forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Martin Mystere
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 29/11/2001 : 21:49:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
Markose, ako ga prodajes, kazi cijenu pa se nadjemo ovaj vikend. Moze?
Ako uskoro idete u Italiju, mozda se mozemo dogovoriti da vam dam lovu da mi pogledate neke stripove?

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29248 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/11/2001 : 21:52:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
javi mi se na mail...

I'm a reasonable man, get off my case.
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 29/11/2001 : 22:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
Poslao.

Go to Top of Page

Going-Going
Senior Member

Serbia
1040 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 30/11/2001 : 09:25:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Going-Going a Private Message
Dakle prvo proveravao sam po stripovima MM kad je izgubio svoj pistolj sa zracima i cinimi se da se to ipak desilo u preskocenim epizodama. Vannini je u startu preskocio 9 epizoda, hoce li ih izdati neznam. Na naslovnim stranama njegov pistolj se zadnji put pojavljuje u epizodi 10 godina posle.

Go to Top of Page

Going-Going
Senior Member

Serbia
1040 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 30/11/2001 : 09:26:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Going-Going a Private Message
Markose dali bi meni mogli naci brojeve Mister No-a: 93, 117,118,119. Preskocene epizode, za uzvrat reci sta ti treba iz YU.

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29248 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/11/2001 : 11:09:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Sva me pitanja oko originala mozete pitati i na mail, jer razgovor o tome vjerojatno ne zanima ostale sudionike foruma. Ali ok, mogu probati nabaviti mada nece biti lako. Pogotovo 93. U svakom slucaju, javi mi se na mail.

I'm a reasonable man, get off my case.
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 31/01/2002 : 09:45:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
Glede Martijevog pistolja... saznao sam da u br. 213 Marti spominje da je pistolj "vec 10 godina u ladici".

.:|VJ|:.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 31/01/2002 : 09:56:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Hmmm, bar smo napravili mali pomak VJ.
Sada bi trebalo saznati zasto je vec 10 godina u ladici, tj. sta se dogodilo da ga DOBRI STARI STRIC MARTIN vise ne zeli rabiti!

-DD-
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 01/02/2002 : 10:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Markose, normalno je da je tebi kao webmasteru stalo da i forum ima neki svoj red, ali veruj mi da je najbolje kad diskusije idu prirodnim putem. Cesto naidjes na nesto interesantno na sasvim desetom mestu. Primera radi, ja sam od Zoleta nedavno nabavio (to jest Zole mi je nabavio, tek treba to da preuzmem) dvadesetak fenomenalnih Zagorovih originala koji kod nas nisu objavljeni, a cela prepiska uopste nije pocela na berzi stripova

Go to Top of Page

Mailman
Senior Member



Croatia
1690 Posts

Member since 26/12/2001

Posted - 07/02/2002 : 20:38:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Mailman a Private Message
Koja je to epizoda MM & DD "Kraj sveta", koja se spominje u zadnjem broju "Ulica Bejker"? Jel izasla na ovim prostorima? Ili je samo rijec o "Poslednja stanica Uzas"?

Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 07/02/2002 : 20:43:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
Ne. To je drugi strip u kojem se susrecu DD i MM.

Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 07/02/2002 : 20:45:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
Nije izasla kod nas.
Sorry, tek sam sad vidio da nisam na sve odgovorio.

Go to Top of Page

plavi
Junior Member



424 Posts

Member since 10/05/2002

Posted - 31/05/2002 : 20:28:11  Show Profile Show Extended Profile  Send plavi a Private Message
momci,znam da je ovaj topic malo stariji,ali kako vidim niko nije dao odgovor na zagonetku.kopajuci po zvanicnom bonelli-jevom sajtu,iskopao sam ovaj podatak o MARTY-ju i MURCHADNI.nemojte mi zameriti sto ga nisam preveo,nadam se da ce vecina razumeti.
-In "Xanadu" (giant album n.2), after the umpteenth violent encounter in the course of which Orloff loses his mechanical arm, Sergej and Martin discover that they each have inexplicably erased from their minds some very important events: Orloff, despite the fact that plastic surgery fully restored the integrity of his face, unconsciously continues to wear his protective mask. As for Martin, he has not used his ray weapon and, after having hidden it in a waterproof container located in his aquarium, he nearly forgot about it-

