forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Moja KOLEKCIJA
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 19/08/2005 : 22:24:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Blago vama svima... ja moje jadne stripove trpam gde god ima mesta, jer ionako mi je haos u celom stanu jer je stan mali za moje VELIKE potrebe...
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 19/08/2005 : 22:29:55  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Bas lijepo vidjeti kad ljudi brizljivo cuvaju stripove,prava uzivancija
Porter


evo i moje kolekcije (ne, ne znam cega tu ima):


Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 19/08/2005 : 22:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
Lijepo sve izgleda,oduševljen sam...

"Velikodušnost bez premca"
www.alanford.co.nr - stranica o AF-u http://www.forums.com/phpbb/
"Na ovome svijetu teško je biti glup,prevelika je konkurencija
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 19/08/2005 : 23:04:55  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
ako je ovo topic za samohvalu ili samoreklamu onda da navalimo---ne smatram se baš nekim velikim kolekcionarom ali prema mom skromnom mišljenju ovo su sve podosta sitne cifre za ono što se cuva kod mene.prema zadnjem brojanju imam nekih otprilike 11000(jedanaest tisuca) komada stripova svih vrsta.istina ove hrvatske imam poneke i po tri-cetiri kompleta poput zagora i zagora extra ili texa,nekih starih zs ili lms mi zaista fali ili cak i neki brojevi stripoteke ali imam toga zaista tonu.s obzirom da sam poslom prezauzet ne stignem to pošteno niti presortirati pa sve trpam u velike sanduke dim. 150cm x 120cm x 70 cm.ima ih vec 6 punih.najmanje 90% su glanceri.
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 19/08/2005 : 23:06:02  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Bas lijepo vidjeti kad ljudi brizljivo cuvaju stripove,prava uzivancija
Markolar pravo me razvaljujes sto se tice MM Lms,nemam ni pola kao ti,ali se borim da te sustignem.

Porter



Boriceš se oko 20 godina - zezam se naravno - ajd ne laži sad, vidio sam neke dobijene AUKCIJE

markolar
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 19/08/2005 : 23:08:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
-ZS i LMS oko 1360 brojeva (Zagor, Tex i MrNO su kompletni)
-MM (Dnevnik)
-DD (Dnevnik, fale tri broja)
-SD i Ludens imam sve!
-Maxmagnus
-Družina od vješala
-Tom i Jerry, Mikijev zabavnik i almanah, oko 240 brojeva
-Razni Talijanski, oko 85 brojeva
-Thorgal
-ostalo da ne nabrajam, sveukupno oko 2600 komada!


Grad Stripova, vješanje svakog sata.
Strance dobrodošao...

Edited by - dcopic on 19/08/2005 23:13:15
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 19/08/2005 : 23:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
quote:
Originally posted by jetset

...prema mom skromnom mišljenju ovo su sve podosta sitne cifre za ono što se cuva kod mene.prema zadnjem brojanju imam nekih otprilike 11000(jedanaest tisuca) komada stripova svih vrsta...sve trpam u velike sanduke dim. 150cm x 120cm x 70 cm.ima ih vec 6 punih.najmanje 90% su glanceri.


daleko da imam takve cifre, no i ja trpam u kutije. imam mozde 200-300 na dohvatu ruke i mozda jos 50-100 u kutijama cuvano za vjecnost:

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/08/2005 : 23:31:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by jetset

ako je ovo topic za samohvalu ili samoreklamu onda da navalimo---ne smatram se baš nekim velikim kolekcionarom ali prema mom skromnom mišljenju ovo su sve podosta sitne cifre za ono što se cuva kod mene.prema zadnjem brojanju imam nekih otprilike 11000(jedanaest tisuca) komada stripova svih vrsta.istina ove hrvatske imam poneke i po tri-cetiri kompleta poput zagora i zagora extra ili texa,nekih starih zs ili lms mi zaista fali ili cak i neki brojevi stripoteke ali imam toga zaista tonu.s obzirom da sam poslom prezauzet ne stignem to pošteno niti presortirati pa sve trpam u velike sanduke dim. 150cm x 120cm x 70 cm.ima ih vec 6 punih.najmanje 90% su glanceri.


