forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 ZAGOR - "Moj prijatelj Jim Gitara"
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 15/02/2005 : 23:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
eh evo i moj konacni utisak o epizodi cije ime i nosi ovaj topic. dakle, obicno ne volim davati neke konacne sudove o pojedinim epizodama sve dok se utisci "ne slegnu" kako se to obicno kaze. i evo nakon 2 dana od procitane epizode "moj prijatelj jim gitara" mogu reci da je ovo jedna od najlosijih i najdosadnijih zagorovih epizoda. ne mogu da shvatim kako je nollita mogao jednu tako losu epizodu staviti za jubilarni zagor broj 100 i to jos u koloru. ocigledno se ovdje radilo tek o pukom popunjavanju praznine pred nadolazecu sjajnu pricu o hellingenu ("povratak u darkvud", "osinje gnezdo", "blestavi trag") i druge price koje slijede. najjaci adut cijelog ovog stripa je fenomenalni ferri i ekipa koja je radila boje. takodjer, moram pohvaliti "ludens" na dobroj izvedbi. al opet ostaje gorak ukus cijele price, koja bas ono nekako naivna, kao da je nekako zbrljana na brzinu. od ostalih zagor epizoda u koloru bez ikakve dileme najlosija, iako sam citao (pored ove o kojoj pricamo) jos "indijanski cirkus", "prokleto blago" i "dugin most", a nisam imao prilike da procitam "utrka 7 strijela", ali po nekim saznanjima i ta epizoda je mnogo bolja od "moj prijatelj jim gitara". sta reci, osim hvala za "ludnes" sto su objavili ovu kolor epizodu i nadam se da ce u buducnosti objaviti i ove preostale (bolje!!!) zagorove kolor epizode.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 15/02/2005 : 23:41:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Te price su neuporedive sa pricama koje su napravljene za dve ili vise nastavaka. Meni su sve te jubilarne price prosecne, a Dzimi Gitara mi je najbolja od njih. "Dugin most" i "Prokleto blago" imaju elemente fantastike i zato su mi losije od "Dzimi Gitare" koji mi je tu najbolji, na drugom mestu mi je "Indijanski cirkus" pa onda "Utrka sedam strela"
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 15/02/2005 : 23:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
meni je npr "indijanski cirkus" bolji i od "prokletog blaga" i od "duginog mosta", a "utrku 7 strijela" nisam citao, samo sam vidio nekoliko stranica, a cuo sam nesto od drugih o toj epizodi, ali nedovoljno za moj neki sud. al bez obzira na to, "moj prijatelj jim gitara" mi je ipak najdosadniji. zao mi je sto je tako, ali tako je :))
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 16/02/2005 : 01:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Trebalo bi da Bonelli te jubilarne price koje su u koloru napravi da budu na jedno 200-tinak stranica. Kad je bal nek je bal.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 16/02/2005 : 22:01:44  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
pa nije ti ta losa....eto posalji mu taj prijedlog :)))
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 17/02/2005 : 20:07:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Pa da znas da bih im poslao, kad bih bio siguran da nisu vec dobili jos 200000 slicnih predloga
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 18/02/2005 : 01:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
samo znas cega se pribojavam? mislim da "ludens" ili bilo koja druga izdavacka kuca nikad nece izdat "indijanski cirkus", "utrku 7 strijela" u boji, jer "indijanski cirkus" je vec izasao kao extra zagor (i to opet crno bijeli kao u dnevniku), a "utrku 7 strijela" su preskocili (ni sam ne znam zasto????), dok je "dugin most" kako sam ovdje cuo izdao neki pirat. ispada da sad trebamo cekat jubilarni 500ti broj da bi opet docekali neko kolor zagor izdanje. mislim da to nije ok i da bi trebali u ludensu objavit i ove propustene kolor epizode.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 18/02/2005 : 02:10:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Mislim da "Ludensu" ti argumenti ne znace mnogo (izuzev za "Indijanski cirkus") te da cemo vec uskoro videti jos poneki kolor Zagor
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 18/02/2005 : 02:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
za tocno sto manje nešto epizoda eto nama Zagora u koloru...
ne može prije,a nije ni red....
Go to Top of Page

igorpb
Senior Member

Australia
1931 Posts

Member since 24/08/2003

Posted - 18/02/2005 : 11:52:02  Show Profile Show Extended Profile  Send igorpb a Private Message
Volite Zagora u koloru??? Pa lijepo bojice u ruke...

