forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 TEX-GIGANT-usamljeni jahac
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 11/10/2005 : 13:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by mike

Sta, nema mesta u knjizarama? Ili pukla guma pa nema prevoza do centra? Il se izgubio kljuc pa se ne moze u skladiste?

Priznajmo si ljudi. Svaka cast nasim izdavacima, za koje i vjerujem da se maksimalno trude. Ali lanac u toj verigi od najave nekog izdanja, pa do tiska i dolaska u knjizare i jos hiljadu stvari koje su ovde verovatno prisutne, amaterski je da boli glava. Posto ne zelim da previse vredjam i bacam sve u isti kos napomenucu, da sam potpuni laik na tom podrucju i pisem samo o stvarima koje ja kao kolekcionar osjecam na svojoj kozi.

Neko ce uvjek da zajebe. Ili se nista ne kaze, ili tiskara, ili banalnosti, ili ono, ovo, drugo, trece...

Jack the Black.



Eh... A onda se cudite zašto se ne izlazi s najavama unaprijed. Gledaj Mike, nije to samo stvar sa strip izdavaštvom. U svim branšama businessa postoje objektivni i subjektivni razlozi koji usporavaju planirani ritam. Stoga, sugeriram ti da se ne nerviraš jer od cinjenice da necega još nema u prodaji puno je važnije da ce to isto nešto biti u prodaji! Dan gore/dolje, priznat ceš, i nije baš nešto najvažnije u ovom trenutku.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 11/10/2005 : 13:58:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter
Ja kupio prva dva dela,koštali su me 45chf(216kn),a ove stale verovatno i necu kupiti pošto je strip sranje.



Sigurno si Galepov obožavatelj.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 11/10/2005 : 14:04:42  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by manhunter
Ja kupio prva dva dela,koštali su me 45chf(216kn),a ove stale verovatno i necu kupiti pošto je strip sranje.



Sigurno si Galepov obožavatelj.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...


kod njega barem tex lici na texa
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25186 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 11/10/2005 : 14:06:35  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by manhunter
Ja kupio prva dva dela,koštali su me 45chf(216kn),a ove stale verovatno i necu kupiti pošto je strip sranje.



Sigurno si Galepov obožavatelj.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...



Ma ne bih rekao..Marcello ili Villa bi mi bolje legli za ovako neko izdanje,to je sve.Nije strip baš toooliko loš,ali kad izlazi nešto specijalno,ocekujem i specijalnu pricu,dok bi ovo i u redovnoj seriji bila epizoda "nešto iznad proseka". Ali da ne pravim negativnu reklamu ovde: ljudi ovo je samo moje mišljenje,samo kupite ovo izdanje,vredi tih para..

došao sam cak ovamo da me ponižavaju!! zaista sramno ponašanje! je li kažnjivo biti siromašan? u pitanju je porodicna tradicija... tata je bio siromašan, mama je bila siromašna, majordom, vozac i kuvarica takodje ...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25186 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 11/10/2005 : 14:24:40  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Evo i ja cu ga kupiti,mane ce me doci nego da kupujem druga dva dela na nemackom.A neko je tražio skenove,pa evo vam mali prewiev,nadam se da ne otkrivam i suviše :-))........




došao sam cak ovamo da me ponižavaju!! zaista sramno ponašanje! je li kažnjivo biti siromašan? u pitanju je porodicna tradicija... tata je bio siromašan, mama je bila siromašna, majordom, vozac i kuvarica takodje ...

Edited by - manhunter on 11/10/2005 19:37:13
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 11/10/2005 : 14:27:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by mike

Sta, nema mesta u knjizarama? Ili pukla guma pa nema prevoza do centra? Il se izgubio kljuc pa se ne moze u skladiste?

Priznajmo si ljudi. Svaka cast nasim izdavacima, za koje i vjerujem da se maksimalno trude. Ali lanac u toj verigi od najave nekog izdanja, pa do tiska i dolaska u knjizare i jos hiljadu stvari koje su ovde verovatno prisutne, amaterski je da boli glava. Posto ne zelim da previse vredjam i bacam sve u isti kos napomenucu, da sam potpuni laik na tom podrucju i pisem samo o stvarima koje ja kao kolekcionar osjecam na svojoj kozi.

Neko ce uvjek da zajebe. Ili se nista ne kaze, ili tiskara, ili banalnosti, ili ono, ovo, drugo, trece...

Jack the Black.



