forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Za sve citatelje Hrvatskog slova...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 19/02/2005 : 20:25:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Svaka cast, tek sad vidim o cemu se radi u ovom topicu... promenite naziv topica u "stripovi.com u 'Hrvatskom slovu'" ili nesto slicno...
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 19/02/2005 : 21:42:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Trebao sam otici na Kronologiju izlazenja, da skuzim da vam je travanj april ;).

To Marko :)!


Jack the Black.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 19/02/2005 : 23:25:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Kako ti ti ne znas? Pa u aprilu trava raste (zeleni), pa je zato travanj. Svaki mesec tacno opisuje sam sebe svojim nazivom.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15522 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 20/02/2005 : 01:21:35  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by mike

Trebao sam otici na Kronologiju izlazenja, da skuzim da vam je travanj april ;).

To Marko :)!


Jack the Black.



hura za kronologiju

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 20/02/2005 : 15:10:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Dobro trava raste i u martu.

Ako vam nabrojim nase izraze mjeseca, nemace niko pojma o cemu je govora :).

Jack the Black.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 20/02/2005 : 15:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Zato sto ne znamo Slovenacki, inace bismo znali
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/02/2005 : 18:38:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by byoman

Cekaj, sad ce postat tekst i pol o sebi i feralu :)))

________________________________________________
Damage Incorporated



oh , kako si se prevario
tekst u feralu , o meni i prodajnim standovim sa stripovima je izasao 2000 g
to sad nije vazno , kao ni ovaj clanak o marku
mene zanima zasto se netko toliko preserava i stalno pokusava podmetati , trudio sam se sve clanke ( za koje znam ) o stripovima iz raznih novina prenjeti javnosti

ako te zanima htio sam napisati clanak o licemjerju i preseravanju
dakle nista vezano uz ovaj clanak , vec u vezi naziva topica
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3972 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 20/02/2005 : 19:40:20  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
ahhhh... covijek bez duha... ahhhh...


http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 20/02/2005 : 20:24:26  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
ma to su sve liberali zakuhali....

________________________________________________
Damage Incorporated
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 20/02/2005 : 20:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
Slovenska imena mesecev

1. Januar PROSINEC
2. Februar SVECAN
3. Marec SUŠEC
4. April MALI TRAVEN
5. Maj VELIKI TRAVEN
6. Junij ROŽNIK
7. Julij MALI SRPAN
8. Avgust VELIKI SRPAN
9. September KIMAVEC
10. Oktober VINOTOK
11. November LISTOPAD
12. December GRUDEN
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 20/02/2005 : 20:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
quote:
10. Oktober VINOTOK



:)))))))))))))))

Najbolji :))))))

________________________________________________
Damage Incorporated
Go to Top of Page

fishleg
Advanced Member



Slovenia
3341 Posts

Member since 03/09/2002

Posted - 20/02/2005 : 20:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Send fishleg a Private Message
quote:
Originally posted by byoman

quote:
10. Oktober VINOTOK



:)))))))))))))))

Najbolji :))))))

________________________________________________
Damage Incorporated


Naravno kad se toci vino

Ima dana kad se smijem ima noci kada pijem
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 21/02/2005 : 00:07:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Vidi neki su slicni hrvatskim. A ja to tako napamet :).

Jack the Black.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 21/02/2005 : 03:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Evo, ja sam vec sve zapamtio vec posle prvog citanja
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/02/2005 : 07:13:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Heyoka

Dado, još su ti prezime pogrešno napisali.

"...nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stecak na kome Bosanac kleci i moli. Na kom je prikazan kao sužanj." M.Krleža




Ma bolje i to nego da su na primjer napisali da sam Bosanac...
Inace, naucio sam ja na to...sa j, bez j, meko i tvrdo C, sve je to uobicajeno.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/02/2005 : 07:16:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by VJ

quote:
Originally posted by Dado

Nisu ni novine sto su nekada bile, kad covjek vidi o cemu i o kome sve mogu pricati...

Kume, ja sam mislio da Marko izdaje KP u suradnji sa tobom a on to sa nekim Rajicem! ccc...




Svje je to moja strategija kume.
Kad jednom dodje porezna, trazit ce Marka Sunjica i nekog Dadu Rajica,
mene niko nece traziti, ja se zovem Damir Raic...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/02/2005 : 07:18:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

gdje ste vi bilo dok je moja slika bila u feralu , naravno vezana uz strip

uvjek sam mrzio licemjerje i ljigavost , pa cu vjerovatno kad uhvatim vremena napisati neki tekst potaknut zlobom i pakosu , jer me neki ovdje izgleda izazivaju

sto da sad kazem , pokrenimo revoluciju i spalimo sve kioske i sva izdanja hrvatskog slova ( po mogucnosti svaki primjerak ) i okrenimo se kvalitenom stivu iz kanalizacije - hrvatskom kanalizaciskom feralu

ako je tekst o stripu bio on iz jutarenjg ili iz ferala , pa i iz HS - a , to nikom ne treba smetati

ali posto su neki iskazuali svoje misljenje o HS - u, iako ih niko nista nije pitao o tome , da ja kazem sto mislim o feralu , jer mene su ipak isprovocirali


