forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Nepobedivi/Okružen mrtvima br. 4 stigao u Zagreb!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 08/04/2005 : 22:35:35  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
u JE... rekao bih da ti Superherojshtina puno bolje ide od ruke od zombi fazona.
i to mislim kao NAJVETJI mogutji kompliment. baci ti kumashine one macheve i vracheve te krimitje koje radish....SH ti odlichno lezi.
a bogme i LIJANAMEN je odlichno dizajniran .
ne mogu da verujem da si krio ovo od nas tolike mesece crni renato...
onda da dopunim moj post odozgore - psst....renky...moj mejl.....tif...lineart...600dpi....OBA crteza...pronto....fala:))))))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 08/04/2005 : 22:48:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

u JE... rekao bih da ti Superherojshtina puno bolje ide od ruke od zombi fazona.
i to mislim kao NAJVETJI mogutji kompliment. baci ti kumashine one macheve i vracheve te krimitje koje radish....SH ti odlichno lezi.
a bogme i LIJANAMEN je odlichno dizajniran .
ne mogu da verujem da si krio ovo od nas tolike mesece crni renato...
onda da dopunim moj post odozgore - psst....renky...moj mejl.....tif...lineart...600dpi....OBA crteza...pronto....fala:))))))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.



Ma nisan ništa krija nego... ne mogu objasniti, ja san svjestan da baš i neman velike crtacke sposobnosti i ne živin u iluzijama da cu cili život crtat stripove ali malo san pretjera sa postavljanjem slika i iman osjecaj da san ljudima do.izdija. Ali moran priznat da me par americkih izdanja ( a i tvoje ) natjeralo da malo drugacije sagledam strip kao finalni rezultat. U zadnja dva miseca nacrta san dvadesetak tabli što je za moju linu guzicu i te kakav uspjeh. A što je najbolje i ja sam poprilicno zadovoljan. I tako ponovo se uvjeravam da bi možda na kraju i "5eta Strana Svijeta" mogla ugledati svjetlo dana. No u novoj verziji, sa preradjenim scenarijem i drugim stilom kadriranja. Mora bi skenirat pa postaviti ali me ova tehnika .ebe.
Naravno, dobiješ slicice u boljoj rezoluciji a ima ih još samo mi je ode nered pa cu potražiti.


www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/04/2005 : 22:51:18  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Ako ima neko kome si dopizdio razbicu ga !
Samo ti postavljaj crteze a ja cu njih postavljati na image forum :-)) !

http://comicsplace.blogspot.com/
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 08/04/2005 : 22:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Ako ima neko kome si dopizdio razbicu ga !
Samo ti postavljaj crteze a ja cu njih postavljati na image forum :-)) !
http://comicsplace.blogspot.com/



Samo ti izazivaj

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/04/2005 : 22:53:44  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Hihihihi

http://comicsplace.blogspot.com/
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 08/04/2005 : 22:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
ako pozurish objavimo neku i u novom broju NeOMa. taman mi fali par komata.
ono shto ti ja mogu potvrditi da ti crtezi izgledaju PUNO bolje nego oni koje si pokazivao na crshu pretproshle a bogme i proshle godine kada sam ti vetj i rekao da se osetio vidni napredak. u ovih par zadnjih ilustracija nepobedivog to je josh evidentnije. bolje poznavanje anatomije(ima tu par greshaka vidiljivih ali nishta preko chega se ne bi moglo pretji ili ispraviti u tri poteza), sigurniji tush ,chistija linija i zanimljiva vizuelizacija "protivnika".
da sam na tvom mestu ne bih preradjivao nishta staro vetj bih se koncentrisao na nove stvari, negde gde bi dao sve od sebe bez osvrtanja na prethodno. ovi prostori zude za novim superherojskim junakom a obzirom, da superhrvoje i chicha draza vishe nisu u funkciji SAD je pravi trenutak!:))))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 08/04/2005 : 23:09:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
renky ba, imal medju tih dvadesetak tabli sta moje ??? :)
BlekenDekara, imas mail ;)