Eh... A onda se cudite zašto se ne izlazi s najavama unaprijed. Gledaj Mike, nije to samo stvar sa strip izdavaštvom. U svim branšama businessa postoje objektivni i subjektivni razlozi koji usporavaju planirani ritam. Stoga, sugeriram ti da se ne nerviraš jer od cinjenice da necega još nema u prodaji puno je važnije da ce to isto nešto biti u prodaji! Dan gore/dolje, priznat ceš, i nije baš nešto najvažnije u ovom trenutku.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...



Hmm da, ljepo govoris . Nego naravno da nije tako samo u strip izdavastvu. Ali je strip izdavastvo na podrucju bivse Juge u top 3 najgora slucaja loseg bavljenja poslom.

No posto sam nisam u stanju napraviti nesto bolje, ostaje mi jedino ono sto sam napiso u sledecem postu.

Moglo bi se tu i puno dalje diskutirati (recimo radi li se nesto zbog novca, ljubavi ili obojeg), ali je bolje prekinuti posto ce se sve zakljuciti stavom da se "NE PRODAJE".

Onda je i svaka borba (gundjanje, lajanje, molba) da Bernard jednom gukne, ili System radi bolja izdanja ili Marketprint redovito i u boji, te Beli put sa pametnijom politikom, borba protiv vetrenjaca.

No jos samo to. Naravno da moze uvjek nesto objektivno/subjektivno da iskrsne, ali da se to desava uvek i konstantno po meni je cisto amaterstvo.

Jack the Black.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 11/10/2005 : 14:31:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message



Koji je sad Tex? Ovaj desno?

Jack the Black.
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 11/10/2005 : 16:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Ovaj koji pada!
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6160 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 11/10/2005 : 19:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
quote:


kod njega barem tex lici na texa




Ne mogu se složiti sa ovim.Po meni,svaki crtac treba ugraditi nešto svoje u lik koji crta a Kubert je to(po meni)sasvim OK napravio.Njegov Tex izgleda puno grublji i agresivniji i odlicno se uklapa u tip price kao što je Usamljeni jahac.
I što to uopce znaci "ne lici na Texa"?Pa ni Ticcijev Tex (srecom)nije baš previše slican Galepovom pa nisam primjetio da se netko buni.Ista stvar je sa Fuscom,Blascom itd. a da toliko traženog Magnusa ne spominjem.Svaki crtac ga crta u svojoj interpretaciji a to je dobro.
Ne vidim razloga zašto bi ljudi morali kopirati Galepa.Kubert je pokazao da je i njegov Tex sasvim OK.


Bond.James Bond.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 11/10/2005 : 19:23:04  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ma,potpuno se slažem sa Acom.
Svaki crtac ima pravo interpretirati svoga junaka onako kako on hoce.
Nisam vidio ovaj Cubertov Texone,ali na osnovu ovoga što je mike pokazao cini mi se totalno americki.
I što je tu loše?Odstupanje od nametnutih standarda,ma daj...?
Svaki autor ima pravo na svoju viziju i interpretaciju,pa tako i on.
Još ako ko ima kakav sken magnusovog Texa,bio bi mu uvelike zahvalan.Zanima me kako covjek koji izumi Alan Forda doživljava svoju najvecu želju,Texa,na tabli...
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 11/10/2005 : 20:48:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

Ovaj koji pada!


Tex je "iritantni pas" ali nije konj!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 11/10/2005 : 22:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Ma,potpuno se slažem sa Acom.
Svaki crtac ima pravo interpretirati svoga junaka onako kako on hoce.
Nisam vidio ovaj Cubertov Texone,ali na osnovu ovoga što je mike pokazao cini mi se totalno americki.
I što je tu loše?Odstupanje od nametnutih standarda,ma daj...?
Svaki autor ima pravo na svoju viziju i interpretaciju,pa tako i on.
Još ako ko ima kakav sken magnusovog Texa,bio bi mu uvelike zahvalan.Zanima me kako covjek koji izumi Alan Forda doživljava svoju najvecu želju,Texa,na tabli...



I to je po meni pravo osvezenje.

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/10/2005 : 00:40:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by kico


Još ako ko ima kakav sken magnusovog Texa,bio bi mu uvelike zahvalan.Zanima me kako covjek koji izumi Alan Forda doživljava svoju najvecu želju,Texa,na tabli...


Evo na brzinu kako izgleda Magnusov Tex...




Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 12/10/2005 : 00:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

I što to uopce znaci "ne lici na Texa"?Pa ni Ticcijev Tex (srecom)nije baš previše slican Galepovom pa nisam primjetio da se netko buni.Ista stvar je sa Fuscom,Blascom itd. a da toliko traženog Magnusa ne spominjem.Svaki crtac ga crta u svojoj interpretaciji a to je dobro.Ne vidim razloga zašto bi ljudi morali kopirati Galepa.




kad smo vec do ovog poredenja došli, bicu iskren i reci da je meni i ticcijev i fuscov i villin i marcellov i civitellijev tex bolji od galepovog i prava je sreca da ne slici previše na njegovog texa.

Edited by - I like girlz on 12/10/2005 00:55:39
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 12/10/2005 : 08:30:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Meni su od Galepa bolji i Nicolo i Letteri, cak i Blasco, a od novijih skoro pa svi.
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 12/10/2005 : 08:46:41  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by Aco

I što to uopce znaci "ne lici na Texa"?Pa ni Ticcijev Tex (srecom)nije baš previše slican Galepovom pa nisam primjetio da se netko buni.Ista stvar je sa Fuscom,Blascom itd. a da toliko traženog Magnusa ne spominjem.Svaki crtac ga crta u svojoj interpretaciji a to je dobro.Ne vidim razloga zašto bi ljudi morali kopirati Galepa.




kad smo vec do ovog poredenja došli, bicu iskren i reci da je meni i ticcijev i fuscov i villin i marcellov i civitellijev tex bolji od galepovog i prava je sreca da ne slici previše na njegovog texa.


pa svi su bolji od staroga... stare epizode opce necu da kupim...to jednostavno nemogu citati, crtež je...bez komentara.

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 12/10/2005 : 08:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
quote:
Originally posted by mike


Koji je sad Tex? Ovaj desno?


na desno je tex, pored njega je Haris Džinovic kao special guest star

bice to dobro vidjeti u boji, iako mi to njihovo "bonelijevsko" bojanje c-b materijala baš ne leži...

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 12/10/2005 : 08:51:26  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
e, a de se to cudo da nabaviti- nešto mi mora žena kupiti za novo godinu:)))

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 12/10/2005 : 10:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by kico


Još ako ko ima kakav sken magnusovog Texa,bio bi mu uvelike zahvalan.Zanima me kako covjek koji izumi Alan Forda doživljava svoju najvecu želju,Texa,na tabli...


Evo na brzinu kako izgleda Magnusov Tex...







hvala,Dado!
Ovo je uvelike izvanredno iznenadenje...
Fenomenalno!
Na Magnusov nacin....

Edited by - kico on 12/10/2005 11:00:47
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 12/10/2005 : 16:00:53  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
alan ford u kaubojskom odijelu

galep mi je grozota,samo ne znam jel gori na pocetku ili kasnije. letteri je zakon a ovi sadasnji, da ih ne nabrajam, su mi najbolji.

"Miami...a genital wart on America's shriveled cock!!!"
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 12/10/2005 : 18:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Konacno. Nakono svih peripetija, zavrzlama i svega te svecega, konacno je izasao Tex u boji!

Napominjem da cu sa velikim zadovoljstvom naravno kupiti ovaj album. Nisam ljudi dzabe pravio svu tu galamu!

Ali i dalje cu se boriti za bolju izdavacku politiku pre svega do nas kupaca, citatelja, kolekcionara ili ako ocete ljubitelja stripa.

Sta znaci da cu i dalje jebat jeza na vijeke vjekova .

Jack the Black.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 12/10/2005 : 22:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Ne znam sta je vama, ali izadje verovatno najvece strip stivo godine, ako ne i do sad, a mukne i gukne bas niko nista .

Jack the Black.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 12/10/2005 : 22:40:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Jebote, novi broj Zagora odmah bi dobio 3 nova topica !!!

Jack the Black.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 12/10/2005 : 22:44:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Kupnju tog Texa shvacam kao tjedni zadatak u Big brotheru; što u prevodu znaci: ovotjedni prioritet broj jedan!

Edited by - dcopic on 12/10/2005 22:45:11
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12907 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 12/10/2005 : 23:20:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
quote:
Originally posted by mike

Ne znam sta je vama, ali izadje verovatno najvece strip stivo godine, ako ne i do sad, a mukne i gukne bas niko nista .



O tom bi se još dalo raspravljati.

I am known as Valentinez Alkalinella Xifax Sicidabohertz Gombigobilla Blue Stradivari Talentrent Pierre Andri Charton-Haymoss Ivanovici Baldeus George Doitzel Kaiser III.
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000