Tako je Krugeru, samo ti njima reci.
Tekst o stripu je tekst o stripu pa gdje god on izasao.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 21/02/2005 : 07:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

gdje ste vi bilo dok je moja slika bila u feralu , naravno vezana uz strip

uvjek sam mrzio licemjerje i ljigavost , pa cu vjerovatno kad uhvatim vremena napisati neki tekst potaknut zlobom i pakosu , jer me neki ovdje izgleda izazivaju

sto da sad kazem , pokrenimo revoluciju i spalimo sve kioske i sva izdanja hrvatskog slova ( po mogucnosti svaki primjerak ) i okrenimo se kvalitenom stivu iz kanalizacije - hrvatskom kanalizaciskom feralu

ako je tekst o stripu bio on iz jutarenjg ili iz ferala , pa i iz HS - a , to nikom ne treba smetati

ali posto su neki iskazuali svoje misljenje o HS - u, iako ih niko nista nije pitao o tome , da ja kazem sto mislim o feralu , jer mene su ipak isprovocirali

Ma ko te je bolan isprovocirao, deder reci mi da ga sredimo!

Stara Vienna dobro ime ima, lijepo ime koje znaju svi, al' djevojke na ulicama nicemu ne vrijede, i kriplovi su cesta i svakodnevna stvar, rekoh spasi Bože Österreich
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 21/02/2005 : 07:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Kako ti ti ne znas? Pa u aprilu trava raste (zeleni), pa je zato travanj. Svaki mesec tacno opisuje sam sebe svojim nazivom.

A sta opisuje svibanj


CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 21/02/2005 : 09:27:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by Kruger

gdje ste vi bilo dok je moja slika bila u feralu , naravno vezana uz strip

uvjek sam mrzio licemjerje i ljigavost , pa cu vjerovatno kad uhvatim vremena napisati neki tekst potaknut zlobom i pakosu , jer me neki ovdje izgleda izazivaju

sto da sad kazem , pokrenimo revoluciju i spalimo sve kioske i sva izdanja hrvatskog slova ( po mogucnosti svaki primjerak ) i okrenimo se kvalitenom stivu iz kanalizacije - hrvatskom kanalizaciskom feralu

ako je tekst o stripu bio on iz jutarenjg ili iz ferala , pa i iz HS - a , to nikom ne treba smetati

ali posto su neki iskazuali svoje misljenje o HS - u, iako ih niko nista nije pitao o tome , da ja kazem sto mislim o feralu , jer mene su ipak isprovocirali

Ma ko te je bolan isprovocirao, deder reci mi da ga sredimo!

Stara Vienna dobro ime ima, lijepo ime koje znaju svi, al' djevojke na ulicama nicemu ne vrijede, i kriplovi su cesta i svakodnevna stvar, rekoh spasi Bože Österreich



banda zlikovaca , no mislim da se vjerovatno radi o frustiranoj kucki
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 21/02/2005 : 09:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by byoman

ma to su sve liberali zakuhali....

________________________________________________
Damage Incorporated



naravno , nema kod njih normalnih , slobodnih clanak o stripu , samo onih koji njima odgovaraju
jos se tu netko usudio spomenuti neki casopis o kuluturi i jos o stripu , pa znamo koji se casopisi smiju spomenuti , a koji ne , valjda je to jasno , a ako nije , ne brini se imaju oni uhodan sistem upozoravanja , jos da se sudac pojavi i dzelat i gotovi smo
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/02/2005 : 12:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Dobro Kruger, nesto i razumijem, ali ono "frustrirana kucka" je preslo granicu dobrog ukusa.
Ne mora se svaki topic pretvoriti u nekakva medjusobna optuzivanja,
naravno to vrijedi i za tebe i za ostale.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/02/2005 : 14:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Kruger presao granicu dobrog ukusa? Pa to nije moguce!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 21/02/2005 : 15:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Dobro Kruger, nesto i razumijem, ali ono "frustrirana kucka" je preslo granicu dobrog ukusa.
Ne mora se svaki topic pretvoriti u nekakva medjusobna optuzivanja,
naravno to vrijedi i za tebe i za ostale.




ma ko ja , trebao si upozoriti provokatore
a sto sam mogao , pod teskim pritiscima i paljbom raznoraznih optuzbi morao sam reagirati nonsalantno
licemjereje je mnogo gora osobina nekulurnog ponasanja od raznoraznih etiketrnja

ako su mene , morao sam i ja
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 21/02/2005 : 15:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
sto se mene tice , ova prica je zaboravljena i prosla
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000