forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Aster Blistok
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Superhik
Average Member



Croatia
571 Posts

Member since 29/08/2002

Posted - 18/09/2005 : 19:19:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Superhik a Private Message
Moram priznat da sam tek nedavno poceo citati ovog junaka, no neobicno mi se svidio. Zato me zanima kakva su vaša iskustva sa Asterom,dali vam se svida ili ne?
Isto tako zanimalo bi me u kojim je edicijama osim eks almanaha,stripoteke i strip albumima, aster objavljen kod nas?

Koliko brojeva ima taj strip? Mislim da je zadnji objavljen u stripoteci broj 20, ima li još?

Mala boca vina za covjecanstvo, velika za superhika!

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/09/2005 : 20:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ima pirata do broja 25

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 18/09/2005 : 20:04:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Ja imam od Bookglobea brojeve 16 i 17 i strip mi je cisto ok, ali nisam ljubitelj.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 18/09/2005 : 20:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
ne svida mi se baš pretirano, no malo sam ga citao
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 18/09/2005 : 21:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
nije loš ali zagor je bolji
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 18/09/2005 : 21:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Citao sam,i pravo mi je ok.

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.



Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 18/09/2005 : 21:34:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
Meni je strip sasvim OK.
Jedino me malo iznenadila Maski/Muski i lagano skretanje prema blagoj pedofiliji.

Naravno da je Zagor najbolji!

Yapamti: nikad ne kupuj njemacku tastaturu.
Go to Top of Page

TORQUE
Senior Member



Croatia
2781 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 18/09/2005 : 22:37:41  Show Profile Show Extended Profile  Send TORQUE a Private Message
Nikada cuo!

It's going to be blood for blood and by the gallon. These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days. They're back!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 19/09/2005 : 01:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Dobar,dobar,dobar...
Prve epizode su odlicne,zadnje ne baš sjajne,ali prolazi...
još da se likovi u Stripoteci sjete to malo redovitije izdavat bilo bi super...
zadnji Aster je u Stripoteci izašao u broju 991. dakle prije tocno godinu i po!-Kako to grozno zvuci...
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2519 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 19/09/2005 : 07:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message
Meni je Aster Blistok jedan boljih stripova.

U originalu je mislim da izaslo 30 ili 31 epizoda, u Stripoteki su kod broja 20, znaci kroz nekih 10 godina cemo mozda procitati kraj.

Zna li neko, da li je Aster izlazio u Italiji i u kojem izdanju?

----------------------------------------------------
Usporedni popisi Bonelli stripova:
http://striparna.com/stripofili/corto/
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 19/09/2005 : 11:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

ima pirata do broja 25

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih



nedavno , prije nekih 6 mjeseci , a mozda i vise , je izasla i 26 epizoda u boji
cini mi se da je mali tiraz
a piratska izdanja od broja 14 do broja 26 su preskocila bookglobove epizode 16 i 17
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/09/2005 : 11:12:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by stinky

ima pirata do broja 25

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih



nedavno , prije nekih 6 mjeseci , a mozda i vise , je izasla i 26 epizoda u boji
cini mi se da je mali tiraz



jeste. samo 20 komada!

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 19/09/2005 : 11:41:22  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Ja imam od Bookglobea brojeve 16 i 17 i strip mi je cisto ok, ali nisam ljubitelj.


Nisam znao da je Bookglobe izdao ova dva albuma, barem to nisam vidio na MC siteu.

Inace, Aster mi je izvanredan strip. Podosta ih imam u Stripotekama, ali kad-tad cu ga kupiti u albumima.

Go to Top of Page

Superhik
Average Member



Croatia
571 Posts

Member since 29/08/2002

Posted - 19/09/2005 : 14:17:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Superhik a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Westax

Meni je strip sasvim OK.
Jedino me malo iznenadila Maski/Muski i lagano skretanje prema blagoj pedofiliji.

Naravno da je Zagor najbolji!

Yapamti: nikad ne kupuj njemacku tastaturu.



Ma istina, ponekad i ja mislim da autor nije bio baš.... Hm. No svejedno to mi je odlican strip!

Mala boca vina za covjecanstvo, velika za superhika!
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 19/09/2005 : 14:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Westax

Meni je strip sasvim OK.
Jedino me malo iznenadila Maski/Muski i lagano skretanje prema blagoj pedofiliji.


Sa ovim se ne bi slozio. Maski je androgeno bice cije su godine relativne u odnosu na ljudske. Nisam nasao elemente pedofilije kod nje(njega), a i kljucan je lik cijelog serijala, puno zreliji i razumniji (pa i pametniji) od sanjara Astera.

Go to Top of Page

Superhik
Average Member



Croatia
571 Posts

Member since 29/08/2002

Posted - 19/09/2005 : 14:37:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Superhik a Private Message
quote:
Originally posted by alen

quote:
Originally posted by Dr. Westax

Meni je strip sasvim OK.
Jedino me malo iznenadila Maski/Muski i lagano skretanje prema blagoj pedofiliji.


