forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Moja KOLEKCIJA
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 29/08/2005 : 17:43:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Maximuss, koje su ti ono slike Zagora u ormaru?



Sa ovogodisnjeg Cartoomicsa u Milanu. Jednu je nacrtao Marco Verni, a drugu, ovu u boji, Joe Vitto (lik se inace ne bavi crtanjem, ali je ovu nacrtao za Ferrija i genijalna je).

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 29/08/2005 : 21:48:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by Maximuss

quote:
Originally posted by ---dp---

Maximuss, koje su ti ono slike Zagora u ormaru?



Sa ovogodisnjeg Cartoomicsa u Milanu. Jednu je nacrtao Marco Verni, a drugu, ovu u boji, Joe Vitto (lik se inace ne bavi crtanjem, ali je ovu nacrtao za Ferrija i genijalna je).





Mogao bi to da skeniras i stavis da i mi ostali vidimo... ili bar da nam kazes link...
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 30/08/2005 : 00:32:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Ok. Skenirat cu sutra ili prekosutra, pa cu stavit.

Go to Top of Page

Zole
stripovi.com kum



Croatia
4286 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 30/08/2005 : 01:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Zole a Private Message
quote:
Originally posted by Maximuss


Sa ovogodisnjeg Cartoomicsa u Milanu. Jednu je nacrtao Marco Verni, a drugu, ovu u boji, Joe Vitto (lik se inace ne bavi crtanjem, ali je ovu nacrtao za Ferrija i genijalna je).



Bavi, bavi...svrha one mape je jednog dana uci u Bonelli.

Nego, nesreco, sto nisi Ferrija izlozio umjesto ove dvojice?

Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor! Inter! Zagor!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 30/08/2005 : 02:20:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Zasto ove godine na sajtu nije bilo izvestaja sa cartooncomics-a. Ja sam i zaboravio na njega, pa sam kasnije, kad sam se setio, pomislio da niko nije ni isao. Ima li negde ne netu skenova tih crteza, ranije je uvek bilo i ja sam jednom skinuo stosta od tih galerija sa nekoliko prethodnih "sajmova" sto u Milanu sto po drugim mestima u Italiji...
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5944 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 30/08/2005 : 09:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Zasto ove godine na sajtu nije bilo izvestaja sa cartooncomics-a.

Isli smo u skracenom (tj. izmjenjenom) sastavu, i to tek na nekoliko sati. No bilo je OK (osim smrdljive pizze s articokama za 20 eura) pa se cak i moglo staviti neko izvjesce. :)

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 31/08/2005 : 01:39:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Je li bio Ferri tamo, i ko je sve bio iz Bonelija?
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 09/09/2005 : 12:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
mislim da mi je neko ranije pomenuo da se kutije mogu kupiti u MCu.
chini mi se da je cifra bila 35kna...


****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/09/2005 : 12:54:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

mislim da mi je neko ranije pomenuo da se kutije mogu kupiti u MCu.
chini mi se da je cifra bila 35kna...


****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.


Hvala na odgovoru, morat cu otvorit poseban topic o tome jer me jako zanima sve što mogu saznati.

>>> I hope the party in my head never stops <<<
Go to Top of Page

Star Wars
Senior Member

Croatia
1076 Posts

Member since 11/07/2005

Posted - 09/09/2005 : 14:26:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Star Wars's Homepage  Send Star Wars a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by BlekenDekara

mislim da mi je neko ranije pomenuo da se kutije mogu kupiti u MCu.
chini mi se da je cifra bila 35kna...


****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.


Hvala na odgovoru, morat cu otvorit poseban topic o tome jer me jako zanima sve što mogu saznati.

>>> I hope the party in my head never stops <<<



Otvori onda.

The Force is in my hands....
Go to Top of Page

mister-no
Average Member



Slovenia
895 Posts

Member since 06/08/2004

Posted - 03/10/2005 : 19:18:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit mister-no's Homepage  Send mister-no a Private Message
Evo i slike od moje ZS u kojoj je 913 stripova. Više o njima je na mome malom sajtu

[URL=http://imageshack.us][/URL][URL=http://imageshack.us][/URL]

Gore pocnije sa ZS 1, a dolje završava sa ZS 1102!

http://freeweb.siol.net/rantoli1/stripi1
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000