forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 S su P ili Ja sam Trismegistos!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 07/10/2005 : 15:33:26  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Tromislawski nikog nije vrijedjao. Samo je unio dozu cinizma nakon ucestalih cendranja kako su albumi skupi.

Nakon toga ulece tvoj prijatelj kojeg neizmjerno cijenis, Stinky sa vrijedjanjem.
Ali eto ti stavljas upitnik i dalje jer ti nije jasno zasto je dobio kaznu.


a da malo bacis pogled na 2. stranu ovog topica pa da vidis ko je prvi zapoceo za vrijedjanjem?!?!. tromislavski je prvi poceo nazivati ljude kretenima, a tek onda je stinky njemu rekao da je glup, što je daleko blaze (gledano sa medicinskog stajalista).

a ti kazes da je cinizam ako ja tebi "TI SI KRETEN"??? <-ovo se ne odnosi na tebe
hehe, danas sam malo cinican
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 07/10/2005 : 15:35:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Ajd ponovi to, sa cinizmom ili bez njega.

"BUT NOBODY KNOWS WHAT’S GONNA HAPPEN TOMORROW, WE TRY NOT TO SHOW HOW FRIGHTENED WE ARE..."
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/10/2005 : 15:35:47  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Moracu da sakrijem svoje ime na ebayu zosko ce me naci :-)) !

"And now for something completely different... "

Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 07/10/2005 : 15:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
pizda, a ja sam ove albume bacio u smece, i to baš KM i Bleka. možda sam imao i više od jednog
no, imam još Zagora, 2 He-mena, Snorkyje, SW-Evokse,Formula1 (nagradni album Imperial)....kupuje li tko?
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 07/10/2005 : 15:37:31  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Ajd ponovi to, sa cinizmom ili bez njega.

"BUT NOBODY KNOWS WHAT’S GONNA HAPPEN TOMORROW, WE TRY NOT TO SHOW HOW FRIGHTENED WE ARE..."


a zasto? ja nisam ovdje da vrijedjam bilo koga.
vidis, sada se i ti ljutis, a uopce nisam ni rekao tebi, a kad to neko drugi kaze nekome, onda je sve ok...
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/10/2005 : 15:39:05  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Pen Karker

quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Onda si ga vodi doma.

I budi barem mrvicu konstruktivniji u iskazivanju svoje pameti ne ponavljanjem moje recenice ko papagaj.

http://cgi6.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?MfcISAPICommand=ViewListedItems&since=30&userid=msunjic&include=0&rows=50&sort=3&completed=1
Kolika je zarada na ovome? Jel ovo dovoljno konstruktivno?



Za buduca pokolenja. Cisto da post misteriozno ne nestane.

--
"By Lenin's beard...!"



Tja pocetna cijena za prva dva je bila 99 euro, sad znaju preprodavaci sta da kupuju i stavljaju na ebay, jebes stripove hvataj se albuma . Za blek je pocetna cijena 39 euro. Kako si nasao markov nick na ebayu jel se moze traziti po imenu ?

"And now for something completely different... "

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/10/2005 : 15:40:08  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by jang

pizda, a ja sam ove albume bacio u smece, i to baš KM i Bleka. možda sam imao i više od jednog
no, imam još Zagora, 2 He-mena, Snorkyje, SW-Evokse,Formula1 (nagradni album Imperial)....kupuje li tko?



Ako su glanceri placam 50 euro za Zagora !

"And now for something completely different... "

Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 07/10/2005 : 15:40:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Normalno da se ljutim.

Odgovori mi sad na ovo. Da li je ovo strip forum ili forum za lijecenje kompleksiranih kretena?
Koma u sto se ovo pretvorilo. Ne mogu vjerovati da ovdje dolaze ljudi koji izdrkavaju svoja sranja. Daj te se vec obuzdajte ili promjenite forum!

"BUT NOBODY KNOWS WHAT’S GONNA HAPPEN TOMORROW, WE TRY NOT TO SHOW HOW FRIGHTENED WE ARE..."
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 07/10/2005 : 15:50:09  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Normalno da se ljutim.
Odgovori mi sad na ovo. Da li je ovo strip forum ili forum za lijecenje kompleksiranih kretena?
Koma u sto se ovo pretvorilo. Ne mogu vjerovati da ovdje dolaze ljudi koji izdrkavaju svoja sranja. Daj te se vec obuzdajte ili promjenite forum!


a kada je tromislavski koji je tek dosao na forum poceo vrijedjati druge clanove i nazivati ih kretenima, sve je bilo ok, ali kada neko od tih vrijedjanih odgovori odma dobije ban.

da, ovo je strip forum, a zasto je klima postala takva kakva je trenutno na forumu, ta prepucavanja i slicno?

zbog dvostrukih pravila! mene osobno je naljutilo, kada je meni Markos prijetio da ce mi dati ban, samo zato sta sam s nekim pricao o izdavastvu (nikoga nisam ni vrijedjao i provocirao ni ljutio), a nisam ni spominjao ni markosa ni bilo koga drugog poimence.

Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 07/10/2005 : 15:50:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil


Odgovori mi sad na ovo. Da li je ovo strip forum ili forum za lijecenje kompleksiranih kretena?





može biti i jedno i drugo
npr. ako imaš bilokakav vid psihickih poremecaja, tu je Trismegistos da ti pomogne i otkloni, koliko je to u moci objekta, tj. primatelja terapije, te smetnje

ps - predbilježbe na broj 11235813 ili keš na ruke i izravno primanje u ordinaciju

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/10/2005 : 15:50:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Stinky ce ponovo u miru svog doma malo kontemplirati o bitku. Mozda mu bude koristilo.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/10/2005 : 15:53:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Pen Karker

quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Onda si ga vodi doma.

I budi barem mrvicu konstruktivniji u iskazivanju svoje pameti ne ponavljanjem moje recenice ko papagaj.

http://cgi6.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?MfcISAPICommand=ViewListedItems&since=30&userid=msunjic&include=0&rows=50&sort=3&completed=1
Kolika je zarada na ovome? Jel ovo dovoljno konstruktivno?


Kakve veze ovo ima sa cijelom pricom?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 07/10/2005 : 15:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Tja pocetna cijena za prva dva je bila 99 euro, sad znaju preprodavaci sta da kupuju i stavljaju na ebay, jebes stripove hvataj se albuma . Za blek je pocetna cijena 39 euro.


O ne, ne zbog cena, i ne zbog prodaje na e-bayu, nego zbog attitudea.

--
"By Lenin's beard...!"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/10/2005 : 16:02:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer
mene osobno je naljutilo, kada je meni Markos prijetio da ce mi dati ban, samo zato sta sam s nekim pricao o izdavastvu (nikoga nisam ni vrijedjao i provocirao ni ljutio), a nisam ni spominjao ni markosa ni bilo koga drugog poimence.


A ovo:

"jebote, pa ja i covjek pricamo i raspravljamo! tebe niko nije tjerao da se mijesas!!!
a ni ja ne moram uvijek biti u pravu, to je samo moja teorija!
gdje pise da ti moras odgovarati na svaki moj post gdje nisam u pravu???"


Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 07/10/2005 : 16:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by wanderer
mene osobno je naljutilo, kada je meni Markos prijetio da ce mi dati ban, samo zato sta sam s nekim pricao o izdavastvu (nikoga nisam ni vrijedjao i provocirao ni ljutio), a nisam ni spominjao ni markosa ni bilo koga drugog poimence.


A ovo:
"jebote, pa ja i covjek pricamo i raspravljamo! tebe niko nije tjerao da se mijesas!!!
a ni ja ne moram uvijek biti u pravu, to je samo moja teorija!
gdje pise da ti moras odgovarati na svaki moj post gdje nisam u pravu???"


pa jesam li te vrijedjao ovdje???
malo je stav bio pogresan, priznajem to, ali te nisam vrijedjao niti tebe niti nekog drugog!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/10/2005 : 16:07:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
pa jesam li ja tebe izbacio?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 07/10/2005 : 16:10:05  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

pa jesam li ja tebe izbacio?
Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


nisi me izbacio,sve je ok
ok, i ja sam mozda malo preburno reagirao... sori

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/10/2005 : 16:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
da, mozda jesi.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 07/10/2005 : 16:47:52  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
dobro seinfeld kaze poplava novih topica danas

"Miami...a genital wart on America's shriveled cock!!!"
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 08/10/2005 : 08:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
zašto izbaciti covjeka koji razmrdava ucmalost naših života
i nije mi nikako jasno zakaj se toliko palite
pa ak tako pucate najebali ste kad vas dica pocnu vrtit oko malog prsta
vlastita naravno
pravite djecu , vježbajte toleranciju

a onaj tro... je ( citah ) poceja zajebantski a onda je prvi puka ...
daklem to je bila prava nepravda
imam snažan osjecaj da ce se stinky vratit pod nickom - KALIMERO
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 08/10/2005 : 11:24:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho

zašto izbaciti covjeka koji razmrdava ucmalost naših života
i nije mi nikako jasno zakaj se toliko palite
pa ak tako pucate najebali ste kad vas dica pocnu vrtit oko malog prsta
vlastita naravno
pravite djecu , vježbajte toleranciju

a onaj tro... je ( citah ) poceja zajebantski a onda je prvi puka ...
daklem to je bila prava nepravda
imam snažan osjecaj da ce se stinky vratit pod nickom - KALIMERO



Moram se složiti, htio sam i ja to ustvrditi ranije. Stiny je ocigledno prilicno inteligentna, ali i jako neozbiljna osoba(lakrdijaš). Ne želim ga uvrijediti ili omalovažiti, no to je uloga koju si je sam dodijelio. Zato cu prepisati od Toninha: "zašto izbaciti covjeka koji razmrdava ucmalost naših života
i nije mi nikako jasno zakaj se toliko palite".

>> U nastupu bijesa, jedna noga rece drugoj : medju nama je svršeno! <<
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000