forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Poklanjate li ...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

sonjecka
Senior Member



Croatia
1172 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 18/01/2005 : 20:15:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonjecka's Homepage  Send sonjecka a Private Message
evo danas mi majka pricala incident u osnovnoj skoli moje seke;

dakle djeca su iz kuce morala ponijeti neke poklone koje ce zamotati i staviti u razred kao Bozicne darove. Ja sam joj dala nekoliko duplih Garfielda da pokloni nekom. Nakon podjele darova, nije proslo ni pet minuta Garfield je vec bio u koshu za smece. Al' nasao se tu neki mali fanatik iz razreda i iscupao ga iz kante te privio uz srce:)


_________________________
Prokleti_Bambij - Land Of The Lamb !

Edited by - sonjecka on 18/01/2005 20:23:30
Go to Top of Page

Watashi
Senior Member

Croatia
1382 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 19/01/2005 : 11:52:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Watashi's Homepage  Send Watashi a Private Message
Ma ja bi to sve tuko pustolovnim mikijem :P

"I don't think God put me on this planet to judge others. I think he put me on this planet to gather specimens and take them back to my home planet."
--Jack Handey
Go to Top of Page

Kowalsky
stripovi.com kum

Croatia
2204 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 19/01/2005 : 12:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Kowalsky a Private Message
O da! Volim poklanjat stripove drugarima (koji ih inace ne skupljaju). Dosad sam poklanjao albume Torpeda, Koko u Parizu, par Hermannovih albuma, Bilala sam svojedobno narucivao iz FR za jedan rodjendanski poklon... cak i par HC Bonellijevih specijalaca (mada nerado poklanjam šund). Mislim da je super pokloniti strip. Pravi izbor stripa je efektniji i osobniji od knjige (koja je postala malo izlizani poklon).

kriv sam!

PS. mcn - Parlov i ja odnijeli, oni preuzeli, za par dana poštom je stigla neka zahvalnica i to je to.

Edited by - Kowalsky on 19/01/2005 12:35:58
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 20/01/2005 : 08:47:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
Od poklanjanja jedino je bolje- kad ti poklanjaju!
No na zalost to je dosta rijetka pojava,gotovo imaginarna!

Hi, i am an Albanian virus but becouse of poor technology in my country i am not able to do anything vith your computer.
Please be so kind to delite one of your files and than forvard me to other users.
Thanks!
Go to Top of Page

Kowalsky
stripovi.com kum

Croatia
2204 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 20/01/2005 : 08:49:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Kowalsky a Private Message
Da, smrc. Meni isto tako. Ljudi mi se ne usude poklonit strip.... Mada, u zadnje vrijeme sam i dobio nekoliko stripova na dar....

kriv sam!
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 20/01/2005 : 10:03:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>Da, smrc. Meni isto tako. Ljudi mi se ne usude poklonit strip....

Pa, kolekcionaru je najtezze poklanjati. Em ne znass ssto ima, a ssto ne, em ti nije ugodno gledati mu facu ako strip sluccajno ne bude glancer...>:)

mcn

Q STRIP i DZZEPNI Q na svim kioscima! *** Utorkom: nova AUKCIJA na Burzi! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

sonjecka
Senior Member



Croatia
1172 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 20/01/2005 : 14:44:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonjecka's Homepage  Send sonjecka a Private Message
mcn, evo najbolji primjer poklanjanja:) CRS 2003, dao si mi desetak primjeraka CRS kataloga da poklonim biblioteci na akademiji. Cim se vratih u Split obavih zadatak. Nastalo je opce odusevljenje, iz razloga jer je bilo besplatno i dobro, sto iz razloga da sad napokon imaju nekakav strip na policama medju svim onim knjigama iz umjetnosti.

Drugi slucaj, jedan katalog smo frend i ja poklonili liku koji jedini u Splitu preprodaje stripove na pijaci, ove godine je osvanuo i on na festivalu:)

_________________________
Prokleti_Bambij - Land Of The Lamb !

Edited by - sonjecka on 20/01/2005 14:48:51
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000