forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Dylan Dog System Comics
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Big_black
Junior Member

Serbia
312 Posts

Member since 08/05/2004

Posted - 07/10/2005 : 23:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Big_black's Homepage  Send Big_black a Yahoo! Message  Send Big_black a Private Message
Nije azurirana kursna lista...

†††i am good†††
Go to Top of Page

Big_black
Junior Member

Serbia
312 Posts

Member since 08/05/2004

Posted - 07/10/2005 : 23:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Big_black's Homepage  Send Big_black a Yahoo! Message  Send Big_black a Private Message
Bar se meni cini da je 1 kn veca od 10 din tako mi je rekao jedan clan foruma ne secam se tacno imena...

†††i am good†††
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 07/10/2005 : 23:20:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Evo onda i ovaj sajt,on bi trebao da bude u redu:http://www.hnb.hr/tecajn/htecajn.htm

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 08/10/2005 : 00:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message
Jes vala, eto nam Dylana na vreme!
Izdanje jeste za svaku pohvalu, nismo drugacije ni ocekivali - ali ovo sto Markos rece za prevod da jos nije video, ja sam upravo procitao, i imam par zamerki ali naravno, to ne moz' se meri sa radoscu povodom ove nove serije.
Dakle, na unutrasnjoj strani korica naci cete podatak da su ovaj strip radili Manfredi i Frisenda - eto kad ljudi naviknu na izdavanje MVa:) Onda, jedna stranica je odstampana pogresno, zamenile mesta dve stranice. Imate tu moderne izraze poput 'smaranje' i 'matori' (umesto 'old boy' i ostalih koje koriste Dylan i Bloch)...

Ali bas sitnicarim, stvarno:) napominjem to tek onako. Deder svi na citanje pa da komentarisemo sam stri! Za sad, reci cu samo da mi se Copola nije tako lose snasao ovde, mada ga nikad nisam bas voleo. Rekao bih cak da mu je ovo best-of na Dylanu, ali mozete misliti ipak da je to best-of u njegovom dometu mogucnosti.

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page

Leka
New Member

Croatia
237 Posts

Member since 05/03/2005

Posted - 08/10/2005 : 02:27:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Leka a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Zar su vec dva izašla? Doktor teror i još neki? Ima l' to u MC-u?

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...



Ima. Cijena? Prava sitnica.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 08/10/2005 : 04:38:22  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
"Sto se tice MV HC od 1-7 to se vec polako radi tako da bi sigurno do nove godine izaslo do 4 broja ali postoji i mala mogucnost da se na sajmu knjiga pojavi br.1 i eventualno br.2 u HC. Za Dylana spec.,bez obzira na pirate, plan je da se ide hronoloski, pocevski od brojeva koji su objavljeni jos u Dnevniku samim tim i piratska izdanja ce biti objavljena ( naravno,sve zavisi od prodaje reg.serije )."

E, ovo je zaista sjajna vest. Samo napred, SC!



Why don't you write books people can read?
(Nora Joyce)
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 08/10/2005 : 13:12:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

"Sto se tice MV HC od 1-7 to se vec polako radi tako da bi sigurno do nove godine izaslo do 4 broja ali postoji i mala mogucnost da se na sajmu knjiga pojavi br.1 i eventualno br.2 u HC. Za Dylana spec.,bez obzira na pirate, plan je da se ide hronoloski, pocevski od brojeva koji su objavljeni jos u Dnevniku samim tim i piratska izdanja ce biti objavljena ( naravno,sve zavisi od prodaje reg.serije )."

E, ovo je zaista sjajna vest. Samo napred, SC!


Why don't you write books people can read?
(Nora Joyce)




Ne bih se bas kladio da ce tako i biti ali zelim da verujem.




Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - me say war

Edited by - johnhartson on 08/10/2005 13:13:30
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 08/10/2005 : 14:19:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by DeeCay

Zar su vec dva izašla? Doktor teror i još neki? Ima l' to u MC-u?

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...



Samo jedan,iduci je Zed.

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.


u bistvu su izašla dva DD. jedan legalni, a drugi je pirat (sirene iz Giganta 5)
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 08/10/2005 : 15:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message
E sad evo pitanja za dd fanove, na koje ako mi niko ne odgovori otvrama novi topic, pa vi gledajte sta vam je ciniti....
Moze li neko da mi napise spisak prvih sedam epizoda, dakle izaslih pre doktora terora, za sta ti ja znam koga...
A sto se Dr Terora tice- odlicna oprema, pristojna cena, sto je i osnovni razlog koji me je opredelio za system comics, kao i redovnost izlazenja kad je rec o KP-u!
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 08/10/2005 : 16:35:17  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
1 Evro - 85 din. - 7.5kn



...A prijatelji ce se pre ili kasnije, u ovom ili onom zivotu sigurno ponovo sresti...
Go to Top of Page

rocco21
Senior Member

Croatia
1259 Posts

Member since 15/08/2004

Posted - 08/10/2005 : 17:39:23  Show Profile Show Extended Profile  Send rocco21 a Private Message
quote:
Originally posted by scaramanga

E sad evo pitanja za dd fanove, na koje ako mi niko ne odgovori otvrama novi topic, pa vi gledajte sta vam je ciniti....
Moze li neko da mi napise spisak prvih sedam epizoda, dakle izaslih pre doktora terora, za sta ti ja znam koga...




Doktor teror nastavlja na Abatonovih 6 brojeva a to su:

ABA 1 Poslednji covek na zemlji
ABA 2 Ubice dolaze iz mraka
ABA 3 Vila zla
ABA 4 Kileksov mozak
ABA 5 Džoni Nakaza
ABA 6 Daleko od svetlosti

Po originalnoj numeraciji to su brojevi od 77 do 82

Doktor teror je original broj 83.

