forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 TEX-GIGANT-usamljeni jahac
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 14/10/2005 : 00:49:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by altair

Da se pohvalim TEX je upravo stigao doma. Nisam ga procitao ali na prvi pogled mislim da vrijedi tih novaca. Crtez mi bas i nije ali o tome cu ocjenu donjeti tek kad ga procitam. Uvez dobar a papir bolji od vecine slicnih izdanja. Ko voli texa mora kupiti...
Nadajmo se da se na ovome nece stati.



Taman posla da stane - ja se nadam reprintu i svim posebnim izdanjima,jer ipak je Tex najbolji Bonellijev junak.

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15550 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/10/2005 : 00:54:35  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
ja ga namjeravam kupiti sutra
jedva cekam

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
575 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 14/10/2005 : 07:32:16  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
Unatoc odusevljenju moram priznati da sam malo razocaran crtezom. Nije mi to ono pravo. Vise bi volio starog texa ali u ovako luksuznom izdanju.
Zna li netko gdje bi se mogao nabaviti Magnusov Tex?
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 14/10/2005 : 07:43:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
quote:
Originally posted by altair

Unatoc odusevljenju moram priznati da sam malo razocaran crtezom. Nije mi to ono pravo. Vise bi volio starog texa ali u ovako luksuznom izdanju.
Zna li netko gdje bi se mogao nabaviti Magnusov Tex?

U Italiji...
Hoces kupiti moj? Samo 155 kn! Nije u boji i HC, ali je Magnus!

Edited by - Thommo on 14/10/2005 07:45:02
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 14/10/2005 : 08:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by dule_car

quote:
Originally posted by SejoSexon

Mene je taj Gigant koštao više od 50 eura a totalno me razocarao.


jel ti nije dobar zato što ne voliš teksa ili ti ne paše crtež, prica???
ono, svi hvale pa me zanima i drugo mišljenje...(uvijek treba 2. mišljenje)...



ne valja mi crtež a ni prica mi se ne dopada.


e, sad si me baš uveselio...a ja se nadao da e to nešto posebno...
jel' još neko citao (samo bez spoilera, molim)

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
575 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 14/10/2005 : 10:32:58  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
Ma kupi covjece, nije on toliko los, samo to mi nije tex. Mozda sam staromodan ali ja volim starog texa. Ovo je neki drugi covjek.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 14/10/2005 : 11:14:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by altair

Unatoc odusevljenju moram priznati da sam malo razocaran crtezom. Nije mi to ono pravo. Vise bi volio starog texa ali u ovako luksuznom izdanju.
Zna li netko gdje bi se mogao nabaviti Magnusov Tex?



Hm, malo si kontradiktoran. Ne svida ti se Kubert, više bi volio starog Texa, a želiš Magnusa!?

Kako ceš onda prihvatiti Magnusov veliki nos u Texu? Hoceš li misliti kako citaš Alan Forda?

Kubert je fantasticno odradio posao. Prema njegovom Texu onaj Galepov izgleda kao ukocena pickica s metlom u ledima.

A što se Seje tice, on je apsolutno irelevantan kod Texa. Njegovo zadovoljstvo bi bilo ocito iskljucivo ako bi ga Diso crtao. Ili možda Bignotti. Ili ako bi Tex upozdao cukundjeda Mister Noa. To bi mu i Kubert mogao crtati.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3069 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 14/10/2005 : 11:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by altair

Unatoc odusevljenju moram priznati da sam malo razocaran crtezom. Nije mi to ono pravo. Vise bi volio starog texa ali u ovako luksuznom izdanju.
Zna li netko gdje bi se mogao nabaviti Magnusov Tex?



Hm, malo si kontradiktoran. Ne svida ti se Kubert, više bi volio starog Texa, a želiš Magnusa!?

Kako ceš onda prihvatiti Magnusov veliki nos u Texu? Hoceš li misliti kako citaš Alan Forda?

Kubert je fantasticno odradio posao. Prema njegovom Texu onaj Galepov izgleda kao ukocena pickica s metlom u ledima.

A što se Seje tice, on je apsolutno irelevantan kod Texa. Njegovo zadovoljstvo bi bilo ocito iskljucivo ako bi ga Diso crtao. Ili možda Bignotti. Ili ako bi Tex upozdao cukundjeda Mister Noa. To bi mu i Kubert mogao crtati.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...