I dok sjedim ovdije u hladu i kroz prozor posmatram njega kontam da je Frojd u pravu i da je Sex korijen svega.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 18/02/2005 : 15:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
:))))))) da znas da sam nekad kao dijete bojio neke epizode zagora bojicama :)))))
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 18/02/2005 : 15:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by kico

za tocno sto manje nešto epizoda eto nama Zagora u koloru...
ne može prije,a nije ni red....



jel to temeljis na nekim svojim pretpostavkama ili imas neke provjerene informacije da ce biti jos kolor zagora?
Go to Top of Page

fishleg
Advanced Member



Slovenia
3341 Posts

Member since 03/09/2002

Posted - 18/02/2005 : 19:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Send fishleg a Private Message
Ja samo kazem: Svaka cast Berniju da je objavio taj strip u boji. Lagano bi ga mogao izdati kao regularan extra broj bez boje...ali nije, evo, skidam kapu

Ima dana kad se smijem ima noci kada pijem
Go to Top of Page

fishleg
Advanced Member



Slovenia
3341 Posts

Member since 03/09/2002

Posted - 18/02/2005 : 19:20:09  Show Profile Show Extended Profile  Send fishleg a Private Message
A sam strip jos nisam procitao, nema vremena
Ali sada dolazi vikend, pa cemo vidjeti

Ima dana kad se smijem ima noci kada pijem
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 18/02/2005 : 21:38:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
_____________
:))))))) da znas da sam nekad kao dijete bojio neke epizode zagora bojicama :)))))
_____________

I ja sam radio slicne (i jos gore) jeresi...
Go to Top of Page

igorpb
Senior Member

Australia
1931 Posts

Member since 24/08/2003

Posted - 18/02/2005 : 21:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Send igorpb a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

:))))))) da znas da sam nekad kao dijete bojio neke epizode zagora bojicama :)))))

Ja sam jos gori.Ja sam ih precrtavao preko indiga.Citav strip Car Orlova.

I dok sjedim ovdije u hladu i kroz prozor posmatram njega kontam da je Frojd u pravu i da je Sex korijen svega.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 18/02/2005 : 22:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Uffff... pa ti si za streljanje...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/02/2005 : 03:15:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by igorpb
Ja sam jos gori.Ja sam ih precrtavao preko indiga.Citav strip Car Orlova.


i jaali samo glave od junaka...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA HAJDUKA,MLADOST,STAROST,ŽIVOT CILI!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 19/02/2005 : 04:42:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Kad smo vec kod precrtavanja, drugar koji je sa mnom sedeo u klupi i ja skupljali smo stripove, pa ako neki strip neko od nas dvojice nije imao, onda bi uzeli onaj tanki papir za kucanje (pelir), postavili ga preko stripa i precrtavali sebi (to ja zovem rucno fotokopiranje, tad pravo je fotokopiranje postojalo samo u nekim firmama, a i to retko, i nije se mogla dobiti nijedna fotokopija bez neke posebne dozvole direktora firme, jer je bilo jako skupo). Nismo precrtavali Zagora, tad sam uglavnom bio zaludjen za Fantoma pa smo uglavnom njega precrtavali i to one epizode sto su izlazile u "Politikinom zabavniku". Naravno, radili smo to tako pazljivo da ne bismo ostetili original, i to uglavnom na debelom staklenom stolu ispod kojeg smo stavljali upaljenu sijalicu kako bi se dobro videle konture crteza. Zao mi je sto nemam sacuvan nijedan list, ali samo kad se setim sa koliko ljubavi i strpljenja smo sve to radili...
Go to Top of Page

igorpb
Senior Member

Australia
1931 Posts

Member since 24/08/2003

Posted - 19/02/2005 : 09:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Send igorpb a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Uffff... pa ti si za streljanje...

Znam... bolesno zar ne

I dok sjedim ovdije u hladu i kroz prozor posmatram njega kontam da je Frojd u pravu i da je Sex korijen svega.
Go to Top of Page

dime
Starting Member

Croatia
2 Posts

Member since 19/01/2004

Posted - 19/02/2005 : 16:57:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dime a Private Message
Imam sve Zagore - od onih prvih Slobodne Dalmacije pa sada do Ludensovih ali ovo je stvarno NAJLOŠIJA EPIZODA koju sam procitao. Pohvale za boju ali prica sucks... Druga dobra stvar je da mi se FERRI potpisao na pocetnu stranu :-) :-)bar neš

DIME
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 19/02/2005 : 20:31:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Posto imas potpis, onda je NAJBOLJA
Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 20/02/2005 : 14:49:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
neznam, ja bi ga izdao u extra seriji al u boji, i naravno sa vecom cijenom. nemoraju sva izdanja jedne serije biti 100 identicna i sa istom cijenom... svaki 100 broj moze biti drugaciji
ovako rupa u sistemu...


*-*"The only thing we have to decide is what to do with the time that is given to us."*-*
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 20/02/2005 : 15:57:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Pa rupa u sistemu je bilo od samog pocetka - krenulo se epizodom "Zagor prica", pa se posle 30 epizoda vratilo na broj 1 i to na 98 stranica pa su pravljene nove korice za te "visak" epizode, zbog cega je izbacivana po jedna stranica iz svake epizode da bi se uklopilo u 98 stranica, da bi se pojavom "Ludensa" preslo na 1cm uzi format. Kod Dilana su rupe jos vece, da ih ne spominjemo...
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 20/02/2005 : 16:18:06  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Pa rupa u sistemu je bilo od samog pocetka - krenulo se epizodom "Zagor prica", pa se posle 30 epizoda vratilo na broj 1 i to na 98 stranica pa su pravljene nove korice za te "visak" epizode, zbog cega je izbacivana po jedna stranica iz svake epizode da bi se uklopilo u 98 stranica, da bi se pojavom "Ludensa" preslo na 1cm uzi format. Kod Dilana su rupe jos vece, da ih ne spominjemo...


Ziva istina.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000