forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 usprkos ili unatoc
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

risbozg
Advanced Member



Croatia
15586 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 24/09/2005 : 19:02:08  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
ogromnom broju novih strip izdanja piratska izdanja takoder prate trend i sve se u vecem broju izdaju a i sve rasprodaju
(dylan,mr.no,marti -almanasi i giganti )
interesantno
kako bi to vi komentirali
moj skromni komentar - pirati izdaju zapravo ono što bi svi mi kupili u redovitom izdanju
-hvala piratima na tim izanjima koje inace nikada nebi imao mogucnosti ni vidjeti a kamoli citati
-kritika izdavacima na neucinkovitosti i nemaštovitosti

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 24/09/2005 : 19:20:54  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Meni su pirati super i evo nedavno san procita epizodu sa Tkacen i Mortimerom na koju bi triba cekat cetri godine da nije pirata.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 24/09/2005 : 19:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Markos ain't gonna be happy when he sees this.

you candy perfume girl
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/09/2005 : 19:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Meni su pirati super i evo nedavno san procita epizodu sa Tkacen i Mortimerom na koju bi triba cekat cetri godine da nije pirata.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!



Zar je i to izaslo ?

"And now for something completely different... "

Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 24/09/2005 : 19:45:14  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Meni su pirati super i evo nedavno san procita epizodu sa Tkacen i Mortimerom na koju bi triba cekat cetri godine da nije pirata.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!



Zašto 4 godine - pa to je izašlo u ZLATNA SERIJA - mislim da su vec dva puta na AUKCIJA-ma bile te kompletne epizode po 50 KUNA

markolar
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/09/2005 : 19:49:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Ma da,da su izbacili neki almanah Mr.Noa verovatno bi i prodaja regularnih izdanja isla bolje.
Npr.izasao je Mladi Amerikanac o Mr.No-ovom detinjstvu.
Setite se samo kako su popularni bili stripovi o detinjstvu pojedinih junaka - verovatno medju najtrazenijim!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 24/09/2005 : 19:49:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Slažem se sa Borisom da bi ono što izdaju pirati ionako svi mi kupili!
Na mojoj listi želja su:
NN Giganti
Tex specijalci i ostalo
MM Giganti i specijalci
itd...
Iako ne podržavam pirate, ovo bih kupio bez razmišljanja i to po dva primjerka da podjelim po kvartu!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/09/2005 : 19:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Slažem se sa Borisom da bi ono što izdaju pirati ionako svi mi kupili!
Na mojoj listi želja su:
NN Giganti
Tex specijalci i ostalo
MM Giganti i specijalci
itd...
Iako ne podržavam pirate, ovo bih kupio bez razmišljanja i to po dva primjerka da podjelim po kvartu!


Apsolutno tacno.Kako onda objasniti logiku izdavaca da to ne objave?

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8133 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 24/09/2005 : 20:15:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by markolar

quote:
Originally posted by vice

Meni su pirati super i evo nedavno san procita epizodu sa Tkacen i Mortimerom na koju bi triba cekat cetri godine da nije pirata.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!



Zašto 4 godine - pa to je izašlo u ZLATNA SERIJA - mislim da su vec dva puta na AUKCIJA-ma bile te kompletne epizode po 50 KUNA

markolar


ne radi se o tim epizodama, nego o nedavno izašlim , s drugim pojavljivanjem tkaca, uz asistenciju mortimera, istim onim epizodama koje je dosta forumaša nabavilo zaslugom DJ-a, medu njima sam i ja
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 24/09/2005 : 20:26:05  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
pa komentar je da pirati izdaju samo ono sto je atraktivno dok izdavac mora pratiti red izlazenja te se svakako moraju pojavljivati dobre i lose epizode + izdavac placa porezE + ima puno manju zaradu od pirata

"I believe comic book heroes walk the earth..."
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 24/09/2005 : 20:27:32  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
i jos mi pade na pamet,zar ne bi bilo glupo traziti i ocekivati od bernija da izda epizode sa tkacem?

