio je sagu otvorenom!), Žeželj (ma kul je on, al zaspim nakon sat-dva, hiperprodukcija ima mana), Matakovic (nekad Bog, danas Ðavo - pitanje je šta je bolje), Ercegovic (jel on crta išta danas? Ja obožavam njegove stripove!)...

Mlade nade koje obecavaju: Vanco Rebac (iz grupacije Komikaze, po meni uz Barica i Jurcana najjaci muški autor tamo), Dunja Jankovic, naša Sonjecka, Ivan Bingula (jel on na dužoj pauzi il kaj? Jako sam volio njegove stvari iz Endema), ne znam dalje...

Najgori: Boris Talijancic, onaj nesretni Madana iz Chakra Comix Group, kakve je taj grozote crtao (i to još neko objavio), Branko Ricov (sve kaj je taj lik objavio u Endemu je donji dom fanzina), Franjo Anžlovar (ne podnosim ga - isfurane ideje, a stilski ocito skida Gacica i Zimonica), pa i Lepcin se posmecio od kad je završio Neutron blizanke al on ipak ne pripada ovdje, pa da nema Besprizorja rvacki strip bi bio puno prazniji...

vir gana selebrejt end hev a gud tajm
Go to Top of Page

sonjecka
Senior Member



Croatia
1172 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 18/01/2005 : 13:30:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonjecka's Homepage  Send sonjecka a Private Message
Hvala BOC za mlade nade,slobodno ubaci i sebe:) Inace nas dragi Baric trenutno ima obranu rada, i sad zurim na proslavu njegove diplome Cisto se bojim ici tamo da ne bude pijanih vec u 1:30 poslijepodne:)

_________________________
Prokleti_Bambij - Land Of The Lamb !
Go to Top of Page

BOC
Advanced Member

Fiji
3587 Posts

Member since 01/12/2002

Posted - 18/01/2005 : 20:45:45  Show Profile Show Extended Profile  Send BOC a Private Message
quote:
Originally posted by sonjecka

Hvala BOC za mlade nade,slobodno ubaci i sebe:) Inace nas dragi Baric trenutno ima obranu rada, i sad zurim na proslavu njegove diplome Cisto se bojim ici tamo da ne bude pijanih vec u 1:30 poslijepodne:)

_________________________
Prokleti_Bambij - Land Of The Lamb !



Lažna skromnost me sprijecila.
A kad buš ti diplomirala? Manje foruma, ajde ucit!

vir gana selebrejt end hev a gud tajm
Go to Top of Page

sonjecka
Senior Member



Croatia
1172 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 18/01/2005 : 21:02:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonjecka's Homepage  Send sonjecka a Private Message
quote:
Originally posted by BOC


Lažna skromnost me sprijecila.
A kad buš ti diplomirala? Manje foruma, ajde ucit!

vir gana selebrejt end hev a gud tajm



Ne brini ti za moje ucenje,polako i sigurno,pa tek mi je 22

_________________________
Prokleti_Bambij - Land Of The Lamb !
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000