forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Naj naj od Zagora
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 14/08/2005 : 05:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ne kaze se "ko ozeblo Sunce" vec "ko ozebo Sunce". I ja sam godinama govorio pogresno, dok me nisu ispravili neki stariji, a i logicno je, Sunce ceka onaj ko je ozebao (to jest ozeb'o)
Go to Top of Page

Hulk
Starting Member

Serbia
96 Posts

Member since 04/02/2003

Posted - 14/08/2005 : 09:16:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Hulk a Yahoo! Message  Send Hulk a Private Message
Najveca izmena napravljena u Tutto seriji u odnosu na Zenith gigante, je u prici sa Hellingenom koju je upravo izdao Ludens (Povratak u Darkwood, Odbrojavanje i Prijetnja iz zraka), a gde je potpuno promenjen Tonkin izgled, koga je Donatelli u prvoj seriji crtao u tunici sa dugom kosom. Sada u Ludensu Tonka izgleda normalno (polu go sa cirokanom), dok u Zlatnoj seriji imate prvu varijantu sa "obucenim" Tonkom.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/08/2005 : 11:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Sada kad si to spomenuo, sjecam se da me to zbunjivalo nekoc davno kada sam skupljao ZS i LMS Zagore.

>>> I hope the party in my head never stops <<<
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7769 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 14/08/2005 : 16:53:03  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Ne kaze se "ko ozeblo Sunce" vec "ko ozebo Sunce". I ja sam godinama govorio pogresno, dok me nisu ispravili neki stariji, a i logicno je, Sunce ceka onaj ko je ozebao (to jest ozeb'o)



vidiš u pravu si, ali svi griješe u toj staroj narodnoj frazi. u svakom slucaju, hvala na ispravci.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 15/08/2005 : 07:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Go to Top of Page

apokalips
Average Member

Croatia
632 Posts

Member since 05/09/2005

Posted - 05/09/2005 : 19:26:14  Show Profile Show Extended Profile  Send apokalips a Private Message
meni je zagor dobar strip ali me izluduje što ne mogu nabavit epizode sa supermikeom od moj 90brojeva uopce se ne spominje.zahvalio bi vam ako biste mi rekli kako se te epizode zovu i što se dogada u njima

fuck
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7270 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 05/09/2005 : 20:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Avanturist,Izazov i Sedma runda.Nisan ni ja cita al radnja ide uglavnom ovako:Nakon šta Zagor održi lekciju umišljenom Mikeu Gordonu koji sebe zove Supermike jer je u svemu šta radi najbolji i cini mi se ubije nekog revolveraša(al to san samo cita radnju pa neka detalje iznese neko drugi) i tako ponižen odluci se osvetit Zagoru,na sebe obuce žuti kostim slican Zagorovu i izazove ga na natjecanje od šest rundi.Inace,indijanci ga zovu Žuti Duh(tako nešto) i tako pocinje natjecanje ispred indijanaca,vojnika i trapera,dakle Zagorov autoritet u Darkwoodu je prilicno olabavljen.Na kraju rezultat biva izjednacen i slijedi Sedma,odlucujuca runda.
Uostalom,procitaj recenziju i sve ceš doznat.

I feel like somebody put something in my drink
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7769 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 05/09/2005 : 20:33:46  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
sada stvarno u "extra zagoru" slijedi jedna od najboljih epoha duha sa sjekirom, sve sjajne epizode, pravi gušt, pogotovo za mene, jer mi fale sve epizode od "poruke smrti" do "sedme runde".
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 05/09/2005 : 23:07:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by apokalips

meni je zagor dobar strip ali me izluduje što ne mogu nabavit epizode sa supermikeom od moj 90brojeva uopce se ne spominje.zahvalio bi vam ako biste mi rekli kako se te epizode zovu i što se dogada u njima

fuck


ZS 359,360 i 361
ZS 752,753,760 i 761
Nazive pogledaj u rubrici "pretraživanje" na pocetnoj stranici.

Grad Stripova, vješanje svakog sata.
Strance dobrodošao...
Go to Top of Page

Star Wars
Senior Member

Croatia
1076 Posts

Member since 11/07/2005

Posted - 06/09/2005 : 17:36:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Star Wars's Homepage  Send Star Wars a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

sada stvarno u "extra zagoru" slijedi jedna od najboljih epoha duha sa sjekirom, sve sjajne epizode, pravi gušt, pogotovo za mene, jer mi fale sve epizode od "poruke smrti" do "sedme runde".



Po ovome sto kazete cini se du te neke epizode super.
Jedva cekam.

The Force is in my hands....
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 06/09/2005 : 18:07:15  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
sve bolja od bolje!!
Go to Top of Page

Star Wars
Senior Member

Croatia
1076 Posts

Member since 11/07/2005

Posted - 06/09/2005 : 18:59:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Star Wars's Homepage  Send Star Wars a Private Message
quote:
Originally posted by nedim

sve bolja od bolje!!





The Force is in my hands....
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 06/09/2005 : 19:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
vidjet ces!! ako ne uzimas redovno - pocet ces sada ;))
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000