"I believe comic book heroes walk the earth..."
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 24/09/2005 : 21:33:44  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by markolar

quote:
Originally posted by vice

Meni su pirati super i evo nedavno san procita epizodu sa Tkacen i Mortimerom na koju bi triba cekat cetri godine da nije pirata.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!



Zašto 4 godine - pa to je izašlo u ZLATNA SERIJA - mislim da su vec dva puta na AUKCIJA-ma bile te kompletne epizode po 50 KUNA

markolar


ne radi se o tim epizodama, nego o nedavno izašlim , s drugim pojavljivanjem tkaca, uz asistenciju mortimera, istim onim epizodama koje je dosta forumaša nabavilo zaslugom DJ-a, medu njima sam i ja



A ja mislio na one stare epizode - hvala na objašnjenju ali mislim da je izdan i sa onim starim epizodama - ako se dobro sjecam, jedan strip ima na kraju kako jedna ninda masira

markolar
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 24/09/2005 : 22:05:07  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
ma jašta,pa pošto mi se trenutno nimalo ne svida izbor na kioscima....nevidim razloga zašto nebih kupovao pirate...ionak ono što bih ja cital nikad u nas niko objavit ni nece,kak se trendovi krecu...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 24/09/2005 : 22:53:34  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
samo kad vas oni GORE cuju
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 24/09/2005 : 22:56:14  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
dajte malo skenova ljudi....
razprava o piratima je dozvoljena
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 24/09/2005 : 23:06:24  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Bilo bi dobro kad bi izašla i ova nova epizoda s Laffiteom od pet brojeva.Nešto me zanima kod te epizode.Naime,na tlijanskom forumu nešto san skužija da je arheolog Richter(još iz epizode Il segreto di Sumeri) u toj epizodi zapravo HELLINGEN-vidija san da tako nešto otprilike piše pa je li neko cita tu epizodu i neka kaže malo o tome.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 25/09/2005 : 11:35:01  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Jedine pirate koje kupujem su Dylan Dog i Mister No!
Ne pada mi na pamet kupit nekoga Zagora.Zašto?Nit mi je lik napet,nit bi dao 70 kuna za nešto šta ce Bernard objavit u roku jedne godine.Sada kad su pirati ispucali skoro sve Zagor specijale,bacili su oko na redovite epizode pa ih pakiraju po tri na nekih 270 stranica ili više.E,tu se javlja problem uvezivanja.Kod pirata nitko se nece žaliti na kvalitetu izdanja,jer je to pirat.Da je kojim slucajem to objavio Ludens,bilo bi i drvlje i kamenje po njima i njihovom "nekvalitetnom" izdanju.Epizode tipa "Ramathova prošlost","Paukova mreža","Misteriozno selo" nas ionako ocekuju u redovitoj Ludens seriji,docekat cemo to,ne brinite se,Zagor je neuništiv.A šta se tice specijala,sve ce to doci na svoje(osim par iznimaka tipa "Princ elfova")sve ce to Bernard objavit.
Kod Mister Noa nije takav slucaj i zato ga kupujem.Redovita serija u izdanju Strip-agenta izlazi neredovito i nije baš isplativa za tržište,tako da cemo teško i docekat nekakvu extra seriju (iako je to trenutno glavna želja vecine forumaša).Ove Mister No-ove epizode vjerovatno nikada nece objavit ni Ludens ni Strip-agent ni bilo tko drugi osim pirata,jer je,sam Bog zna,ovo samo njima isplativo!
Dylan koraca malo po malo sitnim koracima.Ne vjerujem u gigante i maxije još uvijek.Možda jednoga dana.Dotle,pirati su ulaz u svijet koji nam se ucinio tako daleko.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 25/09/2005 : 12:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
nije mi jasno ovo da je recimo mister - no zakon a zagor shit
to je jednako kvalitetno il nekvalitetno ovisi ko šta voli
raspon njihove razlike je very litlle

a od pirata nabavljam PSDZ i zadovoljan
a kupija sam i neke astere ,no on se sroza poprilicno u kvaliteti
mislim na strip , izdanje je bilo ok

mamlazi jedni kako vam zavidim koliko toga procitate
al oženicete se jednom i djecu imati pa da vas vidim
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 25/09/2005 : 12:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Vidi jest neko ljubomoran hihihihi! :-)))

