forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Beli put - najave
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

risbozg
Advanced Member



Croatia
15573 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 04/10/2005 : 15:50:13  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
kredit ali nema veze isplati se

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 04/10/2005 : 21:15:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Zar je bolje juriti stare knjige Gastona za koje mi tip trazi 12-15 eura,a za brojeve 1 i 2 po cak 20 eura.
Racunica je jasna.

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 04/10/2005 : 21:33:58  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by verter

"kao shto to neko vetj gore lepo primeti samo zavrsheni serijali su dobili u koliko knjiga tje itji"

hvala ti soitju
ja mislim da nece izaci svi sin city, nema govora. pa i prosle godine su sve najavili za sajam pa nista nije izaslo.

PS:dekara otici ce jos jedan komplet TWD a lovu ti dam kad se vidimo na crs
PSS:ne znam jeli ti emir rekao da je meni ostavio onih nekoliko kompleta sto nije prodao?

"Miami...a genital wart on America's shriveled cock!!!"




blagodarim pantitju blagodarim:)
emir je sve meni preneo bez brige tako da sa nestrpljenjem ochekujem taj jezoviti kesh da ga ko svaki poshteni izdavach potroshim na krshu za neku novu stripsku glupost koju tju sedam dana kasnije okachiti na (j)aukcije u pola cene:)))
jbga.


NO essential gaston.
prava ideja!
verovatno i jedina od BPa ali zlata vredna.
popakuje se lepo SVE od gastona - skine se sa kurca(pardon) i idemo dalje sa nechim drugim.
predlazem essential herman(SHTO PRE!) essential AF te essential asterix i talichni tom.


shto se glomaaznostii izdanja tiche ne mora da znachi da tje biti nepraktichan za chitanje.
complete bone je 1300 strana pa opet radi posao bez problema.

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 04/10/2005 : 21:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Kume Dekara, dolazis li sutra na promociju u Libellus:)?

"BUT NOBODY KNOWS WHAT’S GONNA HAPPEN TOMORROW, WE TRY NOT TO SHOW HOW FRIGHTENED WE ARE..."
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 04/10/2005 : 21:45:00  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
kume alene,slaba vajda...naravno,sem ako se shefovi libelusa ne odluche da mi finansiraju dolazak i o(p)stanak(dnevnica ne mora ovaj put:)a sve u cilju daljeg produbljivanja nashih dobrosus(j)edskih odnosa:)))
u tom sluchaju - ajm so der!:)

xex.:)

vidjamo se za KrSh to je za sada sigurno...sem ako ne uleti neshto ranije.
chutjemo se svakako.

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.

Edited by - BlekenDekara on 04/10/2005 21:46:36
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 04/10/2005 : 22:01:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by Dreamlord

Dr. Westax,

Molim te da mi objasnis jednu stvar. Na osnovu cega tvrdis da je izdavanje celokupnog Gastona, u velikom formatu, kvalitetne izrade i po povoljnoj ceni glupost. Bas me interesuje to rezonovanje...



Nemam tu što objašnjavati. Meni je to glupost.
Bilo bi bolje da je to podjeljeno na više albuma.
Koji ce mi vrag album na 900 stranica?
Da mi sutra ubije dijete dok ga pokuša skinuti sa ormara.

Meni se to ne svidja, a to je ipak samo moje skromno mišljenje.
Ovi americki trejdovi su pun pogodak, a Gaston mi je perverzija.

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 04/10/2005 : 23:40:47  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"blagodarim pantitju blagodarim:)
emir je sve meni preneo bez brige tako da sa nestrpljenjem ochekujem taj jezoviti kesh da ga ko svaki poshteni izdavach potroshim na krshu za neku novu stripsku glupost koju tju sedam dana kasnije okachiti na (j)aukcije u pola cene:)))
jbga."


ne znam hoce li me htjeti pustiti preko granice sa tom silnom lovom ali jebiga pokusacu nekako

"Miami...a genital wart on America's shriveled cock!!!"
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 04/10/2005 : 23:43:32  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"shto se glomaaznostii izdanja tiche ne mora da znachi da tje biti nepraktichan za chitanje.
complete bone je 1300 strana pa opet radi posao bez problema"

ne znam kako izgleda taj bone ali vjerovatno ce skontati nesto da bude lako za citanje.

"Da mi sutra ubije dijete dok ga pokuša skinuti sa ormara. "

pa moze ti ga ubiti i ormar ako padne na njega

"Miami...a genital wart on America's shriveled cock!!!"
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 04/10/2005 : 23:55:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Bravo Verter,dobro receno,ja vec stekam pare za Gastona

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

Dreamlord
Senior Member

Haiti
1833 Posts

Member since 18/08/2005

Posted - 05/10/2005 : 08:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Dreamlord a Private Message
Stekam i ja. Poenta je da je u pitanju antologijsko izdanje koje obuhvata sve izdato od Gastona. Za takvu knjizurinu bice jak tvrde korice, sa sivenim povezom i onda ce sve to biti mnogo lakse za citanje.

E sada jebi ga neces moci da ga secas sa sobom u autobusu da ga citas u krilu :) Ako si na to mislio. Prevashodno to izdanje nije ni namenjeno tome. Bas je cilj imati ga za kolekciju i citati ga kod kuce.

Trade je i namenjen citanju na bilo kom mestu, lak je i prenosiv.

Tako da ja ne razumem zasto je u pitanju glupost. Ako se tebi ne svidja to nemoj da kupis. Ali mislim da je ideja odlicna, jer ce svako ko nije zagrizen specijalno za Gastona moci da kupi ceo opus bez maltretiranja i skupljanja albuma. Ja sam primer gore navedenog, i zato mislim da je ovo izdanje super ideja...

He didn't understand the price. Mortals never do.
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 05/10/2005 : 09:12:42  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by verter

"shto se glomaaznostii izdanja tiche ne mora da znachi da tje biti nepraktichan za chitanje.
complete bone je 1300 strana pa opet radi posao bez problema"

ne znam kako izgleda taj bone ali vjerovatno ce skontati nesto da bude lako za citanje.


sasvim ok izgleda taj bone, istina da je malo nespretan za citanje, ali sve u svemu je ok, isplati se odvojiti odjednom vecu kolicinu para za cijeli komplet, nego pojedinacno po albumima
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 08/10/2005 : 04:56:45  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by Dreamlord

Prvo to pre svega nije parizer ili majonez ili nesto slicno. U pitanju je skup svih izdanja gastona na jednom mestu. To ce biti izdanje koje ce kostati pozamasno love i samo po sebi nosi neki ekskluzivitet jer se izdaje celokupan run nekog stripa...

Ja ne kapiram sta nije estetski u izdanju od 900 strana, koje ce biti velikog formata, siveni povez, dobra stampa i papir. Pa to je izdanje koje treba da zauzima pocasno mesto na polici...

Tvoju logiku apsolutno ne kapiram...

He didn't understand the price. Mortals never do.

Ma pusti ga... Ja jedva cekam da se to cudo pojavi, da mi lepo krasi police. Uh, kompletni Gasa u jednoj knjizi. Mmmmmmm

Why don't you write books people can read?
(Nora Joyce)
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000