forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Marvel
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/02/2005 : 04:05:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
quote:
Originally posted by degman

kome su otisli oni essentiali
sto si ih proda?



Aci! Cekaju ga kod mene.

Go to Top of Page

Kornboy
Senior Member



Croatia
2936 Posts

Member since 07/06/2002

Posted - 02/02/2005 : 12:40:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Kornboy a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Pokušao sam se navuc na marvelove stripove, ali neide mi, i nejde... cit'o amazinge, cit'o ultimate, cit'o astonishinge, cit'o marvel age, no ništa od toga. Ne volim te stripove!



Sto se Ultimate Marvel univerzuma tice, Ultimate X Men su poprilicno dobri, Ultimate Fantastic Four Takodjer, The Ultimates, Ultimate War (mini od 4), Ultimate Nightmare (mini od 5, by Ellis).
Pokusaj i sa Daredevilom V2, trebalo bi biti ok.

|...this vial is not god any more|
Go to Top of Page

comic boy
Junior Member

Croatia
445 Posts

Member since 31/01/2005

Posted - 02/02/2005 : 13:52:44  Show Profile Show Extended Profile  Send comic boy a Private Message
BAš sam danas dobio 13 americkih stripova od flera ukljucujuci samo i x-men ali i to je odlicno!ja mislim da je to sve puno puno bolje od bonelia!!(Bez uvrede svim ljubiteljima bonelia!)

T O R C I D A
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 02/02/2005 : 15:57:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by kiky

Pokušao sam se navuc na marvelove stripove, ali neide mi, i nejde... cit'o amazinge, cit'o ultimate, cit'o astonishinge, cit'o marvel age, no ništa od toga. Ne volim te stripove!



Možda nisi dobro probrao. Ima tu dosta žita, al' još više kukolja... kao i svuda.

Šta si citao od Amazing Spajdija?




Uh, sad si me uhvatio... Dosta sam Spidermana u životu procitao, ali sad koji je bio Amazing, aajooj, ne znam (treba sve te vrste Spidermana popamtit), ne obracam na to previše pažnju, niti pamtim naslove epizoda. Ali ono što sam siguran da sam se u zadnje vrijeme potrudio procitat oko petnaestak Tallyjevih Ultimata, i nije to tako loše, ali nije po mome ukusu... no, po mome skromnom sudu je Ultimate X-Men nešto bolji od Ultimate Spidermana (najviše mi je ostala u sjecanju jedna epizoda o Gambitu broj 14/15, koju je nacrtao Esad T. Ribich, ta mi se stvarno svidjela).
A problem je zapravo u meni, a ne tim stripovima. Nikad me nisu zanimali superjunaci sa supermocima odjeveni u razne kostime, više mi pasaju Bonellijevi "smrtnici" (ja sam Bonellijevac, šta da više kažem ). Svatko ima svoje... (super)junake!

and I smelt her burning flesh... her rotting bones... her decay
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 02/02/2005 : 16:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Heh, Spajdi je dobar baš zato što je prilicno smrtan, mada iz nekih epizoda to neceš primetiti.

Enivej, batali Ultimate (koji se, doduše, blago poboljšava, posle ocajna prva dva storylinea), i uzmi prva dva Essentialsa.

A ja sam X-price o Gambitu prakticno prespavao. Eh ti ukusi...

--
"Bruuuur"
Go to Top of Page

comic boy
Junior Member

Croatia
445 Posts

Member since 31/01/2005

Posted - 02/02/2005 : 16:50:02  Show Profile Show Extended Profile  Send comic boy a Private Message
ma ultimate x-men je definitivno bolji od ultimate spidermana!!


T O R C I D A
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 02/02/2005 : 20:48:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Millar bolji od Bendisa, pa makar obojica odradivali cist šljakeraj?

Ne bih se složio.

--
"Bruuuur"
Go to Top of Page

comic boy
Junior Member

Croatia
445 Posts

Member since 31/01/2005

Posted - 02/02/2005 : 21:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Send comic boy a Private Message
A svak svoje mišljenje ima!!


T O R C I D A
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 02/02/2005 : 21:14:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Apsolutno, o ukusima ne treba raspravljati.