"And now for something completely different... "

Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 25/09/2005 : 12:06:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
ja sam uvik bija iskren u svojim osjecajima
imam sad doma materijala u stripovima knjigama i dvd-ovima sa ovim tempom za sljedecih 10 godina
a nije da se ne trudim
a i još uvik mi je seks ispred ostalih užitaka
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 25/09/2005 : 12:08:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
što su izašli neki MM almanasi i giganti ko pirati????

ko zna, nek navede koje epizode

u biti, nek netko napiše što je sve izašlo ko pirat

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 25/09/2005 : 12:09:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
i po kojoj cijeni se to prodaje

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 25/09/2005 : 12:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

što su izašli neki MM almanasi i giganti ko pirati????


koliko znam,još nisu...samo su izašli dd i mr.no...imam ih sve,ali tko ce sad nabrajati...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 25/09/2005 : 12:18:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho
al oženicete se jednom i djecu imati pa da vas vidim


da nije male,vec bi 70 posto toga procitao što nisamali,ovakvim tempom citanja otkako sam dobio dijete,valjda cu ih procitati do sp u balunu 2010

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
DRUKALI SMO ZA AJDUKA,MLADOST ,STAROST,ŽIVOT CILI!

Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 25/09/2005 : 12:22:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Jedine pirate koje kupujem su Dylan Dog i Mister No!
Ne pada mi na pamet kupit nekoga Zagora.Zašto?Nit mi je lik napet,nit bi dao 70 kuna za nešto šta ce Bernard objavit u roku jedne godine.Sada kad su pirati ispucali skoro sve Zagor specijale,bacili su oko na redovite epizode pa ih pakiraju po tri na nekih 270 stranica ili više.E,tu se javlja problem uvezivanja.Kod pirata nitko se nece žaliti na kvalitetu izdanja,jer je to pirat.Da je kojim slucajem to objavio Ludens,bilo bi i drvlje i kamenje po njima i njihovom "nekvalitetnom" izdanju.Epizode tipa "Ramathova prošlost","Paukova mreža","Misteriozno selo" nas ionako ocekuju u redovitoj Ludens seriji,docekat cemo to,ne brinite se,Zagor je neuništiv.A šta se tice specijala,sve ce to doci na svoje(osim par iznimaka tipa "Princ elfova")sve ce to Bernard objavit.
Kod Mister Noa nije takav slucaj i zato ga kupujem.Redovita serija u izdanju Strip-agenta izlazi neredovito i nije baš isplativa za tržište,tako da cemo teško i docekat nekakvu extra seriju (iako je to trenutno glavna želja vecine forumaša).Ove Mister No-ove epizode vjerovatno nikada nece objavit ni Ludens ni Strip-agent ni bilo tko drugi osim pirata,jer je,sam Bog zna,ovo samo njima isplativo!
Dylan koraca malo po malo sitnim koracima.Ne vjerujem u gigante i maxije još uvijek.Možda jednoga dana.Dotle,pirati su ulaz u svijet koji nam se ucinio tako daleko.



svete rijeci brate - i ja sam istog mišlenja

kdor ne skace ni Sloven´c
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 25/09/2005 : 13:07:01  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho

nije mi jasno ovo da je recimo mister - no zakon a zagor shit




nisam ja to nikada ni rekao,niti cu...
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000