Koliko onda stripova imaju veliki kolekcionari?
100 000?

>>> I hope the party in my head never stops <<<
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 19/08/2005 : 23:35:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
quote:
Originally posted by zosko

[quote]Originally posted by Porter

Bas lijepo vidjeti kad ljudi brizljivo razbacaju stripove,prava uzivancijaPorter







Porter

Edited by - Porter on 19/08/2005 23:36:06
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/08/2005 : 23:43:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Pitanje za Markolara.
Gdje si nabavio one držace što ti drže Alan Forda i Texa na donjoj slici. Da li si ih sam pravio(od cega)?

>>> I hope the party in my head never stops <<<
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 20/08/2005 : 00:11:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Bas lijepo vidjeti kad ljudi brizljivo cuvaju stripove,prava uzivancija
Markolar pravo me razvaljujes sto se tice MM Lms,nemam ni pola kao ti,ali se borim da te sustignem.

Porter

Ja sam MM LMS sakupio za dvije godine ali nikako da nadem sve brojeve M Noa(LMS). Ova dva broja koja mi fale ganjam vec više od godinu dana.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 20/08/2005 : 05:42:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by jetset

ako je ovo topic za samohvalu ili samoreklamu onda da navalimo---ne smatram se baš nekim velikim kolekcionarom ali prema mom skromnom mišljenju ovo su sve podosta sitne cifre za ono što se cuva kod mene.prema zadnjem brojanju imam nekih otprilike 11000(jedanaest tisuca) komada stripova svih vrsta.istina ove hrvatske imam poneke i po tri-cetiri kompleta poput zagora i zagora extra ili texa,nekih starih zs ili lms mi zaista fali ili cak i neki brojevi stripoteke ali imam toga zaista tonu.s obzirom da sam poslom prezauzet ne stignem to pošteno niti presortirati pa sve trpam u velike sanduke dim. 150cm x 120cm x 70 cm.ima ih vec 6 punih.najmanje 90% su glanceri.


Koliko onda stripova imaju veliki kolekcionari?
100 000?

>>> I hope the party in my head never stops <<<



Zavisi sta smatras velikim... Po meni su veliki kolekcionari svi koji imaju vise od 1000 stripova, dakle svi na ovom forumu smo veliki
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29198 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/08/2005 : 08:31:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ja ih nemam toliko puno, ali su lijepo slozeni:)
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=17214&whichpage=7&SearchTerms=stripoteka

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 20/08/2005 : 10:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ja ih nemam toliko puno, ali su lijepo slozeni:)
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=17214&whichpage=7&SearchTerms=stripoteka

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

Osobno sam se uvjerio da su ti zaista lijepo složeni!

Hm, lako je kad imaš posebnu sobicu za stripove...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7293 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 20/08/2005 : 10:00:58  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Ovo nisan Markos prije vidija.Pa koliko ih je ? SVAKA CAST!:)Ona slika Zagora i Akronijanca u boji je odlicna.

I feel like somebody put something in my drink
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 20/08/2005 : 10:51:46  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Pitanje za Markolara.
Gdje si nabavio one držace što ti drže Alan Forda i Texa na donjoj slici. Da li si ih sam pravio(od cega)?

>>> I hope the party in my head never stops <<<



Te "držace" sam nabavio u Austriji (LIBRO knjižara) a koštaju od 0.69 EUR do 0.79 EUR komad (zavisi od velicine) a kaže se jim BUCHSTUTZE.

markolar
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 20/08/2005 : 11:02:49  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
Boh te Markose koliko ih imaš?Svaka cast

www.freewebs.com/faraonsun
ARMADA
Pistacio sladoled.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/08/2005 : 11:24:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ja ih nemam toliko puno, ali su lijepo slozeni:)
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=17214&whichpage=7&SearchTerms=stripoteka

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Samo naprijed, nabij nam komplekse.
Poslije ovoga više ne mogu ni gledati onu šaku jada koju sam skupio ove godine i bio toliko ponosan...

