forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Modesty Blaise film
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

stripoznalac
New Member

128 Posts

Member since 06/01/2005

Posted - 26/02/2005 : 14:24:28  Show Profile Show Extended Profile  Send stripoznalac a Private Message
da, treca osoba je rommel.
dobice vec mail.
Go to Top of Page

SANdMAN
Junior Member

Fed Rep Yugoslavia
401 Posts

Member since 16/09/2002

Posted - 26/02/2005 : 15:16:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit SANdMAN's Homepage  Send SANdMAN an ICQ Message  Send SANdMAN a Private Message
Pozdrav ponovo, Strip-znalce! Rekoh ti ja, srescemo se mi opet.. ;-)
Da, u pravu si potpuno: uloga vodje terorista je genijalno izbalansirana sa rolom Modesti i postoji neka tenzija u vazduhu izmedju njega i Aleksandre Staden koja nosi film, iako, bas u Tarantinovom maniru, nema toliko akcije koliko je ona dobro izbalansirana sa naracijom. Zato mi je malo cudno sto se u vecini kritika istice kao minus nepojaviljvanje Willija Garvina - i u opste ne razumem koga je Tarantino kao producent imao u vidu kao Willija u nastavku serije ako je ovakvog lika protracio na teroristu koji zagine u prequelu!

/ Reason is always a kind of brute force /
Go to Top of Page

stripoznalac
New Member

128 Posts

Member since 06/01/2005

Posted - 26/02/2005 : 15:33:15  Show Profile Show Extended Profile  Send stripoznalac a Private Message
da, da sande

pa taj vodja terorista je najgeninalniji Willie Garvin, što što sam ga ikad vidio. Ako mi daju nešta bolje u eventualnom nastavku ili seriji, pa nema srecnijeg coveka od mene.
prijatelju, sande, budi dobro.
dolaze i naša vremena.
Go to Top of Page

SANdMAN
Junior Member

Fed Rep Yugoslavia
401 Posts

Member since 16/09/2002

Posted - 26/02/2005 : 16:33:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit SANdMAN's Homepage  Send SANdMAN an ICQ Message  Send SANdMAN a Private Message
vaistinu!

/ Reason is always a kind of brute force /
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000