Imaš negdje na forumu usporedni popis DD da ti je lakše pratit ova pusta izdanja.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 08/10/2005 : 19:43:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by scaramanga

E sad evo pitanja za dd fanove, na koje ako mi niko ne odgovori otvrama novi topic, pa vi gledajte sta vam je ciniti....
Moze li neko da mi napise spisak prvih sedam epizoda, dakle izaslih pre doktora terora, za sta ti ja znam koga...



Znaš li ti da postoji i forum gdje stoje popisi svih izdanja pa cak i Abatonovih, a ima cak i naslovnica na glavnoj stranici, a ako se ne varam cak postoje i datumi izlaženja... Mislim da ne moraš biti dd fan da bi našao odgovor na ovo pitanje.

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 08/10/2005 : 20:23:16  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Sad sam skontao da mi je Roi najbolji DD crtac...fenomenalan je...

...A prijatelji ce se pre ili kasnije, u ovom ili onom zivotu sigurno ponovo sresti...
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 09/10/2005 : 00:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message
quote:
Originally posted by rocco21

quote:
Originally posted by scaramanga

E sad evo pitanja za dd fanove, na koje ako mi niko ne odgovori otvrama novi topic, pa vi gledajte sta vam je ciniti....
Moze li neko da mi napise spisak prvih sedam epizoda, dakle izaslih pre doktora terora, za sta ti ja znam koga...




Doktor teror nastavlja na Abatonovih 6 brojeva a to su:

ABA 1 Poslednji covek na zemlji
ABA 2 Ubice dolaze iz mraka
ABA 3 Vila zla
ABA 4 Kileksov mozak
ABA 5 Džoni Nakaza
ABA 6 Daleko od svetlosti

Po originalnoj numeraciji to su brojevi od 77 do 82

Doktor teror je original broj 83.

Imaš negdje na forumu usporedni popis DD da ti je lakše pratit ova pusta izdanja.


Dobro kazes: "pusta"....
U svakom slucaju HVALA!!!!!!!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 15/11/2005 : 15:54:11  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Vidim da je izasao Zed u Srbiji. Jes da je ova prica sranje, al' dobro je da Sistem gura Dilana, i to bez kasnjenja. Valjda ce uskoro i maksi i/ili gigant




Why don't you write books people can read?
(Nora Joyce)
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 15/11/2005 : 17:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Još ga nisam nabavio i ne žurim...imam Dark horse comics izdanje.
I nije baš nešto...al svejedno ide u kolekciju.
Cini mi se da ce System Comics napokon priredit dugo ocekivanu zabavu svim dd fanovima popunjavajuci rupe u serijalu....
Go to Top of Page

markomarko
Junior Member

Slovenia
393 Posts

Member since 11/05/2003

Posted - 15/11/2005 : 18:27:37  Show Profile Show Extended Profile  Send markomarko a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Još ga nisam nabavio i ne žurim...imam Dark horse comics izdanje.
I nije baš nešto...al svejedno ide u kolekciju.
Cini mi se da ce System Comics napokon priredit dugo ocekivanu zabavu svim dd fanovima popunjavajuci rupe u serijalu....


još samo da ludens ubrza ritam izlaženja redovnog dd

Edited by - markomarko on 15/11/2005 18:28:05
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 15/11/2005 : 22:08:16  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Vidim da je izasao Zed u Srbiji. Jes da je ova prica sranje, al' dobro je da Sistem gura Dilana, i to bez kasnjenja. Valjda ce uskoro i maksi i/ili gigant




Why don't you write books people can read?
(Nora Joyce)




Kad ce to da izadje na koscima...majke mi?
Go to Top of Page

DrB
Senior Member



Serbia
1128 Posts

Member since 04/06/2003

Posted - 15/11/2005 : 22:25:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DrB a Private Message
sto si aktivan u zadnje vrijeme Novosadjaninu
Go to Top of Page

priki
Junior Member

Wallis and Futuna Islands
424 Posts

Member since 08/02/2005

Posted - 16/11/2005 : 07:35:02  Show Profile Show Extended Profile  Send priki a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Vidim da je izasao Zed u Srbiji. Jes da je ova prica sranje, al' dobro je da Sistem gura Dilana, i to bez kasnjenja. Valjda ce uskoro i maksi i/ili gigant


Why don't you write books people can read?
(Nora Joyce)




Meni je strip odlican... u starom duhu dilana doga, uocljiva je razlika u odnosu na novije brojeve koje izdaje ludens koji su dosta losiji...

I posle Tita, Tito!
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 16/11/2005 : 08:47:25  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message
quote:
Originally posted by DrB

sto si aktivan u zadnje vrijeme Novosadjaninu


Mora se....
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 16/11/2005 : 08:48:40  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message
quote:
Originally posted by scaramanga

quote:
Originally posted by DrB

sto si aktivan u zadnje vrijeme Novosadjaninu


Mora se....
iako po vokaciji mi smo lale tromi da ne kazem nesto gore

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/11/2005 : 09:53:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Nisam ni znao da je Zed još jedna u nizu Golcondi... MOram updejtati recenziju... Hmm!

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

SANdMAN
Junior Member

Fed Rep Yugoslavia
401 Posts

Member since 16/09/2002

Posted - 16/11/2005 : 10:52:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit SANdMAN's Homepage  Send SANdMAN an ICQ Message  Send SANdMAN a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Nisam ni znao da je Zed još jedna u nizu Golcondi...



Gde vidis Golcondu?

/ Reason is always a kind of brute force /
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/11/2005 : 11:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Pa prolistao sam Zeda i našao na par mjesta gdje se spominje, a tu su i nezaobilazni patuljci i ostalo.

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000