:)
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29248 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/06/2002 : 00:40:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Evo i ja sam danas slucajno naisao na dodatno objasnjenje, tj. novi razvoj u prici o Martiju. U predzadnjoj , jubilarnoj epizodi Martija objevljenoj prije mjesec dana "Ven'anni di mysteri" (valjda sam dobro napisao) Kut Humi se pojavljuje na skupu kod Martija (koji je ovaj organizirao da bi objavljivio da su on i Diana ustvari vec vjencani 7 godina:-) ) i tada mu Humi (koji je prethodno oruzje "ispraznio" ponovo "puni" MURCHADNI ali uz uvjet da ga moze koristiti samo u "iznimno opasnim situacijama":-)
Prilicno zanimljiva prica, BTW, vec dugo nisam citao bolju MM pricu. Sad me bas zaintrigirala ta prica iz prva dva giganta. A vec godinu dana stoje na polici:-) E pa vrijeme je vise....:-)

I'm a reasonable man, get off my case.
Go to Top of Page

steinbrenner
Average Member

Croatia
603 Posts

Member since 26/03/2002

Posted - 05/06/2002 : 16:04:56  Show Profile Show Extended Profile  Send steinbrenner a Private Message
mene zanima nesto drugo u vezi mm. znademo svi da u mm ima hrpa povijesno utemeljenih cinjenica. e, sad, odakle castelliju i inim autorima inspiracija za ljude u crnom. na pr., ja za njih nigdje drugdje nisam cuo osim u mm i naravno u istoimenom hollywoodskom blockbusteru. da li je netko od vas sa foruma bilo gdje drugdje cuo ili nesto procitao o ljudima u crnom?

A TKO MENE PITA HOCU LI MISTER NOA?
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 05/06/2002 : 21:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Ja sam pre par godina u nekom tabloid magazinu u nekoj cekaonici, video neki clanak o ljudima u crnom. Nesto su govorili kako su iz FBi, CIA ili nesto trece (ustvari ogranak neke od tih organizacija) i kako imaju veze sa svim vecim katastrofama u "novijoj" istoriji. Ne secam se tacno sta je sve bilo, ali znam da su objavili slike mase ljudi i zaokruzili dva (simbolicno) coveka u crnim odelima.
Ali posto je to bio neki trash magazin koji je na naslovnim stranicama objavljivao slike likova iz latino-americkih serija ne znam koliko se svemu tome moze verovati...

Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 05/06/2002 : 23:21:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
Ako se ja dobro sjecam, na HTV-u je svojedobno bila emisija o nekim vanzemaljcima i slicnim stvarima. Vecina svjedoka je spominjala Ljude u crnom koji su ih sretali na cesti navece ili posjecivali kod kuce. Opisi su zastrašujuci ako je suditi po prikazanom fotorobotu. Visoki, mršavi k'o štule, velikih podocnjaka...brrr...Kad se sjetim da sad moram ici kuci...

Lets kick racism out of football.
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 06/06/2002 : 22:36:08  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
ma ljudi svi ste vjerovatno gledali film "MIB",sta vise reci

Go to Top of Page

steinbrenner
Average Member

Croatia
603 Posts

Member since 26/03/2002

Posted - 07/06/2002 : 10:30:23  Show Profile Show Extended Profile  Send steinbrenner a Private Message
castelli sigurno nije citao nase trac revije i gledao hrt
mislio sam na pr. na neke knjige o teorijama zavjere i sl., poput protokoli sionskih mudraca i slicno

A TKO MENE PITA HOCU LI MISTER NOA?
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000