forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 da li su novi stripovi preskupi
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

fishleg
Advanced Member



Slovenia
3341 Posts

Member since 03/09/2002

Posted - 06/07/2005 : 12:51:30  Show Profile Show Extended Profile  Send fishleg a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Evo, idem ja danas na kiosk. Tražim nove stripove, naravno nisu još izloženi, vidim ih iza tete prodavacice naslagane na polici. Vidim novog Nathana, kažem teti "Molim novog nathana!", ona se okrene, traži po policama, ja cekam, pa viknem "Ne tamo, evo vam ga ondje iza ledja nalijevo!"
E, svašta... svaki mjesec ista prica. :(

you candy perfume girl




Inace, ovisi od kioska...negdje ce te teta cudno gledati kad joj kazes koji strip bi imao, a negdje ce ti (pazi!!) sama reci - ovaj primjerak je najljepsi, evo...

Ima dana kad se smijem ima noci kada pijem
http://robertscorner.blogspot.com/
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/07/2005 : 12:54:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Evo, idem ja danas na kiosk. Tražim nove stripove, naravno nisu još izloženi, vidim ih iza tete prodavacice naslagane na polici. Vidim novog Nathana, kažem teti "Molim novog nathana!", ona se okrene, traži po policama, ja cekam, pa viknem "Ne tamo, evo vam ga ondje iza ledja nalijevo!"
E, svašta... svaki mjesec ista prica. :(

you candy perfume girl



Izgleda da te tetice što rade u trafikama nisu baš upoznate sa stripovima. Teško je razlikovati Dylana i Nathana kad po cijeli dan ne radiš ništa, a na poslu si tek citav život. Za tako kratko vrijeme, uistinu je teško spoznati sadržaje trafike dva sa dva metra...

>>> I hope the party in my head never stops <<<

Edited by - Obi-wan on 06/07/2005 12:55:50
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 06/07/2005 : 12:57:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
A velis, mcn-e... dosadan Versus?

... She screams out Jack the Ripper
Every time I try to give that girl a kiss...
Go to Top of Page

perper
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 06/07/2005 : 13:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Send perper a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Pa nitko nije kupio prava na Kit Tellera, dakle, nisi bio u pravu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Dakle, jedna od tvojih osobina, ovakvih ili onakvih, je da uvek zelis da si po svaku cenu u pravu.

Polako, sacekajmo i videcemo ko je u pravu.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/07/2005 : 13:29:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by perper

quote:
Originally posted by Markos

Pa nitko nije kupio prava na Kit Tellera, dakle, nisi bio u pravu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Dakle, jedna od tvojih osobina, ovakvih ili onakvih, je da uvek zelis da si po svaku cenu u pravu.



Krivo.

quote:
Originally posted by perper
Polako, sacekajmo i videcemo ko je u pravu.


Tocno.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3981 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 06/07/2005 : 13:33:15  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by perper

Dakle, jedna od tvojih osobina, ovakvih ili onakvih, je da uvek zelis da si po svaku cenu u pravu.


Krivo.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


u suprotnosti, a ne u pravu!



http://zveles.blogspot.com/

Edited by - zveles on 06/07/2005 13:34:16
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 06/07/2005 : 13:44:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message


Markos je od onih sto se pRetezno konfRontiRaju i oponiRaju

... She screams out Jack the Ripper
Every time I try to give that girl a kiss...
Go to Top of Page

perper
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 06/07/2005 : 13:45:40  Show Profile Show Extended Profile  Send perper a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by perper

Dakle, jedna od tvojih osobina, ovakvih ili onakvih, je da uvek zelis da si po svaku cenu u pravu.


Krivo.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


u suprotnosti, a ne u pravu!



http://zveles.blogspot.com/



Moracu da budem precizniji.
A i da polako ucim Hrvatski. Sta znaci krivo?
Jeli isto znacenje ko u ovom srpskom?
Go to Top of Page

perper
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 06/07/2005 : 13:46:06  Show Profile Show Extended Profile  Send perper a Private Message
Salim, se, naravno...
Kada je nesto krivo, onda je krivo.

Edited by - perper on 06/07/2005 13:53:08
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3981 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 06/07/2005 : 13:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
krivo = nije tocno; pogresno

http://zveles.blogspot.com/

Edited by - zveles on 06/07/2005 13:48:49
Go to Top of Page

perper
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 06/07/2005 : 14:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Send perper a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

krivo = nije tocno; pogresno

http://zveles.blogspot.com/



Znam, samo sam hteo malo da se nasalim...
Ipak sam ja iz onih starih vremena...Titov mali.

