forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Michael Turner's Fathom
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 14/08/2005 : 20:52:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Cetrnaestica je valjda bila sa prvim Marvelovim super-herojem još od originalne Cap-Human Torch-Namor konstelacije.

Valjda.

--
"Will this fearful Thumping never stop?"
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 14/08/2005 : 20:52:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Ili je to bila FF#1?

Damn, pomeo sam se.

--
"Will this fearful Thumping never stop?"
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 14/08/2005 : 21:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
bez brige...ja sam ionako poklekao kod "konstelacije"(ne vujaklija mi se,jbga:)))pPpp

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 15/08/2005 : 00:03:58  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by david

Mozda su te u MC - u bljedo gledali jer je Fathom lanjski snig , kupija san pet izdanja koja cine prvu pricu kod njih jos prije 4 godine mozda 5 , navuka san se na njega zbog colora ali nakon drugog citanja san ima dojam da se radi ko i kod holivudske a produkcije o savrseno ispoliranom stripu ali bez duse onog neceg sta imaju i neki mali sugavi crno bijeli stripovi. BTW prodava san svih pet brojeva prije tri godine i niko se nije ni javia da ga to zanima (a trtibala mi lova - e vi koji kasno palite)


prvi broj fathoma je objavljen 1998 godine, ovaj trejd o kojem sam ja pricao je prvi trejd, tiskan 2001. godine. nije da je bas "lanjski snig".
kad bi tako gledao sta bi onda rekao za sandmana, koji je izlazio krajem osamdesetih, pocetkom devedesetih proslog TISUCLJECA
ili za conana (prije 30 godina), spidermana (prije pun qurac godina),
a opet svi znaju za njih
a svi ovi stripovi koje sam nabrojio su jako popularni u nas
hm...
Go to Top of Page

forsaken demon
Junior Member



Pitcairn Island
468 Posts

Member since 13/08/2004

Posted - 15/08/2005 : 09:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit forsaken demon's Homepage  Send forsaken demon a Private Message
Ok, ok, promašio sam jedan broj, sutra cu dobrovoljno da se predam nadležnim organima, nemate frke.
Go to Top of Page

david
New Member

Croatia
237 Posts

Member since 19/01/2003

Posted - 16/08/2005 : 12:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Send david a Private Message
ma ja nisam pravi kolekcionar pa kupujem stvari dok ih ima na policama , zato ono lanjski snig , bicu iskren Fathom je ima WOW efekt na mene pa san se kasnije pita zasto i jedini logican odgovor mi je bija sarenilo , sta se tice crteza tehnicke stvari i pozadine su strasne ali likove bas ne volim (Aspen je picka ,sve su tamo picke i nabildani frajeri) posebno mi na zivce ide forsiranje WOW kadrova - preko cijele (ili dvije) stranice samih likova kao da su na nekom foto sesionu bez neke veze za samu radnju kao da se crtac kurci za svoju dusu . Sta se tice duse stripa - to je onaj neki osjecaj nakon sta ga procitas i odlozis na policu , jednostavno Fathom me je silno drza dok san ga cita ali nakon toga nista - zato usporedba s holivudskim spektaklima , sidis u kinu i 2 ure ti produ u sekundi ali kad izadeš iz kina vise i ne pomislis na taj film.
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 16/08/2005 : 12:11:33  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by david

ma ja nisam pravi kolekcionar pa kupujem stvari dok ih ima na policama , zato ono lanjski snig , bicu iskren Fathom je ima WOW efekt na mene pa san se kasnije pita zasto i jedini logican odgovor mi je bija sarenilo , sta se tice crteza tehnicke stvari i pozadine su strasne ali likove bas ne volim (Aspen je picka ,sve su tamo picke i nabildani frajeri) posebno mi na zivce ide forsiranje WOW kadrova - preko cijele (ili dvije) stranice samih likova kao da su na nekom foto sesionu bez neke veze za samu radnju kao da se crtac kurci za svoju dusu . Sta se tice duse stripa - to je onaj neki osjecaj nakon sta ga procitas i odlozis na policu , jednostavno Fathom me je silno drza dok san ga cita ali nakon toga nista - zato usporedba s holivudskim spektaklima , sidis u kinu i 2 ure ti produ u sekundi ali kad izadeš iz kina vise i ne pomislis na taj film.


cijeli strip izgleda kao jedan super foto-session sta se tice kadrova i slika, posebice su impresivni oni preko cijele 2 strane :))
a aspen, meni izgleda savrseno, najljepsa zenska osoba koja se pojavila u stripu
Go to Top of Page

david
New Member

Croatia
237 Posts

Member since 19/01/2003

Posted - 20/08/2005 : 09:31:43  Show Profile Show Extended Profile  Send david a Private Message
naravno da izgleda tako - spojis silikonske dude i silikonske usne sa srnecim ocima i dobijes kombinaciju nevino-jebozovno na koju padaju svi muski ;)
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 22/08/2005 : 08:29:35  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by david

naravno da izgleda tako - spojis silikonske dude i silikonske usne sa srnecim ocima i dobijes kombinaciju nevino-jebozovno na koju padaju svi muski ;)



dobijes nesto SAVRSENO!!!
ne kuzim ljude kojima se to ne svidja, ali svako ima svoj ukus :)))
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000