forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Ducani u Beogradu
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

markec
Starting Member

1 Posts

Member since 28/09/2005

Posted - 28/09/2005 : 10:29:55  Show Profile Show Extended Profile  Send markec a Private Message
Za par dana idem u Beograd , pa bi me zanimale adrese najzanimljivijih ducana sa stripovima u Bg.

tantus
Senior Member

Slovenia
1651 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 28/09/2005 : 11:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message
quote:
Originally posted by markec

Za par dana idem u Beograd , pa bi me zanimale adrese najzanimljivijih ducana sa stripovima u Bg.


Glavni su Darkwood (pogledaj detalje na http://www.stripklub-darkwood.com/

i Alan Ford (pogledaj detalje na http://www.alanford.co.yu/)
Go to Top of Page

priki
Junior Member

Wallis and Futuna Islands
424 Posts

Member since 08/02/2005

Posted - 28/09/2005 : 11:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send priki a Private Message
quote:
Originally posted by markec

Za par dana idem u Beograd , pa bi me zanimale adrese najzanimljivijih ducana sa stripovima u Bg.



Darkwood - TC Zeleni Venac u Lominoj odmah ispod pijace (u podrumu TC) tel 011 262 28 67, pitaj nekoga ako ne mozes da se snadjes blizu je autobuske i zeleznicke

Alan Ford - Blizu Arene, tacnije iza superVera, malo je teze naci jel je u bloku zgrada. Najbolje je i tu nekog pitati. tel: 011 134 758

I posle Tita, Tito!
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 28/09/2005 : 11:22:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
u alan fordu nisam bio, a darkwood toplo preporucujem, nedavno sam ih posjetio: ljubazni, jako dobar izbor i stvarno, reklo bi se, niske cijene.
Go to Top of Page

priki
Junior Member

Wallis and Futuna Islands
424 Posts

Member since 08/02/2005

Posted - 28/09/2005 : 11:41:13  Show Profile Show Extended Profile  Send priki a Private Message
quote:
Originally posted by zosko

u alan fordu nisam bio, a darkwood toplo preporucujem, nedavno sam ih posjetio: ljubazni, jako dobar izbor i stvarno, reklo bi se, niske cijene.



atmosfera mi je prijatnija MNOGO vise prijatnija u AF. vlasnik Alan Forda, inace moj imenjak je jedan mnogo dobar lik, kad god tamo odem uvek se slatko ispricamo. Satima mogu tamo da ostanem... Cene su slicne kao i u darkwoodu, plus minus 10 dinara.

I posle Tita, Tito!
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 28/09/2005 : 11:46:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
nisam uspijeo naci af od prve tako da nisam tamo bio (kao sto nisam nasao ni mc u zg-u od prve, svi se zavlace u neke rupe)
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 28/09/2005 : 11:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by zosko

u alan fordu nisam bio, a darkwood toplo preporucujem, nedavno sam ih posjetio: ljubazni, jako dobar izbor i stvarno, reklo bi se, niske cijene.

Jesi upoznao nekog sa foruma?? Zamisli da je marlowe tamo bio.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 28/09/2005 : 11:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
marlov? tko je to?
a mogao je i magicni biti.
Go to Top of Page

ninel
Senior Member



Serbia
1583 Posts

Member since 16/11/2004

Posted - 28/09/2005 : 12:06:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ninel a Private Message
Pa Darkvud ti je najlakše pronaci ako ideš po ulici Kralja Milana do Terazija i tamo kod hotela Moskva kreneš nizbrdo do pijace.
Kad dodješ u TC ideš najprije po stepenicama gore, pa desno u podrum i onda pravo do kraja. Ako ideš taksijem sa železnicke stanice, nemoj ulaziti u one koji tamo stoje (jer su jako skupi) nego ideš par desetak metara prema centru i pozoveš jedan taksi u prolazu. Oni imaju normalne cene- u stvari vrlo su jeftini.