I nikad nisam imao problema sa hrvatskim jezikom.
Hvala knjizevnosti i Vjesniku.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/07/2005 : 14:10:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ne, Kruger je taj koji uvijek tezi biti u suprotnosti. Ako je kazem da je nebo plavo, on ce reci da je zuto.
S druge strane, ja inzistiram da sam u pravu onda kad sam uvjeren da sam u pravu, dok mi se ne dokaze suprotno.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 06/07/2005 : 14:23:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
quote:
Originally posted by alen

quote:
Originally posted by Markos

Kiosci su uglavnom pretrpani robom i stripovi su uglavnom u nekom zapecku i to je jedan od bitnih problema s kojim se ne mozes bas boriti, jer svaka baba na kiosku ima svoje vidjenje sto treba a sto ne treba biti izlozeno.


Tocno, ima par kioska u Karlovcu gdje tete drze stripove ispod pulta, bez izlozenog primjerka. Takve kioske izbjegavam, da ne moram svaki put pitati: Jeste li dobili...


e, baš sam kupio par kompleta u kiosku kod šerija. nešto ih ima izloženih ali kad sam tražio komplete izvadila je cijelu kutiju, pa mi ih je vadila po junacima:))...

opcenito- baš bi prodavacice i mogle nauciti osnovno o stripovima- kao npr. procitati kako se koji zove:))

što se tice cijene stripova, mislim da nisu baš skupi...ni po 16 kn a posebno ne kompleti, pošto su dobre kvalitete. odnostno- nisu skupi ako ne kupujem 100 komada na mjesec:)))

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

perper
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 06/07/2005 : 14:23:47  Show Profile Show Extended Profile  Send perper a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ne, Kruger je taj koji uvijek tezi biti u suprotnosti. Ako je kazem da je nebo plavo, on ce reci da je zuto.
S druge strane, ja inzistiram da sam u pravu onda kad sam uvjeren da sam u pravu, dok mi se ne dokaze suprotno.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Otkud ti to sad da je nebo plavo ???
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 06/07/2005 : 14:24:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
A gdje je Kruger? Nije se valjda upustio u vjerske vode zajedno sa zagorom?

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

perper
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 06/07/2005 : 14:28:01  Show Profile Show Extended Profile  Send perper a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

A gdje je Kruger? Nije se valjda upustio u vjerske vode zajedno sa zagorom?

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.





Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 06/07/2005 : 15:09:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
i tako ti ja stanem isprid trafike onako odijelo kravata torba jedino me naušnica izdaje a ona me gleda dok ne skuži da ja gledam uzbrdo tamo ispod vrha di su naslagani okrenuti prema vanka stripovi i onda spustim glavu ( ona cce , evo opametio se ) i onda blago skrenem pogled livo il desno di su ostali posloženi
žena kaže u sebi : još jedan od onih ludaka
ja kažem : u k nema ništa novo ( tj staro da se ne uvridi ekipa koja mrzi ovo sta nas berni iskoristava glede nase nostalgije za detinjstvom9
a djole je u pravu - romani ( jebiga tako sam navika ) su stvarno super izloženi kod nas a neopisiv gušt mi je otic u gradsku na djecji odjel uzet nešto novo za kceri i onda tamo gledat onako lipo posložene alane hc - što je umjetnost kad tad se pokaže
und specialy za djoleta - na djecjem odjelu splitske gradske biblioteke mozes posudit astera u kolor izdanju
Go to Top of Page

Lopov
New Member



Croatia
106 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 06/07/2005 : 15:37:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Lopov's Homepage  Send Lopov a Private Message
quote:
Cijene u principu padaju samo kad prodaja ne ide, ili se nessto mulja.



tako je. sto znaci i da se ne moze nista usporedjivati s onim knjigama i devedejima na kioscima za 29 kuma, jerbo se tu nesto muti... a zna se i sto i zasto se muti. knjizare po hrvatskoj se zavtaraju, nakladnici stavljaju kljuc u bravu i sve ode u tri pi.ke ma.er.e... zbog nekog veceg interesa malog broja ljudi.

Go to Top of Page

scanturion
Junior Member

Croatia
464 Posts

Member since 11/01/2002

Posted - 06/07/2005 : 15:38:23  Show Profile Show Extended Profile  Send scanturion a Private Message
Stripovi pojedinacno nisu skupi. Problem nastaje kad kupuješ sve
što izade. Ja osobno trošim oko 100 kuna mjesecno na nova izdanja,
a ne kupujem sve što se izda taj mjesec. Po mojoj procijeni, koja
ne mora biti tocna, onaj tko kupuje sve što izade na kioske troši
oko 250-300 kuna mjesecno - tad su stripovi skupi.


