forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 bonellijevi pirati
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 16/03/2005 : 23:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
O tome kakve su generalno Zagorovi specijalci ne mogu da sudim jer vecinu jos uvek nisam citao. "Andjeo smrti" nije los. No, primera radi, "Kamen ubica" mi je mnogo bolji, a "Kozno lice" jos mnogo, mnogo bolji.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 16/03/2005 : 23:42:58  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
jedini Zagorov pirat koji imam jest Princ Elfova,koji sam kupio na preporuku jer je covik rekao da je to pirat koji ustvari i nije pirat,jer je odlicno uraden.Stvarno,kupio sam,procitao i zakljucio da je covjek bio u pravu.Tek poslije sam vidio da je taj isti Princ Elfova uvršten medu stripove u Pretraživanjima na stripovi.com....
Go to Top of Page

Zole
stripovi.com kum



Croatia
4286 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 16/03/2005 : 23:58:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Zole a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

O tome kakve su generalno Zagorovi specijalci ne mogu da sudim jer vecinu jos uvek nisam citao. "Andjeo smrti" nije los. No, primera radi, "Kamen ubica" mi je mnogo bolji, a "Kozno lice" jos mnogo, mnogo bolji.



A svi ostali jos mnogo, mnogo bolji (Markose $#%@&^!*). :-)

Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor!
Go to Top of Page

Tomek
Advanced Member

Croatia
3857 Posts

Member since 16/03/2002

Posted - 17/03/2005 : 00:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomek a Private Message
kakvi ce biti pirati ako je Abaton onakav
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 17/03/2005 : 00:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Zole
A svi ostali jos mnogo, mnogo bolji (Markose $#%@&^!*). :-)




...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA HAJDUKA,MLADOST,STAROST,ŽIVOT CILI!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 17/03/2005 : 01:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote by Zole:
________________
A svi ostali jos mnogo, mnogo bolji (Markose $#%@&^!*). :-)
________________

Zole, nemoj da me jos dodatno palis kad sam ionako napaljen
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 17/03/2005 : 07:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Ok, imate pravo. Nekome je dobrar ovaj, drugome onaj...

Meni su se svidjeli jos Kozno lice i Kamen ubica.

Zaveru bogova i Sablasne vojnike treba jos da procitam.


Jack the Black.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/03/2005 : 09:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Zavera Bogova i Andjeo smrti su dva najbolja Zagor specijalca, sto god vi mislili o tome:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Wahoomi
Average Member

Croatia
705 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 17/03/2005 : 10:12:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Wahoomi a Private Message
Ja imam Princa Elfova i zadovoljan sam kvalitetom, od Zagorovih pirata imam još i broj 400 Dugin Most koji su objavili crno-bijelo, ali ipak mi je drago da ga imam jer tko zna kad ce to biti objavljeno. Što se tice epizoda u specijalcima ukusi su razliciti, ali u redovnoj seriji ima puno boljih epizoda, tako da su ti specijalci specijalni samo po broju strana. Od ovih što sam procitao(2 Dnevnik + 3 Ludens) nijedan mi se nije posebno svidio osim Kamen ubica, a Nulta Godina Darkwooda, iako pomalo dosadna mi je jedan od najvažnijih stripova u serijalu jer se tamo konacno objašnjava odakle Zagoru znak. Inace ništa drugo nije vrijedno spomena u toj epizodi. Legendu o Wandering Fitzyju nisam citao, ali naslov govori da je to još jedna od tih epizoda iz Zagorove prošlosti, mislim da je taj pirat objavljen u maloj nakladi. Inace, ti pirati ga deru s cijenama, tako da ja kupim jedino ako naletim da je relativno povoljna cijena kao što sam platio 35 kuna za Princ Elfova.
Go to Top of Page

bitola
Average Member



USA
821 Posts

Member since 22/02/2003

Posted - 17/03/2005 : 11:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Send bitola a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

po meni je ZAVERA BOGOVA malo bolji

"le roi est mort,vive le roi"


Moze biti da je tako jer za taj pirat nisam ni znao da je izasao.
Znaci, da pocnem da ga trazim!!!1
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 17/03/2005 : 12:05:50  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message


Nikog nisi uvrijedio.
Nije u tome stvar.

________________________________________________
Damage Incorporated
[/quote]

Svejedno hvala byomanu , od tebe sam naucio kada treba šutjet( priznajem , jos ipak nesto malo brbljam sto bi trebao no ipak govorim manje i pokusavam da ne bude odgovor glup)
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/03/2005 : 13:23:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Zavera Bogova i Andjeo smrti su dva najbolja Zagor specijalca, sto god vi mislili o tome:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Go to Top of Page

Zole
stripovi.com kum



Croatia
4286 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 17/03/2005 : 14:06:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Zole a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Zavera Bogova i Andjeo smrti su dva najbolja Zagor specijalca, sto god vi mislili o tome:-)




Ja mislim samo da ti uopce nemas ukusa. :-) Od prvih 14, izabrao si dva najgora. :-))

Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor!
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 17/03/2005 : 14:26:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
Meni je Crna dusa ubedljivo najbolji pirat. Ali ubedljivo. Crna vatra je oK ali sam valjda vise ocekivao jer sam prvo procitao Crnu dusu.