>>> I hope the party in my head never stops <<<
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1253 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 20/08/2005 : 11:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message
quote:
Originally posted by jetset

ako je ovo topic za samohvalu ili samoreklamu onda da navalimo---ne smatram se baš nekim velikim kolekcionarom ali prema mom skromnom mišljenju ovo su sve podosta sitne cifre za ono što se cuva kod mene.prema zadnjem brojanju imam nekih otprilike 11000(jedanaest tisuca) komada stripova svih vrsta.istina ove hrvatske imam poneke i po tri-cetiri kompleta poput zagora i zagora extra ili texa,nekih starih zs ili lms mi zaista fali ili cak i neki brojevi stripoteke ali imam toga zaista tonu.s obzirom da sam poslom prezauzet ne stignem to pošteno niti presortirati pa sve trpam u velike sanduke dim. 150cm x 120cm x 70 cm.ima ih vec 6 punih.najmanje 90% su glanceri.



Ne kapiram baš, zašto bi neko htio sakupiti tri ili cetiri kompleta istog junaka u istoj ediciji.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/08/2005 : 11:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by markolar

quote:
Originally posted by Obi-wan

Pitanje za Markolara.
Gdje si nabavio one držace što ti drže Alan Forda i Texa na donjoj slici. Da li si ih sam pravio(od cega)?

>>> I hope the party in my head never stops <<<



Te "držace" sam nabavio u Austriji (LIBRO knjižara) a koštaju od 0.69 EUR do 0.79 EUR komad (zavisi od velicine) a kaže se jim BUCHSTUTZE.

markolar


Hvala na odgovoru. Meni su jim BUCHSTUTZE teško dostupni, ali napravit cu si sam nešto slicno.

>>> I hope the party in my head never stops <<<

Edited by - Obi-wan on 20/08/2005 11:28:21
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 20/08/2005 : 11:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by markolar

quote:
Originally posted by Obi-wan

Pitanje za Markolara.
Gdje si nabavio one držace što ti drže Alan Forda i Texa na donjoj slici. Da li si ih sam pravio(od cega)?

>>> I hope the party in my head never stops <<<



Te "držace" sam nabavio u Austriji (LIBRO knjižara) a koštaju od 0.69 EUR do 0.79 EUR komad (zavisi od velicine) a kaže se jim BUCHSTUTZE.

markolar

Libro je otišao u konkurs.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 20/08/2005 : 11:52:48  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by markolar

quote:
Originally posted by Obi-wan

Pitanje za Markolara.
Gdje si nabavio one držace što ti drže Alan Forda i Texa na donjoj slici. Da li si ih sam pravio(od cega)?

>>> I hope the party in my head never stops <<<



Te "držace" sam nabavio u Austriji (LIBRO knjižara) a koštaju od 0.69 EUR do 0.79 EUR komad (zavisi od velicine) a kaže se jim BUCHSTUTZE.

markolar

Libro je otišao u konkurs.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.





Znam, od lani ali još normalno prodaju stvari...

markolar
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 20/08/2005 : 11:59:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ja ih nemam toliko puno, ali su lijepo slozeni:)
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=17214&whichpage=7&SearchTerms=stripoteka

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Evo opet Markosa ,od proslih slika dobio sam kompleks nize vrijednosti koji me drzao barem mjesec dana,kontam valjda narod zaboravio slike tvojih stripova a ti opet podeblja

Porter
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15492 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 20/08/2005 : 12:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
trudi se :-))))

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 20/08/2005 : 15:33:06  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
tu me netko pitao zašto imam nekoliko kolekcija istog junaka,pa odgovor je svakakav.možda otvorim striparnicu(šala).istina je da sam znao cesto naletiti na tipove koji su skupljali nešto pa odustali i onda mi to ponude po bagatelnoj cijeni(2-3 kn).i tako puno puta,a meni žao pustit,love se našlo i eto sad imam tonu papira.povrh toga redovito kupujem sve što osvane na kiosku i to je to.mislim da ce se naci jako puno toga za razmjenu kad uhvatim vremena za to.do tada nek cekaju u sanducima,ne dao bog samo poplave ili požara,jer kad bi se ravnao po ovdašnjim aukcijskim cijenama cini mi se da sam pravi bogataš,tajkun dapace,pogotovo kad se samo sjetim koliko imam viška zs i lms-a.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.26 seconds. Snitz Forums 2000