forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 XOXOXO, XAXAXA, 3OHA X JE MOJA!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 28/02/2005 : 15:13:59  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message



Konacno, posle gotovo 2 godine cucanja u ebayovskom zbunu cekajuci povoljnu priliku da se dokopam kompletne Zone X, ista mi se nedavno i ukazala Juce jutri - zureci na posao sam se sudario sa postarom na vratima - (da, da, ovde senka radi i nedeljom, da, da ovde i postari senki donose pakete i nedeljom) paket je konacno i stigao. Svih 45 sveski na 200 strana svaka u fenomenalnom stanju, ko sa kioska, od sinoc krase moju policu. Ocigledno, onaj moj spisak Zone ce morati da dozivi prilicne izmene, tako da mozete ocekivati sveze informacije o ovom serijalu uskoro.

BTW, u mojoj recenziji nevidljivog, dao sam vam pogresnu informaciju (zahvaljujuci sbeovskim majmunima) da se Kris Tauer obracunao sa starom ekipom Tajne baze u broju 11. Zapravo je u pitanju broj 10, sinoc sam proverio!

Oh Boze, kako sam srecan i ponosan na samoga sebe

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 28/02/2005 : 16:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
ZONA H?

mcn

Q STRIP 7 na svim kioscima! *** Utorkom: nova AUKCIJA na Burzi! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 28/02/2005 : 16:10:39  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
3OHA "X". Bolje?;)

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!
Go to Top of Page

tantus
Senior Member

Slovenia
1651 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 28/02/2005 : 16:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka




Konacno, posle gotovo 2 godine cucanja u ebayovskom zbunu cekajuci povoljnu priliku da se dokopam kompletne Zone X, ista mi se nedavno i ukazala Juce jutri - zureci na posao sam se sudario sa postarom na vratima - (da, da, ovde senka radi i nedeljom, da, da ovde i postari senki donose pakete i nedeljom) paket je konacno i stigao. Svih 45 sveski na 200 strana svaka u fenomenalnom stanju, ko sa kioska, od sinoc krase moju policu. Ocigledno, onaj moj spisak Zone ce morati da dozivi prilicne izmene, tako da mozete ocekivati sveze informacije o ovom serijalu uskoro.

BTW, u mojoj recenziji nevidljivog, dao sam vam pogresnu informaciju (zahvaljujuci sbeovskim majmunima) da se Kris Tauer obracunao sa starom ekipom Tajne baze u broju 11. Zapravo je u pitanju broj 10, sinoc sam proverio!

Oh Boze, kako sam srecan i ponosan na samoga sebe

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!



Bravo legendo!!! Sada na citanje!!!! Ima Zona X uspona i padova, ali za onoga ko voli MM-a mislim da je vredi imati.

Citao sam 10-ak brojeva, od toga su mi pre svega legle epizode sa Magic patrol i sa Robinson Hart-om, ovaj drugi zbog toga što sam fan koncepta putovanja kroz vreme. Robinson ne donosi ništa originalno, ali scenaristi lepo koriste poznate fore i paradokse žanra, tako da je meni bio zabavan...
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 28/02/2005 : 16:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>3OHA "X". Bolje?;)

UKC!

mcn

Q STRIP 7 na svim kioscima! *** Utorkom: nova AUKCIJA na Burzi! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/02/2005 : 19:37:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

ZONA H?

mcn

Q STRIP 7 na svim kioscima! *** Utorkom: nova AUKCIJA na Burzi! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!


Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 01/03/2005 : 08:17:57  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by tantus

quote:
Originally posted by prozirna senka




Konacno, posle gotovo 2 godine cucanja u ebayovskom zbunu cekajuci povoljnu priliku da se dokopam kompletne Zone X, ista mi se nedavno i ukazala Juce jutri - zureci na posao sam se sudario sa postarom na vratima - (da, da, ovde senka radi i nedeljom, da, da ovde i postari senki donose pakete i nedeljom) paket je konacno i stigao. Svih 45 sveski na 200 strana svaka u fenomenalnom stanju, ko sa kioska, od sinoc krase moju policu. Ocigledno, onaj moj spisak Zone ce morati da dozivi prilicne izmene, tako da mozete ocekivati sveze informacije o ovom serijalu uskoro.

BTW, u mojoj recenziji nevidljivog, dao sam vam pogresnu informaciju (zahvaljujuci sbeovskim majmunima) da se Kris Tauer obracunao sa starom ekipom Tajne baze u broju 11. Zapravo je u pitanju broj 10, sinoc sam proverio!

