forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 od glancera do kupusa za nekoliko sekundi
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 14/08/2005 : 15:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message
quote:
Originally posted by nedim

uzas!!! sd je radila extra uvez. strip im je vjecan. svi se slazemo da, kod ludensa, cim vam jedna stranica ispadne - ispadanju nema kraja. btw zna li mi neko strucno pomoci kako da popravim manje ostecenje na ludensovom stripu??



Sa ljepilom UHU (flinke flasche)

markolar

Edited by - markolar on 14/08/2005 19:22:59
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 14/08/2005 : 17:09:43  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
tnx a ima jos bolje rjesenje - u striparnu pa kupi isti strip al bolje ocuvan ;))
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 14/08/2005 : 19:26:36  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message
quote:
Originally posted by nedim

tnx a ima jos bolje rjesenje - u striparnu pa kupi isti strip al bolje ocuvan ;))



To sa ljepilom je super, ako se je izdvojile koja stranica (izmedu 2 i 3 stranice ili izmedu predposlednje i zadnje) - ta "flinke flasche" ima tanku glavu, pa po želji naneseš ljepilo kod hrbta gore i potegneš do hrbta dole a onda strip staviš izpod knjiga i na drugi dan je kao nov i ništa se ne vidi, da si sam zaljepio...

markolar
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 15/08/2005 : 14:45:27  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
moram probat.imam par komada bas to 2-3 str ili zadnje. glavno je znaci da ima lijeka hwalla
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/08/2005 : 15:03:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by markolar

quote:
Originally posted by nedim

tnx a ima jos bolje rjesenje - u striparnu pa kupi isti strip al bolje ocuvan ;))



To sa ljepilom je super, ako se je izdvojile koja stranica (izmedu 2 i 3 stranice ili izmedu predposlednje i zadnje) - ta "flinke flasche" ima tanku glavu, pa po želji naneseš ljepilo kod hrbta gore i potegneš do hrbta dole a onda strip staviš izpod knjiga i na drugi dan je kao nov i ništa se ne vidi, da si sam zaljepio...

markolar


Cesto mi je kod Ludensovih ispadalo po tridesetak stranica onako zajedno. Da li se to lijepljenje može primjeniti i na takve situacije. Tu je i problem da se tih tridesetak stranica ne može više nikako ugurati da pasuje sa ostatkom stripa, vec uvijek malo strše - 1-2 mm. To me jako nervira...

>>> I hope the party in my head never stops <<<
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 15/08/2005 : 16:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by markolar

quote:
Originally posted by nedim

tnx a ima jos bolje rjesenje - u striparnu pa kupi isti strip al bolje ocuvan ;))



To sa ljepilom je super, ako se je izdvojile koja stranica (izmedu 2 i 3 stranice ili izmedu predposlednje i zadnje) - ta "flinke flasche" ima tanku glavu, pa po želji naneseš ljepilo kod hrbta gore i potegneš do hrbta dole a onda strip staviš izpod knjiga i na drugi dan je kao nov i ništa se ne vidi, da si sam zaljepio...

markolar


Cesto mi je kod Ludensovih ispadalo po tridesetak stranica onako zajedno. Da li se to lijepljenje može primjeniti i na takve situacije. Tu je i problem da se tih tridesetak stranica ne može više nikako ugurati da pasuje sa ostatkom stripa, vec uvijek malo strše - 1-2 mm. To me jako nervira...

>>> I hope the party in my head never stops <<<



Vidiš to je vec drugi problem, za kojeg skoro nema lijeka - možda bi ti mogli pomoci u kakvoj "knjigoveznici" ali sumljam da se isplati...

markolar
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 15/08/2005 : 16:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
tu pomaze moj savjet. trk u striparnicu po novi
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/08/2005 : 17:40:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
U mojem relmu nema striparnica, ali imamo krave i svinje. Mogu li one pomoci ili da ipak pokušam ljepilom...

>>> I hope the party in my head never stops <<<
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7295 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 15/08/2005 : 17:42:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
I meni su tako dva -tri stripa pa san lipo zalipija selotejpom i iako viri tih 2-3 mm ništa strašno.

