forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 DRUID
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 08/09/2005 : 22:47:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Solidna prica!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 08/09/2005 : 23:00:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ponekad i sama promjena mjesta radnje napravi malo osvježenje... Zato i šalju Zagora malo vamo, malo onamo, da se ne ukiseli na mjestu.

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

Godza
Starting Member

1 Posts

Member since 02/08/2005

Posted - 08/09/2005 : 23:31:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Godza a Private Message
Meni je ova epizoda zakon. Volim kad Dylan ode negdje van Londona. Neki su govorili da je jedna od najlošije ocjenjenih epizoda li ne kužim na temelju cega je to zakljuceno??
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 09/09/2005 : 19:47:48  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
na pogrešnom mjestu si postavio pitanje, to pitaj one koji ocjenjuju na UBC-u, a ne ovdje.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 09/09/2005 : 21:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by Godza

Meni je ova epizoda zakon. Volim kad Dylan ode negdje van Londona. Neki su govorili da je jedna od najlošije ocjenjenih epizoda li ne kužim na temelju cega je to zakljuceno??



A na temelju cega si ti zakljucio da je epizoda zakon?

Meni uopce nije zakon, daleko od toga (vec sam na jednom topicu napisao zašt), najveci vrhunac epizode je kada Dylana naganja kombajn.

you candy perfume girl
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 09/09/2005 : 22:48:08  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Pa zar ti triba objašnjavat zašto mu je zakon,tako je i gotovo.Epizoda mu je jednostavno odlicna ka i meni i ne triba on opravdanje za svoj stav i ukus jer kiky o ukusima se ne raspravlja

I feel like somebody put something in my drink
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/09/2005 : 23:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Kiky je osoba koja postavlja kriterije kod ocjenjivanja epizode. Ako kiky veli da je vrhunac epizode kad dylana naganja kombajn, onda to i jeste tako. Sva iskusan scenarist barem je jedanput u životu u finalni okršaj uvrstio kombajn. Pogledajmo npr. Indiana Jones 3 u sceni kad pokušava probušiti gume kombajnu... Ili je to bio tenk?

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 10/09/2005 : 12:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Najviše mrzim kada netko na ovom forumu izgovori recenicu "o ukusima se ne raspravlja"... pa upravo u tome i je svrha foruma, suprotstavljanje i konfrontiranje razlicitih stavova.

A ako ja nešt kažem za neku epizodu, to naravno ne znaci da je to tako, to je samo moje mišljenje koje može a možda i ne mora odgovarati istini (ovdje se nadovezujem na stinkyevo izlaganje o relativnosti pojma umjetnosti gdje svatko za sebe odredjuje što mu i koliko paše). Ali ako ja mogu u recenzijama više-manje opširno obrazložiti i argumentirati svoje zadovoljstvo/nezadovoljstvo nekom pricom koje se sastoji od nešto više rijeci nego samo "meni je ovo zakon" e onda to ocekujem i od drugih.
Mene ne zadovoljavaju banalna stajališta tipa "meni je ovo super" ili "meni se ovo ne svidja" i tocka. Hej, samo sam pristojno priupitao Godzu da mi možda u malo više rijeci objasni zašto on misli da je Druid super.

El ja time stvarno previše tražim?

you candy perfume girl

Edited by - kiky on 10/09/2005 12:56:55
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 10/09/2005 : 13:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Ne, al koje ti to objašnjenje tražiš,Godza je spomenija da mu se svida kad je Dylan izvan Londona,ali recimo i meni je epizoda odlicna i šta bi ti sad triba pricat puste razloge.I to šta si reka da u recenziji se sve obrazloži si u pravu al ovde niko ne piše recenziju i ne možeš ocekivat da u svakom komentaru o nekoj epizodi budu argumenti ka(ili bar približno ka) u recenziji.Uostalom,šta se uopce zamaraš zašto je nekome neka epizoda ovakva ili onakva,neka ljudi pišu šta žele i gotovo.A to sa "o ukusima se ne raspravlja" mislija san na to da svak ima pravo na svoje mišljenje i može ga navest bez nekih opterecenja oce li se neko zadovoljit njegovim komentarom.Fala Bogu da suprostavljanju stajališta i služi forum al nisan na to mislija.I ne shvacaj ovo nekim napadom ili svadom.

I feel like somebody put something in my drink
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 11/09/2005 : 12:22:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Kako god okrenes ne vridi kupit'.:)

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.



Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15551 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 11/09/2005 : 12:23:40  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
meni je prica zbilja odlicna

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

apokalips
Average Member

Croatia
632 Posts

Member since 05/09/2005

Posted - 11/09/2005 : 12:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Send apokalips a Private Message
prica je zanimjliva

the end of world is near
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 11/09/2005 : 12:38:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Samo nemoj da sad krene anketa.:)))

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.



Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15551 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 11/09/2005 : 12:46:03  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
:-))
sve je moguce

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 22/02/2006 : 07:25:29  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Bilo bi bolje da razularena masa dilandogovaca zrtvuje Rujua za dobrobit serijala. A kako je Zemlja zedna krvi, sledeci bi mogao biti Chiaverotti. Mozda Dilanu i krenu ocene na ubciju nagore. A?

I posle neko nek kaze kako Ruju nije inspirativan:)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 22/02/2006 : 14:00:50  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
ili barbatova
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 22/02/2006 : 14:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Bilo bi bolje da razularena masa dilandogovaca zrtvuje Rujua za dobrobit serijala. A kako je Zemlja zedna krvi, sledeci bi mogao biti Chiaverotti. Mozda Dilanu i krenu ocene na ubciju nagore. A?

I posle neko nek kaze kako Ruju nije inspirativan:)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.

Da,zbog njega volim usisivace...

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself...




Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000