donekle se slažem s Gastonom. Meni nekako Magnusov tex, barem po slikama, nije sjeo....ili je to preveliki utjecaj alan forda...nasuprot tome, kubert mi se dopao kod nekih drugih izdanja koje sam citao, tako da vjerujem da nije loše odradio texa, nego je to samo stvar ukusa, kao u sejinom slucaju.....ja recimo OBOŽAVAM mr noa, ali mi Disoove naslovnice nikad nisu bile niti do koljena Ferriju...no dobro, kako što rekoh, stvar ukusa...
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
575 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 14/10/2005 : 11:33:26  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
Magnusa bi volio pogledati iz znatizelje.
Kubertov Tex nije los, ali meni to nije Tex, naviknut sam na drugo lice.
Da se strip zove nekako drugacije bio bi mi OK ali svaki junak ima svoj izgled a ovaj ne lici na onog za koga se izdaje (sto jos uvijek ne znaci da nije dobar strip).
Nije mi zao novaca i kupio bi ga opet ali tesko prihvacam promjene necega na cemu sam odrastao ali, ponavljam to ne znaci da je strip (a pogotovo crtez koji JE kvalitetniji od Galepovog)los.
Nisam govorio o kvaliteti stripa nego cisto subjektivno o izgledu Texa.
Moja preporuka je kupiti.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15550 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/10/2005 : 12:07:21  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
ok
prihvacamo preporuku

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 14/10/2005 : 13:59:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Ja bih bio odusevljen izlaskom Magnusovog Texa,ipak je to velika stvar imati Texa nacrtanog od strane genijalnog Magnusa.
Slazem se da se oseca AF uticaj,ali po meni ima veliku kolekcionarsku vrednost - samo kad kazes nekom :"Pogledaj covece Magnusov Tex"

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

perper
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 14/10/2005 : 14:19:24  Show Profile Show Extended Profile  Send perper a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Kubert je fantasticno odradio posao. Prema njegovom Texu onaj Galepov izgleda kao ukocena pickica s metlom u ledima.




Ma daj...
Tex mi je omiljeni junak i mogu reci da je ovo Kubertovo vidjenje Texa nesto sto ne mogu da prihvatim ni da svarim. On mi se kao crtac nikad nije svidjao, a kad sam video da je radio gigant bas sam se razocarao. Magnus takodje...

Ali zato je su tu Ortiz, Ticci i Civitelli da mi ulepsaju dan.

A sto se tice Galepinija, njegov vrh je bio u Mefistovom sinu. I kada poredimo tu epizodu sa ovom Kubertovom vidimo ko je pravi Texov otac.

Ovde se radi o Texu. O onakvom Texu kakvoga vecina njegovih ljubitelja ima u svojoj glavi.
Definitivno to nije Kubertov Tex.

Kubert je crtac za neke druge likove...


Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 14/10/2005 : 15:25:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Podrzavam spremembe, bilo kakve one bile. Kubertov Tex je fantastican. Dobro drzi ono da je tip na kraju ocito crto na brzinu, ali Tex ko lik je odlican.

Zato svi zajedno: 3 put ura za nove crtace !

Ili jos bolje - autorima je treba dati sanse da rade na novim projektima. Rade li samo na jedno te istom liku nece napredovati ni za stupanj. Ljep vam je primjer Gallieno Ferri, koji u 40 godina svog rada nije napredovao ni za milimetar .

Jack the Black.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29257 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/10/2005 : 16:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by mike
Ili jos bolje - autorima je treba dati sanse da rade na novim projektima. Rade li samo na jedno te istom liku nece napredovati ni za stupanj. Ljep vam je primjer Gallieno Ferri, koji u 40 godina svog rada nije napredovao ni za milimetar .


Zajeb. Pogledaj mu Fax from Sarajevo. Pogledaj mu Between a Rock and Hard Place. Pogledaj mu Abraham Stonea. Pogledaj mu Texa. Glavni lik je svugdje isti, samo sto se drugacije zove. To (uglavnom) JE dobro nacrtano i Kubert JE majstor, ali da je napredovao ... pa i nije bas.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 15/10/2005 : 13:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by mike
Ili jos bolje - autorima je treba dati sanse da rade na novim projektima. Rade li samo na jedno te istom liku nece napredovati ni za stupanj. Ljep vam je primjer Gallieno Ferri, koji u 40 godina svog rada nije napredovao ni za milimetar .


Zajeb. Pogledaj mu Fax from Sarajevo. Pogledaj mu Between a Rock and Hard Place. Pogledaj mu Abraham Stonea. Pogledaj mu Texa. Glavni lik je svugdje isti, samo sto se drugacije zove. To (uglavnom) JE dobro nacrtano i Kubert JE majstor, ali da je napredovao ... pa i nije bas.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Hmmm, sto si to navalio ? Zajeb? Nisam ni mislio Kuberta, posto osim Stonea nista drugo ni ne znam. Moj je prethodni post podjeljen.

Mislim da crtaci trebaju raditi sto raznovrsnije stvari, da se mogu razviti. Ono oko Ferrija jeste mala provokacija, ali za koju i sam znas da stoji .

Jack the Black.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 15/10/2005 : 13:29:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by altair

Unatoc odusevljenju moram priznati da sam malo razocaran crtezom. Nije mi to ono pravo. Vise bi volio starog texa ali u ovako luksuznom izdanju.
Zna li netko gdje bi se mogao nabaviti Magnusov Tex?