http://round2create.blogspot.com/
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 08/04/2005 : 23:18:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Ajde, šibnit cu ti ove dvi. Iman ih tu, na skeneru pa cu skenirat i poslat. Sutra san na putu do veceri a u nedilju iman utakmicu pa ako stignen još šta skenirati šaljem tokom noci na ponediljak.
A sto se tice superherojštine ovaj Nepobjedivi mi je nešto najbolje što san vidija nakon onih prastarih Spidermana ( jel' ono bilo u Eksu, oni crtani u pasicama ) i par Batmana. Simpa prica i vrhunski crtež. Eto, cak me natjeralo na par slicica .
Medjutim izgleda da ja ( ali i mnogi ) bižin od anatomije, naravno vježbom se sve može savladati, tako da mi SH nikad nisu padali na pamet.
No, spreman na izazove, slobodno mi pošaljite ( bar ) sinopsise jer ja iman samo morbidne ideje.
E sad ce se Emir javiti i reci, a ja posla prije 3 miseca...I ja procita ali bilo je nekih kombinacija da trknen do Sarajeva pa bi uživo lakše neke stvari pojasnili. Pokušat cu mailom.

A kao eksluzivu...ne necu, vidit ce te za par dana.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 08/04/2005 : 23:18:05  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
emire - NEMAM:)
bitje da kod nas to malko sporije radi(si pisao na grrrajndkor@yahoo.com?)

renky ja bi molio na poklon(rodjendanski:)jednu od ilustracija nepobedivog. uklopitje se divno izmedju bobove i macanove(naravno macana prvo treba da ubedim da mi je pokloni ali evo radim na tome:)

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 08/04/2005 : 23:18:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
eh kad bi bogdom imao mail u podacima >:(
nego, lik ide za Beograd u cetvrtak, uzeo bi od tebe nesto tih stripova meni da donese. javi mi na email mozel ili barem koja je tvoja email adresa i br. moba (ebote, al si ovo profesionalno odradio - izdavac, prodavaca nemaju ga ljudi koje interesuje kako kontaktirat :() pa ti posaljem informacije.
posto je prva tura, ja bih rekao 5x4, da ne pregonimo :) kad ljudi vide kvalitetu lako cemo se dogovoriti za nove kolicine ;)

http://round2create.blogspot.com/
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 08/04/2005 : 23:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

renky ba, imal medju tih dvadesetak tabli sta moje ??? :)
BlekenDekara, imas mail ;)

http://round2create.blogspot.com/



Je san reka, javija se i prije nego san reka

Hm, eto ideje za SH. On mlad, zgodan, nabildan, alkoholicar, a može predvidjeti kriminalne radnje. I tako luta po gradu kao loptica po fliperu i sredjuje negativce i sisate ženske. Jel' ovo vec vidjeno.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 08/04/2005 : 23:24:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

renky ja bi molio na poklon(rodjendanski:)jednu od ilustracija nepobedivog. uklopitje se divno izmedju bobove i macanove(naravno macana prvo treba da ubedim da mi je pokloni ali evo radim na tome:)

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.



Bude, meštre, bude

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 08/04/2005 : 23:29:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
idi renky i pisi email :P
ali prvo nacrtaj dvije linije (spojene ili paralelne, ajbolje obje na dva lista papira) da ne zaboravis kako se crta po tudjim naredbama;)

http://round2create.blogspot.com/
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 08/04/2005 : 23:30:45  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Ajde, šibnit cu ti ove dvi. Iman ih tu, na skeneru pa cu skenirat i poslat. Sutra san na putu do veceri a u nedilju iman utakmicu pa ako stignen još šta skenirati šaljem tokom noci na ponediljak.
A sto se tice superherojštine ovaj Nepobjedivi mi je nešto najbolje što san vidija nakon onih prastarih Spidermana ( jel' ono bilo u Eksu, oni crtani u pasicama ) i par Batmana. Simpa prica i vrhunski crtež. Eto, cak me natjeralo na par slicica .