Sa ovim se ne bi slozio. Maski je androgeno bice cije su godine relativne u odnosu na ljudske. Nisam nasao elemente pedofilije kod nje(njega), a i kljucan je lik cijelog serijala, puno zreliji i razumniji (pa i pametniji) od sanjara Astera.





Da, potpuno sam zaboravio da je njen bioloski sat zaustavljen....

Pitanje, kako zavrsava cjela ta saga sa Asterom? DFali on na kraju opet uspjeva biti sa Maski?

A Korian Blistok? Dali aster njega susrece u kojoj epizodi?
Pitam jer mislim da je on kljucan za cijeli strip, on uvijek nekako zna buducnost, sve je isplanirao itd..

Mala boca vina za covjecanstvo, velika za superhika!
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 19/09/2005 : 15:39:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by alen


Nisam znao da je Bookglobe izdao ova dva albuma, barem to nisam vidio na MC siteu.

Ako se ne varam to su oni piratski albumi. Dva komada A4 formata.

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 19/09/2005 : 16:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

quote:
Originally posted by alen


Nisam znao da je Bookglobe izdao ova dva albuma, barem to nisam vidio na MC siteu.

Ako se ne varam to su oni piratski albumi. Dva komada A4 formata.

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!




Nope. Izašla su dva official albuma na Bookglobe-u.

www.zid.hr - sve ono što o rocku i metalu nikada niste željeli znati, www.zid.hr/strip - osobni pogledi na aktualnosti u svijetu stripa, uz ponekog mladog autora željnog pažnje
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 19/09/2005 : 20:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
imam sve do mislim 26 epizode
strip je dobar i odlican do negdi 20 te epizode
ovo zadnje šta se pojavilo samo u piratima je jako loše i ne virujem da itko ima volje to dalje izdavat
a inace strip koji me okrenuo naglavce tamo davno prije 20 i kusur godina kad se pojavio u ovim krajevima
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8099 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 19/09/2005 : 21:29:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
prvih 12 epizoda je genijalno, kasnije se sve malo razvodnjava, ali još uvijek je dobro i vrijedno citanja
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 19/09/2005 : 21:53:36  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Sjetio sam se jednog genijalnog citata iz 7.epizode U SREDIŠTU AMNIOTA (Stripoteka 759) koji je obilježio tu epizodu i kojim su Godard i Ribera pokazali što misle o svijetu u kojem žive.

Citat: "Nema neprijatelja, prijatelju... ima samo mjesta koja treba osvojiti!"

Za one koji ne znaju, epizoda govori o planeti na kojoj se nekoliko frakcija bore jedna s drugom, iznova i iznova... Tim vjecitim ratom balansiranjem snaga upravlja Centralni kompjutor koji u njemu pronalazi predivnu logiku. Da ne govorim o onoj posljednoj sceni sa djecom kanibalima koja su stvorena u srcu planeta, odgojena da budu novi borci. Poruka: Ostavite se rata, ljudi...

Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26469 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/09/2005 : 21:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
A šta kad se rat uvati tebe????
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4646 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 21/09/2005 : 01:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
Ja sam ovog proleca pribavio hrpu Stripoteka sa AB i bacio se na posao. I to je bilo vrlo zanimljivo iskustvo. Prvo, sam AB mi je bio izuzetno antipatican (cak i vise nego MM) pa jos i to njegovo smesno odelo sa sve visuljkom izmedju nogu :) Crtez mi je na momente odvratan, a odmah na sledecoj tabli fenomenalan i tako u nedogled. Prica je odlicna, neke su epizode malo slabije ali u principu radi se o odlicnoj ideji koja iz danasnje perspektive moze izgledati malo passe, ali svakako obavezno potrazi. Sresces Boga proteranog na vasljivoj planeti, ulaz u pecinu koja lici na gigantsku vulvu, planetarni Las Vegas, galakticke kurve, metalne cvetove koji daju gorivo Srebrenom delfinu i jos hrpu toga, ne mogu se setiti svega, pricam iz secanja. A vrh je svakako Maski/Muski, lik koji vodi celi pricu u jos neobicnijem pravcu.
Kad bih pravio listu, AB bi mi sigurno bio u vrhu "moram-nabaviti" liste.
Imam deja vu osecaj, kao da sam vec pisao sve ovo ranije. Mora da je bio slican topic.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 21/09/2005 : 11:40:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Doduse,sve sto sam citao od Aster Blistok-a,procitao sam u Stripoteci.Gdje je jos izlazio?

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.



Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 21/09/2005 : 15:18:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Jedan od boljih stripova i zbilja je šteta da je Bookglobe izdao SAMO 2 albuma. Citao sam sve iz EKS almanaha i stripoteka ali to nije to. Kad je to onako kako treba, u boji, sasvim je drugaciji feeling. I da su prve epizode bolje od ovih sadašnjih je tocno. S tim se slažem.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 21/09/2005 : 15:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by SnotMan

Doduse,sve sto sam citao od Aster Blistok-a,procitao sam u Stripoteci.Gdje je jos izlazio?



EKS almanah, 2 albuma od Bookglobea i ostalo piratski.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000