forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MNo: Kartum
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 03/01/2006 : 22:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Senko, daj okaci tu sliku sa Dajanom, da svi vidimo. :))

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 03/01/2006 : 22:24:50  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Nemam skener. Zar bas moram da se mucim sa webcamom?
Dijana, ne Dajana. Ova druga je u stanju raspadanja, ne verujem da bi ti se svidela:)

Mada mi se cini da sam lani postao sliku. Odo' na src.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/01/2006 : 09:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

DeeCay, ajde da podelimo posao: ja uradim Kartum, a ti Asuan, a sta velis???
Ne mora odma':)



ajde može, probat cu što prije... Usporedo s gigantom prvim radim još nešto sastrane o MM, pa ce ovo doc na red poslije

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/01/2006 : 09:14:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

moj deecay, tebe pravo drmno taj heksagon, samo cupaš topice o tom



Namjeravam doktorirati na njemu

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 04/01/2006 : 09:45:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by I like girlz

moj deecay, tebe pravo drmno taj heksagon, samo cupaš topice o tom



Namjeravam doktorirati na njemu

Wealth beyond measure, outlander...

Bilo bi lijepo da napišeš kakav esejcic o svemu tome, nešto kao: "Kako pohvatati misterije Martina Mysterea u 7 koraka!", za nas koji smo 'slabiji' u poznavanju njegova univerzuma. Ne zaje**vam!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/01/2006 : 10:15:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Izdavanje giganata je nešto najbolje što se desilo u svijetu stripa prošle godine (barem za mene), pa me još drži euforija oko svega toga. Tomek, bumo nekaj rešili po pitanju toga, ustvari cim se nade vremena, cemo na to.

Citao si valjda serijal o MM?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 04/01/2006 : 11:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Citao sam LMS, ali davno, i to ne sve, ne sjecam se skoro nicega. Da ih sada nabavljam, trebalo bi mi bar 2000 kuna -> no thanks.

SD/LU/SA sam procitao više manje sve. Imam i one americke, baš se spremam procitati "Mac kralja Artura", pa cu onda nabaviti i te famozne gigante 1 i 2.

Kad dodjem sledeci put u D.D. mogao bi mi posuditi neke kljucne epizode, ako ih imaš - i ako ti politika dopušta da posuduješ stripove na par dana! :-). Pa da obnovim gradivo.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7798 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 04/01/2006 : 13:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
podržavam thommin prijedlog, cisto iz razloga da vecinu dnevnikovih MM nemam, niti imam u skorije vrijeme priliku i mogucnost da ih nabavim, tako da mi je taj "update" u vidu tog nekog eseja o MM univerzumu prijeko potreban.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000