forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Boneli Giornale za spetembar i oktobar
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 01/09/2005 : 03:15:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
http://www.zagor.it/auto/componi_sbe_sommario?ID_giornale=28

ima dosta novosti, na primer interesantan je novi Maxi Tex, na 275 stranica, a pricu je napisao ni manje ni vise nego tvorac Magica Venta - Gianfranco Manfredi. Crtac je neki argentinac, ne znam da li je vec radio Texa i ne znam nista o njemu.

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 01/09/2005 : 11:19:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Crta Repetto, ovo mu je vec 8. prica koju crta u Tex staffu. Radio je almanah '99 i '02, Maxije #3 i #5, i dvije regularne price sa Nizzijem.

Nije rookie, ali meni osobno je kvalitetom iza Civitellija, Ville, Ortiza, Fonta, brace Cestaro, Fusca, Ticcija,...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 01/09/2005 : 12:18:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Da li ce neko šutnuti Masiera pre nego što upropasti Dylana kao što je upropastio MNOa? Ovo mu je vec treca-cetvrta epizoda...

--
"Si tous les generaux et amiraux du monde, quelles que soient le couleurs et les etoiles, avaient chacun un chat sur les genoux, hebin moi, je me sentirais vachement mieux, moi!"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29261 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/09/2005 : 12:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ocito im treba netko da popuni rupe, stara boljka. Mada, ona Marijeva sa onim platnom nije bila tako strasna.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 01/09/2005 : 12:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
A meni se nije dopala...

--
"Si tous les generaux et amiraux du monde, quelles que soient le couleurs et les etoiles, avaient chacun un chat sur les genoux, hebin moi, je me sentirais vachement mieux, moi!"
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 01/09/2005 : 12:41:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Pitanje za upucene: da li je Manfredi vec radio price za Teksa?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29261 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/09/2005 : 12:46:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ne. Pa tamo lijepo pise da je to new entry. Ali prema onome sto znam ovo je stara prica iz ladice koju je napisao davno jos, prije dylana i magica, ali je nisu objavljivali jer je navodno bila losa i trebalo ju je dosta prepravljati. Bas me zanima sto je unutra. A inace Repetto je odvratno sterilan i dosadan.
Ma ni meni se nije svidjela ali nije toliko strasno, ono, prosjecna dylan epizoda koju brzo zaboravis (osim Marijevog crteza, koji mi se isto nije previse svidio, ali ga bar ne zaboravis:-) )

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 01/09/2005 : 12:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>inace Repetto je odvratno sterilan i dosadan.

A repetitivan?

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 9 je na svim kioscima! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29261 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/09/2005 : 13:07:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Do zla boga One srafirane "sjene" ili "pozadine", uff...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 01/09/2005 : 13:08:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Off-topic pitanje:Hoce li izlaziti kod nas magnusov tex???

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.



Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000