Alana Forda ti je malo teže pronaci. Kad sam ja bio prvi put na Novom Beogradu jebao sam se jedan sat da sam ga pronašao. Najbolje da ideš tamo autobusom ili tramvajem pa onda pitaš neko prolaznika gde je tacno striparnica.
Inace, Alan Ford mi je dosta simpaticniji od Darkvuda a i ljudi su tamo puno ljubazniji. I stripovi su tamo jeftiniji samo što nemaš tako velikog izbora kao u Darkvudu.

Inace, stripove možeš naci i u knjižarama Beopolis i Plato,te na pijaci na Terazijama, gde prodaju stare knjige. Tamo su stripovi vrlo jeftini. Ja sam jednom kupio jednog Dilana Doga (br.59) u Darkvudu za 400 dinara, a nije bio ni bog zna što ocuvan, onda sam istog DD vidio na Terazijama za 50 dinara. A bio je i glancer.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 28/09/2005 : 12:12:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Na Terazijama nema nikakve pijace, niti iko prodaje stripove.

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page

ninel
Senior Member



Serbia
1583 Posts

Member since 16/11/2004

Posted - 28/09/2005 : 12:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ninel a Private Message
Eto, baš sad idem u Beograd na otvaranje Salona pa cu proveriti kako je sa pijacom na Terazijama. Inace, prošle godine kad sam bio u BG prodavali su tamo stripove.
Go to Top of Page

priki
Junior Member

Wallis and Futuna Islands
424 Posts

Member since 08/02/2005

Posted - 28/09/2005 : 13:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send priki a Private Message
quote:
Originally posted by ninel

Pa Darkvud ti je najlakše pronaci ako ideš po ulici Kralja Milana do Terazija i tamo kod hotela Moskva kreneš nizbrdo do pijace.
Kad dodješ u TC ideš najprije po stepenicama gore, pa desno u podrum i onda pravo do kraja. Ako ideš taksijem sa železnicke stanice, nemoj ulaziti u one koji tamo stoje (jer su jako skupi) nego ideš par desetak metara prema centru i pozoveš jedan taksi u prolazu. Oni imaju normalne cene- u stvari vrlo su jeftini.

Alana Forda ti je malo teže pronaci. Kad sam ja bio prvi put na Novom Beogradu jebao sam se jedan sat da sam ga pronašao. Najbolje da ideš tamo autobusom ili tramvajem pa onda pitaš neko prolaznika gde je tacno striparnica.
Inace, Alan Ford mi je dosta simpaticniji od Darkvuda a i ljudi su tamo puno ljubazniji. I stripovi su tamo jeftiniji samo što nemaš tako velikog izbora kao u Darkvudu.

Inace, stripove možeš naci i u knjižarama Beopolis i Plato,te na pijaci na Terazijama, gde prodaju stare knjige. Tamo su stripovi vrlo jeftini. Ja sam jednom kupio jednog Dilana Doga (br.59) u Darkvudu za 400 dinara, a nije bio ni bog zna što ocuvan, onda sam istog DD vidio na Terazijama za 50 dinara. A bio je i glancer.



Zasto bi uyeo taxi kad je peske tamo za 5 min od stanice. Pretpostavljam da mislis na "Plato" na uglu cika ljubine i knez mihajlove a ne na terazije, ili nam otkri tajnu...

I posle Tita, Tito!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25218 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 28/09/2005 : 17:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Alan Ford
Blok 24, Novi Beograd
www.alanford.co.yu
011/134758

Darkwood Shop
Tržni centar "Zeleni Venac", ugao Lomine i Kamenicke
http://www.stripklub-darkwood.com

Braca Dalton
Marijane Gregoran 38a
064/1146006 Ivan
063/8659968 Joca

Deep in the bosom of the gentle night/Is when I search for the light/Pick up my pen and start to write/I struggle, fight dark forces/In the clear moon light/Without fear... insomnia...I can't get no sleep
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000