Nada je bogatstvo onih koji ništa nemaju.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 06/07/2005 : 15:56:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Malo sutra su prava dobili dzabe, pa i uvjetno receno...osim ako ih uopce ne placaju
jer ih mozda niti nemaju, sto me nimalo nebi cudilo.


Hahahaha... verovatno najveca izdavacka kuca na Balkanu (WAZ se ne racuna, pošto nije sa Balkana) da piratizuje bednog Alan Forda?

To bi bilo kao kada Pink ne bi kupio prava na Dragonballz...

--
"Non c'e niente di piu triste di
un sogno che muore."
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 06/07/2005 : 15:59:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Bio sam u Subotici neki dan i ajd usput da kupim i neki strip. E, šipak. Do sada je bio jedan jedini prodavac na ogromnom buvljaku, ali sada više ni tog djedice nema. Trafike-horror. Nisam vidio ni jedan strip izložen u trafikama pa sam pomislio da ih nema(možda su bili negdje skriveni, a ja nisam pitao jer sam mislio da moraju biti izloženi).


Tjah, na kioscima od ovdašnjih stripova trenutno imaš AF, Stripoteku, Akiru, Miki Mausa, i ako je lep dan, ostatke Abatonovog Dylana i SC Kena, plus par Horusa, ali zacudujuce malo.

Verovatno da nicega nije ni bilo na tom kiosku u Subotici.

--
"Non c'e niente di piu triste di
un sogno che muore."
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/07/2005 : 16:14:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Dado

Malo sutra su prava dobili dzabe, pa i uvjetno receno...osim ako ih uopce ne placaju
jer ih mozda niti nemaju, sto me nimalo nebi cudilo.


Hahahaha... verovatno najveca izdavacka kuca na Balkanu (WAZ se ne racuna, pošto nije sa Balkana) da piratizuje bednog Alan Forda?

To bi bilo kao kada Pink ne bi kupio prava na Dragonballz...

--
"Non c'e niente di piu triste di
un sogno che muore."


Cuj ako neko tako malo paznje posveti (nemaju org ideju vec kopiraju staro) tom izdanju mene to navodi na sumnje, pogotovo
jer se kod nas stosta muckalo, a kad mi neko kaze da su dobili prava dzaba (kasnije se ispostavilo da su dobili poklon)
od vlasnika prava na AF, prvo sto mi padne na pamet je nesto sumnjivo, jebiga...
Ako je neko najveci ne znaci da nema razloga muckati, cak naprotiv, no ne kazem da to oni rade
ali kad vidim da pise da imaju dzaba bio sam uvjeren da nesto ne stima...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 06/07/2005 : 16:18:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Mucke, naravno, nikada nisu iskljucene, ali smešno je da Svet rizikuje tužbu zbog necega kao što su stripovi.

Što se pažnje tice, hvataju na nostalgiju i jedino što im privlaci pažnju je - prodaja. Neko je ocenio da ce se ovako bolje prodavati, ocito da je bio u pravu, i to je to, sasvim legitimno.

A prica je išla da su uz gomilu drugih casopisa dobili i besplatna prava na tri boja AF. Dal' su posle morali da ih kupuju ili ne, to vec ne bih znao.

--
"Non c'e niente di piu triste di
un sogno che muore."
Go to Top of Page

perper
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 06/07/2005 : 16:24:46  Show Profile Show Extended Profile  Send perper a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Cuj ako neko tako malo paznje posveti (nemaju org ideju vec kopiraju staro) tom izdanju mene to navodi na sumnje, pogotovo
jer se kod nas stosta muckalo, a kad mi neko kaze da su dobili prava dzaba (kasnije se ispostavilo da su dobili poklon)
od vlasnika prava na AF, prvo sto mi padne na pamet je nesto sumnjivo, jebiga...
Ako je neko najveci ne znaci da nema razloga muckati, cak naprotiv, no ne kazem da to oni rade
ali kad vidim da pise da imaju dzaba bio sam uvjeren da nesto ne stima...



Pa zar nije poklon za dz???

Istina je da oni malo paznje posvecuju tom izdanju...
Istina je da su oni velika izdavacka kuca...
Istina je da nekad nesto staro privuce mnogo vise kupaca, nego novo...
Istina je da se u ovom svetu nesto tesko poklanja, vec da se sto vise odere onaj kome se prodaje...
Istina je da si mnogo sumnjicav, prijatelju...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/07/2005 : 17:04:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Naravno da je poklon - besplatan (mada u stvari i nije jer da bi se zasluzio poklon
ili si morao to necim odraditi ili ces morati to necim odraditi, trgovina je to uglavnom
ili sto bi nas narod rekao ljubav za ljubav) no moja prva reakcija je bila
na rijec dzaba gdje se jos uvijek nije spominjao poklon, neko je to ipak morao platiti.
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000