Medutim, ti nisi rekao da ti se X Men više svidaju, subjektivno, nego da su definitvno bolji, što je vec objektivna kategorija.

O cemu se itekako može raspravljati.

--
"Bruuuur"
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 02/02/2005 : 21:15:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
A i ja cepidlacim... :/

--
"Bruuuur"
Go to Top of Page

boris.predic
New Member



Bosnia and Herzegovina
161 Posts

Member since 26/12/2004

Posted - 02/02/2005 : 22:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send boris.predic a Private Message
Ultimate Regular Koliko verzija x mana ima puno novih pocetaka istih zapleta u cemu je stos
Go to Top of Page

Kornboy
Senior Member



Croatia
2936 Posts

Member since 07/06/2002

Posted - 02/02/2005 : 22:53:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Kornboy a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Millar bolji od Bendisa, pa makar obojica odradivali cist šljakeraj?

Ne bih se složio.

--
"Bruuuur"



Bendis ionako kasnije preuzima Ultimate X Men-e
(nisam siguran na kojem broju, a neda mi se sad trazit)

|...this vial is not god any more|
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 02/02/2005 : 23:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by boris.predic

Ultimate Regular Koliko verzija x mana ima puno novih pocetaka istih zapleta u cemu je stos


U parama.

--
"Bruuuur"
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 03/02/2005 : 01:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"(najviše mi je ostala u sjecanju jedna epizoda o Gambitu broj 14/15, koju je nacrtao Esad T. Ribich, ta mi se stvarno svidjela)."

ja sam zbog te price(koju sam procitao tek neki dan iako je imam vec odavno) odlucio prodati svojih 20 brojeva ultimate x mena


DA LI STE SE UKLJUCILI U AKCIJU "Pomozimo djeci Srebrenice"???
AKO NISTE, STA CEKATE?!?!?
Go to Top of Page

Wahoomi
Average Member

Croatia
705 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 03/02/2005 : 06:17:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Wahoomi a Private Message
Meni je ovaj Ultimate Spider-Man kao neki drugi strip junak u odnosu na one epizode Spider-Mana koje su objavljivane u EKS-u, cak su mi one epizode iz SD neusporedivo bolje. Jednostavno, ne paše mi koncepcija, to nije to. Ultimaste X-Mene još mogu provariti jer sam prije toga citao samo onih 6 epizoda SD gdje nisam uspio ništa povezati, ali vec duže vrijeme ne kupujem LMI izdanja. Naravno, moram kupiti barem prvi broj Marvel Age Spider-Mana i Astonishing X-Mene da vidim na šta to lici.
Go to Top of Page

Mailman
Senior Member



Croatia
1690 Posts

Member since 26/12/2001

Posted - 03/02/2005 : 09:45:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Mailman a Private Message
Meni su AXM neusporedivo bolji od UXM. Ne-us-po-re-di-vo.

How do you know that my dimwitted inexperience isn't merely a subtle form of manipulation, used to lower people's expectations, thereby enhancing my ability to effectively manuever within any given situation?
Go to Top of Page

comic boy
Junior Member

Croatia
445 Posts

Member since 31/01/2005

Posted - 03/02/2005 : 14:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Send comic boy a Private Message
A svi govore da su bolji ali ja nikako da dodem do AXM


T O R C I D A
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3972 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 04/02/2005 : 19:23:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
evo nesto zanimljivo vezano uz morrisonove x-mene. odlican je uvod za one koji se jos nisu uhvatili u kostac s njegovim runom, a bojim se da ce ovo, na kraju, zanimati samo mene i djoleta. ajd nek neko dokaze da nisam u pravu! ;-)

http://comixtreme.com/forums/showthread.php?s=b69e6b088eb8addabf840382bd4281a8&threadid=14416

Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 04/02/2005 : 20:03:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>neko dokaze da nisam u pravu! ;-)

Looks good, mozzda i proccitam.