I feel like somebody put something in my drink
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/08/2005 : 17:44:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by vice

I meni su tako dva -tri stripa pa san lipo zalipija selotejpom i iako viri tih 2-3 mm ništa strašno.

I feel like somebody put something in my drink


Ajjajajjaj... selotejp...viri... Prestani me plašiti, imat cu nocne more.

>>> I hope the party in my head never stops <<<
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 17/08/2005 : 20:18:38  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
stvarno. nabijas nam komplekse s tim selotejpom. nemoj ni da se salis da to vise spomenes a kamoli da radis! ;))
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 17/08/2005 : 21:36:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
Meni se par Nathana odlijepili. Zapravo je ljepilo jednostavno puklo.
To me užasno raspizdilo.

Od ovoga spominjanja selotejpa imam nocne more. Radje zapali strip :(

I'll be normal when I'm dead!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7295 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/08/2005 : 23:16:45  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Ajme panike.Dosad san mislija da ja pretjerujen sa prevelikom brigom za stripove,a kad san vidija da ih neki i u vrecice drže ja san dobija komplekse.Ma to san na tri stripa stavija selotejp u krajnjoj nuždi.Vidin da san sad novi Freddy Kruger.

I feel like somebody put something in my drink
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 17/08/2005 : 23:24:54  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
ja ih npr drzim samo u polici. to s kesama moze al samo za neke extra raritete - za obicne ne. uredno slozis po brojevima i to je to. a i sam si primjetio kako ruzno izgledaju sa selotejpom ;))
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7295 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/08/2005 : 23:27:44  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Istina a šta ceš.Jedino mi je to rješenje palo napamet.Inace i ja uredno iman stripove složene po brojevima i junacima,doduše u paketu ali sve je odlicno.

I feel like somebody put something in my drink
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 18/08/2005 : 04:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Ma to san na tri stripa stavija selotejp u krajnjoj nuždi.Vidin da san sad novi Freddy Kruger.



Zalijepi ga bilo kako, ali samo ne selotejpom.
Nakon nekog vremena požuti i odlijepi se pa dobiješ kupus, a ne strip.

I'll be normal when I'm dead!
Go to Top of Page

damirbosnjak
Starting Member

Australia
68 Posts

Member since 04/08/2005

Posted - 19/08/2005 : 03:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send damirbosnjak a Private Message
Ja samo znam da su uvezi uzas, pogotovo Ludens. Meni dok dodje strip u Australiju, vise nije glancer. Cim otvorim prvu stranu, odmah se pocne odvajati citav bunt stranica, kao da ljepilo koje koriste je ono za djecu iz vrtica. Uzas. A ja ovdje u Sydney-u platim regular Ludens $7.00 AUSD, Ciko ili Zagor special $10-12.00AUSD. Nije mi zao dati, ali kad dobijes glanc nov strip, a ni ne otvoris ga, a on vec se raspada....
Imam nesto starih ZS i LMS i jos uvijek su sacuvani. Korice se vremenski trose, ali strip ko strip, nista se ne raspada.

Zagor Rules brate
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 19/08/2005 : 22:32:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
SD ce, sto se tice uveza, trajati vecno...
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 19/08/2005 : 22:53:24  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
Da koliko god se govorilo pitanje tiska da je SD slab u tome zveu ce sigurno trajti vjecno osim ako to ideš uništiti ili razderati

"Velikodušnost bez premca"
www.alanford.co.nr - stranica o AF-u http://www.forums.com/phpbb/
"Na ovome svijetu teško je biti glup,prevelika je konkurencija
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 20/08/2005 : 05:48:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Da se vratim samo na jos jednu stvar koju, kad sam spominjao ono u cemu je SD bolja od ostalih, sam sasvim zaboravio da spomenem, a to su PLASTIFICIRANE korice kod Zagor extra serija. Dovoljno je bilo koji od tih stripova uzeti u ruke i odmah je jasno kako je to sve dobro uradjeno...
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 20/08/2005 : 16:38:17  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
nije samo kod zagora. ma ljudi su uvez radili extra!! al ih vise nema i mi idemo dalje ;))
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000