super da ti se toliko svidelo. ja sam pri objashnjavanju ljudima pre samog izlaska nepobedivog najvishe poredio kao starog dobrog spajdija iz eksa malo modernizovanog. naravnno kretje on u nekom ludom smeru posle #7/8 ali i sve do tada je bilo savrsheno. ono shto se kirkmanu kod nepobedivog ne moze zameriti je ponavljanje i stagniranje. svaki broj je dozivljaj za sebe a kada se osvrnesh na gomilu skontash da josh bolje deluju u celini. ne smeta naravno ni shto su walker i ottley majstori zanata.
chekam onda te dve ilustracije pa ubacujemo u sledetji broj jednu(a mozda i obe:)
fala na podrshci!.



****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 08/04/2005 : 23:36:07  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

eh kad bi bogdom imao mail u podacima >:(
nego, lik ide za Beograd u cetvrtak, uzeo bi od tebe nesto tih stripova meni da donese.
posto je prva tura, ja bih rekao 5x4, da ne pregonimo :) kad ljudi vide kvalitetu lako



stavio bih ja svoj mejl rado ali po promeni nicka taj je ostao nepovratno zakljuchan u mrachnim dubinama markosovog HDDa:)
pishi na ovaj odozgore i bitje odgovoreno bez brige.
fala na inicijativi....ja mob nemam a i nisam u BeGu u chetvrtak tako da je najbolje da ortak tvoj cimne ili dushmana ili magica koji tje to srediti dalje.
chutjemo se vetj oko detalja.

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 08/04/2005 : 23:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

idi renky i pisi email :P
ali prvo nacrtaj dvije linije (spojene ili paralelne, ajbolje obje na dva lista papira) da ne zaboravis kako se crta po tudjim naredbama;)

http://round2create.blogspot.com/



E necu , moran bit na nogama u 5. Ceka me osan sati putovanja pa svašta. Sutra cu se opet malo javiti ( da ne nabijan postove samo crtežima ) a mailovi u nediju ili ponedijak.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 08/04/2005 : 23:52:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
dekara, sad imas DVA emaila :)
zaboravija san napisat: hocu posebnu posvetu u sljedecem stripu zahvale sto sam lavirintu omogucio (napokon) novu email adresu :P

http://round2create.blogspot.com/
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 09/04/2005 : 00:03:05  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
tja - odgovorio ima vetj deset minuta:)))
a shto se mejl adrese tiche ja sam ti staromodan tip - ne odrichem se svojih metalskih korena:))))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 09/04/2005 : 05:00:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
Dekara mislim da bi bilo vreme da propevas koje je to spcijalno izdanje Lavirinta koje se sprema???

Da nije mozda neki Spawn ???

"Najbolja majstorija koju je djavo ikada izveo je ta sto je ubedio ljude da ne postoji" - kralj lazi
Go to Top of Page

Blek Stena
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1344 Posts

Member since 03/07/2004

Posted - 09/04/2005 : 13:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Blek Stena's Homepage  Send Blek Stena a Private Message
Hej crtaci, scenaristi i Glodure #61514; Imam prijedlog za jedan interaktivni pin-up. Evo šta sam kontao. U dvije recenice nabacimo sinopsis epizode u kojoj su glavni junaci NeOm i onda krece crtanje. Npr. Pajke #61514; nacrta prvu slicicu pa šibne mailom Renkiju, pa Seinfeldu, pa on meni, itd. svima koji su zainteresovani i kad naguramo na cetiri stranice (što je dovoljno za jedan broj NeOma), pozovemo potencijalne scenariste da namikare dijaloge i tekst kako valja, poklonimo Dekari i on to objavi, a usput ima jedan jedinstveni pin-up. Vremenski nismo ograniceni, ali mogli bi to završiti do broja 6. Takode, sve to može da bude dato na uvid putem foruma, ali tu odluku prepuštam Dekari.
Mislim da ovo nije loša ideja, a ovako bi na neki nacin ukazali poštovanje Dekari i cijeloj ekipi koja radi oko NeOm edicije. Mislim da su zaslužili jer je NeOm nešto novo, i nešto pravo dobro.
Ja sam ZA #61514; Ako vas još ima, javite se pa da pocnemo!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 09/04/2005 : 17:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
ma koliko bio odushevljen i pochastvovan chinjenicom da si spreman toliko paznje posvetiti ovakvoj jednoj stvari mislim da kirkman i ekipa ne bi bili bash najodushevljeniji sa chinjenicom da neko koristi njihove junake u formi stripa. mislim da su i neki ameri neshto slichno pokushavali(ustvari sa nekim bek ap radovima) ali ih je ovaj oladio jer ne zeli da iko pishe nepobedivog sem njega samog.
medjutim jedna fina mapa gde bi sumirali komplet likove koji su se pojavljivali u neomu ne bi bila losha ideja mada bi za to ipak trebali sachekati josh koji broj a bogme i treba za to vremena:)
mozda kolaborativna ilustracija koju bi protegli na chetr` strane gde bi svako dodao neki detalj/lika/shtagod na postojetju stranicu?
naravno prvo bi trebali da privolimo i ostatak grupe da se prikljuchi.:)
kakogod bilo, hvala na inicijativi i podrshci.