Oh Boze, kako sam srecan i ponosan na samoga sebe

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!



Bravo legendo!!! Sada na citanje!!!! Ima Zona X uspona i padova, ali za onoga ko voli MM-a mislim da je vredi imati.

Citao sam 10-ak brojeva, od toga su mi pre svega legle epizode sa Magic patrol i sa Robinson Hart-om, ovaj drugi zbog toga što sam fan koncepta putovanja kroz vreme. Robinson ne donosi ništa originalno, ali scenaristi lepo koriste poznate fore i paradokse žanra, tako da je meni bio zabavan...


Vec sam smazao prvu svesku danas, jos 44 to go Mogu i da naskrabam kakvu recenziju za prve dve epizode koliko sutra, ukoliko to vredi cemu. Ne bih da pisem o necemu sto je nepoznanica za vecinu forumasa...

Kako god, eve vam Zone X na gomili


CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 01/03/2005 : 09:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Ma piši, najlepše je kad pišeš o stvarima za koje ljudi nisu ni culi, niko ne može da te kritikuje! ;)

--
"To me, my board!"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/03/2005 : 10:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
A kolko si platio za tu glanc kolekciju,ako nije povjerljiva informacija? JEl to teško nabaviti te Zone X, buduci da to vec dugo ne izlazi?

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 01/03/2005 : 13:07:15  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
To se prodqvqlo po ebayu za 40 euro do jedno 70-80 euro a ni za 40 euro nije islo ;-000 , govorim o 2003-2004 godini...

"Perfection kills." http://comicsplace.blogspot.com/
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 01/03/2005 : 15:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
@ Djole
Ma da, nesto sam mislio i na tu temu i prednostima koje proizilaze iz nje;)

@ DeeCay
40e za kolekciju, i, ovaj, kham, kof, kasljuc, krklj 170e za postarinu, kof, kof...:))) Preko 300$ sam pukao za Zonu, ali neka, nema veze ne zalim ni penija. Inace, Zonu je relativno lako nabaviti, ako si iz Italije ili Evrope. E sad...

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!
Go to Top of Page

tantus
Senior Member

Slovenia
1651 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 01/03/2005 : 15:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka
40e za kolekciju, i, ovaj, kham, kof, kasljuc, krklj 170e za postarinu, kof, kof...:))) Preko 300$ sam pukao za Zonu...

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!



Džabe ta poštarina, narocito sa postojecim odnosom $ - EUR...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 01/03/2005 : 15:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Aha:)))

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!
Go to Top of Page

tantus
Senior Member

Slovenia
1651 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 01/03/2005 : 15:44:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message
Nije neki poseban jubilej, ali cisto da napomenem da sam upravo prešao 600-ti post.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 01/03/2005 : 15:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Sica;)

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!
Go to Top of Page

tantus
Senior Member

Slovenia
1651 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 28/03/2006 : 14:51:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message
Cuj Prozirni, kako ti se svida serijal Robinson Harta iz Zone X. Meni je baš citljiv, mada sam procitao možda samo 4-5 epizoda od 10 koliko je izašlo.

Iskoristili su sve moguce paradokse putovanja kroz vreme iz SF literature, što me je kao tema uvek fasciniralo, pocev od cuvenog Zemeckisovog filma "Back to the future", koji sam gledao kao klinac i izašao "na krilima" iz bioskopa.

Ekipa crtaca koja je radila serijal je pošteno odradila posao, a i ideja da uzmu Christophera Lambert kao osnovu za lik glavnog junaka mi je OK.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 28/03/2006 : 18:23:21  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka




Konacno, posle gotovo 2 godine cucanja u ebayovskom zbunu cekajuci povoljnu priliku da se dokopam kompletne Zone X, ista mi se nedavno i ukazala Juce jutri - zureci na posao sam se sudario sa postarom na vratima - (da, da, ovde senka radi i nedeljom, da, da ovde i postari senki donose pakete i nedeljom) paket je konacno i stigao. Svih 45 sveski na 200 strana svaka u fenomenalnom stanju, ko sa kioska, od sinoc krase moju policu. Ocigledno, onaj moj spisak Zone ce morati da dozivi prilicne izmene, tako da mozete ocekivati sveze informacije o ovom serijalu uskoro.