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - me say war
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 17/03/2005 : 15:00:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
I ja sam od "Crne vatre" mnogo vise ocekivao. Zaboravio sam na "Crnu dusu", zaista mi se svidja, iako je menimalo bilo kakva fantastika kod Zagora pomalo dosadila, ali ovde ta primesa fantastike ima svoj duboki smisao i prica je dobra.
Zaboravio sam na "Nultu godinu Darkvuda", ona me je takodje pomalo razocarala jer sam (mnogo) vise ocekivao, ali je medju znacajnijim epizodama jer govori o Zagorovoj proslosti. U sustini, od znacajnih stvari koje jos treba da se dese kad je u pitanju Zagor je jos samo to da se ozeni i dobije klinca (pod uslovom da klinac ne lici na Cika )
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 17/03/2005 : 17:24:09  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
nisam imao pojma da postoji ovoliko piratskih Zagora!!!
da krenem i ja u potražnju?!

Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 17/03/2005 : 18:32:45  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
danas sam u knjižari profil u bogovicevoj vidio dylana iz serije mondadori oscar bestsellers,naslov sveska killer,nekoliko epizoda takve tematike ,cb,456 str.,125 kn.vijest je zanimljiva utoliko što je to prvi put da tako nešto vidim u hrvatskim knjižarama.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 17/03/2005 : 18:36:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Pa, kad saberemo piratske i legalne, izasli su Zagorovi specijalci: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 16 (bolje da sam napisao koji NISU izasli)
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 17/03/2005 : 20:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
Izasao je i broj 14, danas sam ga procitao, nije losa epizoda a nije lose ni odradjen tehnicki. Za razliku od prijasnjih izdanja, ovaj je potpuno drugaciji, druge korice, bolji otisak...sve u svemu vidan napredak

Ja bi volio da ovde napisem nesto pametno ali se bojim da me niko nece razumjeti
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 17/03/2005 : 20:39:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Da, znam da je broj 14 u pripremi, ali sam mislio da je on vec izasao, pri cemu sam na njega nekako zaboravio...
Go to Top of Page

wiz
Advanced Member

Slovenia
5487 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 18/03/2005 : 00:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Send wiz a Private Message
meni se ovaj Dylanov Gigant i specialac mnogo dopadaju... zar ste sumnjali ...:)

_____________________
Hundreds F Vampires!
Go to Top of Page

chemako
Average Member

Croatia
758 Posts

Member since 22/02/2004

Posted - 18/03/2005 : 07:35:05  Show Profile Show Extended Profile  Send chemako a Private Message
quote:
Originally posted by Ramath

Izasao je i broj 14, danas sam ga procitao, nije losa epizoda a nije lose ni odradjen tehnicki. Za razliku od prijasnjih izdanja, ovaj je potpuno drugaciji, druge korice, bolji otisak...sve u svemu vidan napredak

Ja bi volio da ovde napisem nesto pametno ali se bojim da me niko nece razumjeti



Istina.Samo što je i dalje po kvalitetu tiska ispod onih koji dolaze iz tiskare u pretpostavljam Srbiji.
Njima je ovo napredak samo na same sebe,a ne da se kvalitetom približe ovom drugom "izdavacu".A po meni cak ni taj napredak nije baš nešto izražen.Možda samo u odnosu na "Crnu dušu".
Inace cujem da je tiskan još jedan piratski broj Zagora,ne znam tocno da li je u pitanju specijalni broj ili neki almanah.Javice mi covjek kad dobije.
Možda Globinjo nešto zna........
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 18/03/2005 : 10:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
Dobro, bitno je da je ostvaren napredak, ocito su sebi nasli takmaca i sad se trude da imaju kvalitenija izdanja nego ranije, uostalom i meni je prodaja porasla zahvaljujuci poboljsanju kvaliteta:)

Ja bi volio da ovde napisem nesto pametno ali se bojim da me niko nece razumjeti
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 23/03/2005 : 10:00:06  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
baš sam procitaomr no,spec.br 2,solidno je odradjen,epizoda i nije nešto,ali nije u tome problem.strašno me iritiraju neprestane mr.no-ove psovke i to-krv ti isusovu!stvarno nepotrebno i neukusno!ili što reci kad se na116.str.misionar,svecenik mr.no-u obraca rjecima-pogledaj se u ogledalo,sav si sjeban!nisam neki puritanac,ali ovo je katastrofa!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 23/03/2005 : 10:16:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Pa i u SA M Nou ima dosta psovki.

Stara Vienna dobro ime ima, lijepo ime koje znaju svi, al' djevojke na ulicama nicemu ne vrijede, i kriplovi su cesta i svakodnevna stvar, rekoh spasi Bože Österreich
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000