Hm, malo si kontradiktoran. Ne svida ti se Kubert, više bi volio starog Texa, a želiš Magnusa!?

Kako ceš onda prihvatiti Magnusov veliki nos u Texu? Hoceš li misliti kako citaš Alan Forda?

Kubert je fantasticno odradio posao. Prema njegovom Texu onaj Galepov izgleda kao ukocena pickica s metlom u ledima.

A što se Seje tice, on je apsolutno irelevantan kod Texa. Njegovo zadovoljstvo bi bilo ocito iskljucivo ako bi ga Diso crtao. Ili možda Bignotti. Ili ako bi Tex upozdao cukundjeda Mister Noa. To bi mu i Kubert mogao crtati.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...

Moj broj 1 je Bignotti pa tek onda Diso.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
575 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 15/10/2005 : 13:32:56  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
Procitao sam Texa i ne mogu se oteti dojmu da se taj strip mogao zvati i drugacije. Umjesto Texa mogli bismo staviti bilo koje drugo ime i nitko ne bi znao da je to Tex.
Osim toga inace je OK.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29257 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/10/2005 : 13:55:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by mike

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by mike
Ili jos bolje - autorima je treba dati sanse da rade na novim projektima. Rade li samo na jedno te istom liku nece napredovati ni za stupanj. Ljep vam je primjer Gallieno Ferri, koji u 40 godina svog rada nije napredovao ni za milimetar .


Zajeb. Pogledaj mu Fax from Sarajevo. Pogledaj mu Between a Rock and Hard Place. Pogledaj mu Abraham Stonea. Pogledaj mu Texa. Glavni lik je svugdje isti, samo sto se drugacije zove. To (uglavnom) JE dobro nacrtano i Kubert JE majstor, ali da je napredovao ... pa i nije bas.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Hmmm, sto si to navalio ? Zajeb? Nisam ni mislio Kuberta, posto osim Stonea nista drugo ni ne znam. Moj je prethodni post podjeljen.

Mislim da crtaci trebaju raditi sto raznovrsnije stvari, da se mogu razviti. Ono oko Ferrija jeste mala provokacija, ali za koju i sam znas da stoji .

Jack the Black.


Nisam navalio, samo komentiram:-) Provokacija za Ferrija vrijedi i za velik velik broj vec formiranih i iskusnih crtaca.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25186 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/10/2005 : 14:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon


Moj broj 1 je Bignotti pa tek onda Diso.





kako možeš????


došao sam cak ovamo da me ponižavaju!! zaista sramno ponašanje! je li kažnjivo biti siromašan? u pitanju je porodicna tradicija... tata je bio siromašan, mama je bila siromašna, majordom, vozac i kuvarica takodje ...
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 15/10/2005 : 14:45:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Nisam navalio, samo komentiram:-) Provokacija za Ferrija vrijedi i za velik velik broj vec formiranih i iskusnih crtaca.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Mogli bismo i tako reci . Ali uvjek legne malo osvrknuti dobrog starog Ferrija .

Jack the Black.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 15/10/2005 : 16:17:04  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by mike
Ili jos bolje - autorima je treba dati sanse da rade na novim projektima. Rade li samo na jedno te istom liku nece napredovati ni za stupanj. Ljep vam je primjer Gallieno Ferri, koji u 40 godina svog rada nije napredovao ni za milimetar .


Zajeb. Pogledaj mu Fax from Sarajevo. Pogledaj mu Between a Rock and Hard Place. Pogledaj mu Abraham Stonea. Pogledaj mu Texa. Glavni lik je svugdje isti, samo sto se drugacije zove. To (uglavnom) JE dobro nacrtano i Kubert JE majstor, ali da je napredovao ... pa i nije bas.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


ja imam isti osjecaj i kod Marinija.
Go to Top of Page

draskomisterno
Senior Member

Serbia
1003 Posts

Member since 28/03/2004

Posted - 15/10/2005 : 19:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Send draskomisterno a Private Message
DISO numero uno za Mr No-a Claudio Villa numero uno za Texa

drale
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/10/2005 : 20:11:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by perper
A sto se tice Galepinija, njegov vrh je bio u Mefistovom sinu. I kada poredimo tu epizodu sa ovom Kubertovom vidimo ko je pravi Texov otac.


O tome tko je Texov otac nema spora. Sto se drugoga tice, ostajem pri svome. Usporedujuci Kuberta i Galepa moj glas ide Kubertu.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 15/10/2005 : 20:26:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Afkors .

Jack the Black.
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 15/10/2005 : 20:32:34  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"O tome tko je Texov otac nema spora. Sto se drugoga tice, ostajem pri svome. Usporedujuci Kuberta i Galepa moj glas ide Kubertu."

uporedjujuci galepa sa bilo kojim texovim crtacem glas ide za tog drugog crtaca

"Miami...a genital wart on America's shriveled cock!!!"
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000