BTW, u mojoj recenziji nevidljivog, dao sam vam pogresnu informaciju (zahvaljujuci sbeovskim majmunima) da se Kris Tauer obracunao sa starom ekipom Tajne baze u broju 11. Zapravo je u pitanju broj 10, sinoc sam proverio!

Oh Boze, kako sam srecan i ponosan na samoga sebe

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!

nisam nikad ni cuo za ove stripove
uaaa grobari

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 28/03/2006 : 22:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Ma u cemu je tvoj problem?

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 28/03/2006 : 23:01:28  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by tantus

Cuj Prozirni, kako ti se svida serijal Robinson Harta iz Zone X. Meni je baš citljiv, mada sam procitao možda samo 4-5 epizoda od 10 koliko je izašlo.

Iskoristili su sve moguce paradokse putovanja kroz vreme iz SF literature, što me je kao tema uvek fasciniralo, pocev od cuvenog Zemeckisovog filma "Back to the future", koji sam gledao kao klinac i izašao "na krilima" iz bioskopa.

Ekipa crtaca koja je radila serijal je pošteno odradila posao, a i ideja da uzmu Christophera Lambert kao osnovu za lik glavnog junaka mi je OK.

Bar neka vajda srdjanovog kopanja topika iz mrtvih.

Uzdavsi se u tvoj ukus, prvo sto sam dohvatio da citam od zone je bio bas robinzon (i ja volim putovanja kroz vreme). I prva prica mi je bila ok. I druga. Od trece pa nadalje - tragedija. Jednostavno, matrica se ponavlja iz price u pricu, nije bilo ama bas nikakvih novih momenata - uljez u datoj epohi, crni grom, robinzon odlazi u datu epohu, hvata uljeza, povratak u sadasnjost. Lose je razradjen taj odnos koji robinzon ima sa najblizima, prenaivan je i plitak. Ukratko: jedno veliko razocarenje.

A prica je izaslo valjda 14 (mrzi me da ustajem sa kauca da proverim). Mnogo.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15571 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 29/03/2006 : 00:35:13  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
kad ih budeš stavio na aukcije :-))))

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 29/03/2006 : 00:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Never.;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15571 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 29/03/2006 : 01:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
never say never -007

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 29/03/2006 : 02:39:33  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Never. Nathan Never.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15571 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 29/03/2006 : 09:34:50  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message


- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Lopov
New Member



Croatia
106 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 29/03/2006 : 09:47:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Lopov's Homepage  Send Lopov a Private Message
Ako nekoga još zanima Zona X, imam ih ja nešto na aukcijama (http://www.stripovi.com/index.asp?RedirURL=http%3A%2F%2Fwww%2Estripovi%2Ecom%2FAuctionView%2Easp%3FID%3D158721)
Nije cijeli komplet, ali ima jedna lijepa hrpa, 16 komada.
lp
M&H
Go to Top of Page

tantus
Senior Member

Slovenia
1651 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 29/03/2006 : 14:32:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

quote:
Originally posted by tantus



Bar neka vajda srdjanovog kopanja topika iz mrtvih.


Ako pogledaš bolje datume, videceš da sam ja izvadio topik iz mrtvih ;-)

[quote]Uzdavsi se u tvoj ukus, prvo sto sam dohvatio da citam od zone je bio bas robinzon (i ja volim putovanja kroz vreme). I prva prica mi je bila ok. I druga. Od trece pa nadalje - tragedija. Jednostavno, matrica se ponavlja iz price u pricu, nije bilo ama bas nikakvih novih momenata - uljez u datoj epohi, crni grom, robinzon odlazi u datu epohu, hvata uljeza, povratak u sadasnjost. Lose je razradjen taj odnos koji robinzon ima sa najblizima, prenaivan je i plitak. Ukratko: jedno veliko razocarenje.

A prica je izaslo valjda 14 (mrzi me da ustajem sa kauca da proverim). Mnogo.




Kao što rekoh, procitao sam samo 4-5 epizoda, od toga i prve dve, tako da ocigledno nisam mogao da dobijem pravu sliku o celom serijalu. Procitao sam još dve zadnje, koje su mi nagovestile da se izmedu ipak dešavalo nešto zanimljivo, ali ocigledno mi je zakljucak bio pogrešan.

Kako uopšte stojiš sa citanjem Zone X? Da li si sve procitao? Da li valja još nešto sem serijala Magic Patrol (gde naravno isto nisu sve epizode iznad proseka)?
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000