forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Zagor i Mister No u Africi
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 24/03/2005 : 10:21:19  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
potpisujem aco!

samo da dodam za chiarolla da sam i ja da uleti ali recimo u špilju s medvjedom.
i naravno da medvjed izace sit iz tog susreta.

"Don't you realize that you cannot destroy that, which does not wish to perish? "
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 24/03/2005 : 13:00:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
Hocemo Zagora na domacem terenu!
Dosta je bilo gostovanja! ;-)

Hi, i am an Albanian virus but becouse of poor technology in my country i am not able to do anything vith your computer.
Please be so kind to delite one of your files and than forvard me to other users.
Thanks!
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 24/03/2005 : 14:15:32  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

ponavljam, meni je povratak caina skroz ok. dalje nisam citao, vidjecemo. Iako ne vjerujem da je to tako loše ko što se ovdje implicira.

"novi" zagor mi je daleko zanimljiviji od "starog" zagora

porter je stara škola, tvrda kost hehe

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih


Tako je.Ipak najbolje epizode koje su ikad bile su se odvijale u Darkwoodu.
Zanima me da li ce poslije epizoda sa Madame Laveu Zagor otici u Darkwood ili ce biti još epizoda u Africi?
ARMADA
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 24/03/2005 : 15:52:22  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
imaju jos dvije epizode poslije madam laveu u africi ako se ne varam i onda krece lagano prema darkvudu, ali nailazi na probleme u meksiku i na jednom karibskom otoku, ali o tom potom :)
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25137 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 24/03/2005 : 16:43:31  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
opet meksiko???
meni su se te epizode tamo u wihciti i sl NAJMANJE svidele.Mada Karibi ne zvuce lose...(zbog mulatkinja:)))))))))))))))

"le roi est mort,vive le roi"
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6140 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 24/03/2005 : 17:50:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Piquet,zaboravio si jednu sitnicu ;-)) : naime,tko zna kako ce medvjet(naviknut na Ferrijevog Zagora)reagirati kad mu moj covjek Chiarolla pokaže neke od svojih radova(npr. iz epizode Tajna jednoroga).Mislim da ce pobjeci glavom bez obzira od silnog užasa (hehe) ;-))


Bond.James Bond.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 24/03/2005 : 18:23:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by kico

ili jednom rijecju..........Kandrax!!!


helingen,kandrax je daleko iza...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/03/2005 : 18:54:56  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Kico je mislio na predstojece epizode "La dea dela luna" i "Il rittorno di Kandrax".
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 24/03/2005 : 19:20:24  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by kico

ili jednom rijecju..........Kandrax!!!


helingen,kandrax je daleko iza...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!


zar ne govorimo o regularnoj seriji???
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 24/03/2005 : 19:50:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by kico
zar ne govorimo o regularnoj seriji???


ok,covjece,ne ljuti seja sam postao misleci da je kico odgovorio na pepicev post gdje on govori o povratku u darkvud nakon afrike,ima logike,zar ne...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 24/03/2005 : 20:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Vidim da se dosta spominje Chiarolla. Oduševilo me je kako je nacrtao pricu "Sedam gradova Cibole", kao i slijedecu sa Satkom i Cherokee indijancima. "Tajna Jednorogog" takoder mi je ok, ali "blago Jeana Lafittea" mi je bez veze. A da ne spominjem MAXI Zagor, koji je cisti užas! S mukom sam ga procitao!

>>>Stripovi i ja... sve do propasti svijeta<<<
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 24/03/2005 : 21:30:40  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

opet meksiko???
meni su se te epizode tamo u wihciti i sl NAJMANJE svidele.Mada Karibi ne zvuce lose...(zbog mulatkinja:)))))))))))))))

"le roi est mort,vive le roi"



ta prica u meksiku pocinje epizodom "veracruz" i tu se zagor ponovo susrece sa svojim starim "prijateljem" jimom gitarom. ma i meni je malo dosadilo ponavljanje tih lokacija južnih država, pa i meksika, možda nekad zagor skokne do onih država u kojima je tex vec sredivao stvari, tipa utah, montana i sl. :)
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 24/03/2005 : 21:37:26  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by kico
zar ne govorimo o regularnoj seriji???


ok,covjece,ne ljuti seja sam postao misleci da je kico odgovorio na pepicev post gdje on govori o povratku u darkvud nakon afrike,ima logike,zar ne...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!


ne ljutim se.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000