Nego, jesi posrkao Moore/Eno interview?...:)

mcn


Q STRIP i DZZEPNI Q na svim kioscima! *** Utorkom: nova AUKCIJA na Burzi! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3972 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 04/02/2005 : 20:36:19  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
ma, jednom sam ga samo poslusao, onda kad je isao uzivo. spremam se, spremam, ponovo i to uz onaj transkript s cbr-a, ali nikako uhvatit "vremena". ;-) navukao sam se na internet! i vise nista ne stizem! :-)))

procitah jucer prva tri broja (od 6) wild girl koju pise mooreova kcerka leah zajedno s johnom reppionom. fino, fino... prica pomalo otkriva sadrzaj i cijelo vrijeme je zanimljiva ("naturalna" mistika/avantura), odlican je odnos pisanog teksta i slika (nema pretjerano teksta, a scenarij nije banalan, ali je izuzetno pitak - za razliku od nekih scenarija njenog tate), te u svakom broju ima malo flashbacka u povijest (anticko misticnu i slicno, sto bi cijelom stripu trebalo dati "uzemljenje"). prvi broj je genijalno nacrtan (crta ga sam shawn mcmanus), a dalje ide u kombinaciji s andrew pepoyom (koji meni samo unistava mcmanusov crtez).
izgleda mi da je i ovdje prisutan coppola sindrom, tj. da kcer ima potencijal razviti vlastiti stil i "zasjeniti" oca. :-))) ipak, valja pricekati do kraja wild girl, jer kod ovakvih stripova, gdje je poanta mutna sve do samog zavrsetka, najvaznije je dobro zatvoriti strip na kraju.

Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3972 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 04/02/2005 : 20:41:50  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
uppppps! :8
tek sad skuzih -> MOORE/ENO [/tuf po glavi]
nihts. nou. zip. nul. zero. nisam bio doma.., ali mislim da se cijeli ovaj tjedan jos moze poslusati, pa ako hoces mogu ga snimiti?

Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 04/02/2005 : 20:51:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>nihts. nou. zip. nul. zero. nisam bio doma.., ali mislim da se >cijeli ovaj tjedan jos moze poslusati, pa ako hoces mogu ga snimiti?

Pliz.:)

mcn

Q STRIP i DZZEPNI Q na svim kioscima! *** Utorkom: nova AUKCIJA na Burzi! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3972 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 04/02/2005 : 21:08:19  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
snima se. ;-)

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/02/2005 : 21:09:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Pokušao sam se navuc na marvelove stripove, ali neide mi, i nejde... cit'o amazinge, cit'o ultimate, cit'o astonishinge, cit'o marvel age, no ništa od toga. Ne volim te stripove!



Meni se prvo omrsili ti marvelovci jer dolaze u tim malim sveskama sa dvadesetak stranica i to u bezbroj nastavaka... I onda sam kupio par Essentiala (Wolverine vol 1 & vol 2, Silver Surfer, Howard The Duck i Amazing Spiderman Vol 3) od kojih svaki dolazi na 500+ stranica za nekih 100 kn po komadu. Istina nisu nešto svi ti stari nastavci, ali imaš ogromno mnogo i puno više materijala za citanje. Naravno, pod uvjetom da znaš english...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 04/02/2005 : 21:19:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by verter

"(najviše mi je ostala u sjecanju jedna epizoda o Gambitu broj 14/15, koju je nacrtao Esad T. Ribich, ta mi se stvarno svidjela)."

ja sam zbog te price(koju sam procitao tek neki dan iako je imam vec odavno) odlucio prodati svojih 20 brojeva ultimate x mena





E jebi ga sad , sada sam opet maloprije procitao tu epizodu o Gambitu i što da kažem nego da mi je stvarno dobra, i baš mi je od svih Ultimate epizoda objavljenih od strane Tallya ta nekako najbolja. Šta vam se tu ne svidja? Prica je kratka, ali je slatka, crtež odlican, scenarij solidan... ah da, stvarno su ukusi razliciti!

Deecay, slicno k'o ti sam razmišljao. Gomila kratkih svezaka, price sa gomilu nastavaka, za poludit... no, vrijeme je da ja krenem u kupnju (potragu) za Essentialima!

and I smelt her burning flesh... her rotting bones... her decay
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000