forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 XOXOXO, XAXAXA, 3OHA X JE MOJA!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 29/03/2006 : 23:07:27  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Procitao sam recimo pola. Mozda i malo vise.

Po meni je Zvezdana Legija najbolja, mada je najkraca, svega 5 epizoda na broju. Sve ostalo zaista je za kritiku. Od 90 prica ako 20 zasluzuje prelaznu ocenu (na osnovu 50ak procitanih, doduse), moze se zakljuciti kakav je serijal u celini.

Ma, kad samo vidis ko sve nije prosao od scenarista i crtaca kroz Zonu, totalni anonimusi, kad ispade da je Zona poligon za probu (izdrkavanje?) (ne)dokazanih autora, nije ni cudo sto je svako malo menjala i oblik i periodiku i... da bi na kraju bila i ugasena.

Ovo je samo za MM die hard fanove. Cisto da ne kukaju kako im nesto fali u kolekciji. Ostalima toplo preporucujem: drz' te se podalje. Bar od kompleta. :-(

I sam Bog zna kad cu i da li cu i zavrsiti sa iscitavanjem serije. Treba zivaca...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000