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 09/04/2005 : 17:08:41  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

Dekara mislim da bi bilo vreme da propevas koje je to spcijalno izdanje Lavirinta koje se sprema???

Da nije mozda neki Spawn ???



nisam ja u tom fazonu jbga.
komercijalno bi verovatno imalo efekta ali u ovom trenutku su mi bitniji stripovi koji su MENI dragi i iza kojih mogu stati sto posto nego neshto shto bi donelo eventualni profit.
to jednog dana kad dobijm na lotou pa se i na kioske proshirimo mozda i bude.
za sada - poslastice.
bitje objavljeno kada strip ode u shtampariju shto tje retji za cirka 60ak dana.
dosta puta sam obetjavao neke stvari koje na kraju se nisu manifestovale tako da sad pametno tjutim i trpim.
a to je za olichenje egoizma kao shto ja jesam poprilichno neprirodna rabota:)))


****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

Blek Stena
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1344 Posts

Member since 03/07/2004

Posted - 09/04/2005 : 18:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Blek Stena's Homepage  Send Blek Stena a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

ma koliko bio odushevljen i pochastvovan chinjenicom da si spreman toliko paznje posvetiti ovakvoj jednoj stvari mislim da kirkman i ekipa ne bi bili bash najodushevljeniji sa chinjenicom da neko koristi njihove junake u formi stripa. mislim da su i neki ameri neshto slichno pokushavali(ustvari sa nekim bek ap radovima) ali ih je ovaj oladio jer ne zeli da iko pishe nepobedivog sem njega samog.
medjutim jedna fina mapa gde bi sumirali komplet likove koji su se pojavljivali u neomu ne bi bila losha ideja mada bi za to ipak trebali sachekati josh koji broj a bogme i treba za to vremena:)
mozda kolaborativna ilustracija koju bi protegli na chetr` strane gde bi svako dodao neki detalj/lika/shtagod na postojetju stranicu?
naravno prvo bi trebali da privolimo i ostatak grupe da se prikljuchi.:)
kakogod bilo, hvala na inicijativi i podrshci.

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.


Znaci, autorska prava, hmmm... Ako je tako O.K. Ja sam tu pa ako nešto slicno smislite, ukljucicu se naravno, ali necu više ništa predlagati, imam suviše radikalne ideje
Go to Top of Page

Blek Stena
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1344 Posts

Member since 03/07/2004

Posted - 09/04/2005 : 23:52:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Blek Stena's Homepage  Send Blek Stena a Private Message
Evo moj prilog za Dekarinu mapu sa protagonistima serijala, a i za nastupajuce prvenstvo u košarci

[URL=http://www.imageshack.us][/URL]
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 10/04/2005 : 00:55:32  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
ako budem JAKO brz mozda napokon ostvarim svoj skriveni san i postujem ovo na imageovom bordu pre seinfelda:)))
zakon - blek.vidim da ti i tush sad bolje lezi.

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000