forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Tri "must have" stripa
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 12/10/2005 : 18:22:32  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Tu je i kratak sadrzaj, inache chitao sam sva tri, i kao shto je to u kratkom prilogu i izneseno, ljubitelji konana, betmena, spajdermena i ostalih superheroja neka odma odustanu od citanja istih...potpuno se slazem.

Dakle:

djordje milovic

"ono sto trazim"

"album "ono sto trazim" okrenut je
citaocima savremenog doba, onima sto
probiraju po razasutim identitetima,
zrtvama svih civilizacijskih pakosti i
otudjenja i od samih sebe.
ljubitelji "konana", "betmena", "spajdermena"
i ostalih spasitelja sveta neka odmah
odustanu, jer milovic prica suptilne
lirsko-medetativne price o nama luzerima."
t. novcic-matijevic


djordje milovic

"grbe u vrtu"

transformacija umetnickog dela iz
knjizevnosti u strip nosi sa sobom
jednak rizik na kojem su pali i mnogi
filmski autori.
popularna i citana bucatijeva knjiga
"prodavnica tajni" dozivljava stripsku
interpretaciju u vremenu kad se
fikcija i realnost vise mesaju u realnom
zivotu nego u sve vise kodiranoj umetnosti.


ivica stefanovic/zoran penevski

"ljubazni lesevi"

roman u stripu sofisticiranog scenaristickog
pristupa i izuzetne vizuelnosti.
jedinstven izdavacko-stripski poduhvat
kakvih nije bilo na stripskim scenama
mnogo ozbiljnijih zemalja.

...A prijatelji ce se pre ili kasnije, u ovom ili onom zivotu sigurno ponovo sresti...

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 12/10/2005 : 18:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Ako citam Conana, Batmana & Supija, onda ne smijem/ne mogu citat ove stripove?

Go to Top of Page

Kowalsky
stripovi.com kum

Croatia
2204 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 12/10/2005 : 18:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Kowalsky a Private Message
Primjedba na mjestu, Maxe!

Inace, zanimljiva, a manje poznata cinjenica: Grbe u vrtu su izašle prošle (2004. god). Unatoc tome što je u pitanju lokalni autor i unatoc održanoj promociji, citavog tog ljeta je u svim knjižarama u Novom Sadu zajedno prodan ukupno jedan (slovima: jedan) album. Tu mi je informaciju kao službenu prenio voditelj (jedinog) novosadskog kluba obožavalaca stripa, tako da se moram ograditi od moguce pogreške s obzirom na to da info imam iz druge ruke, ali ako je to istina - u pitanju je stvarno vrlo simpaticna minijatura :))

Naime, taj jedini prodani primjerak prošloga ljeta sam kupio ja :)) Covjek iz Splita koji živi u Zagrebu :))

Da se razumijemo, nije u pitanju loša kvaliteta! Strip je izvrstan. Ali je bio malo (puno) preskup za lokalne prilike....

kriv sam!
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 12/10/2005 : 20:11:22  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Primite moje izvinjenje, nisam time hteo nishta loshe, samo tipovi koje ja znam i koji chitaju slichan sadrzaj ne bi razumeli Milovica...inache Grbe u vrtu stvarno nisu neshto jeftine...cena je oko 10evra...ipak smatram da se isplati.

Kowalsky, info. koji si ti dobio ne znam da li je tachan, kontam da tip, kojeg inache i ja poznajem, nije obishao sva moguca prodajna mesta u NS-u, gde se ovaj strip moze dobiti i pitao izvinte, kolko ste ih do sad prodali?, niti su oni njemu referisali o prodaji istog...

...A prijatelji ce se pre ili kasnije, u ovom ili onom zivotu sigurno ponovo sresti...
Go to Top of Page

Kowalsky
stripovi.com kum

Croatia
2204 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 12/10/2005 : 21:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Kowalsky a Private Message
Ma ja bih rekao da je tocan. Cuo sam slicno s više strana, a ni tih mjesta u NS gdje se može kupiti taj strip nije velik. U 5 min obideš sva. Ali naravno da nije Miša obilazio knjižare. Prodavanost knjiga nije nešto što utvrduju ljudi iz dosade obilazeci knjižare. Drugacije to ide, da sad ne razvlacim o tome ovdje...

kriv sam!
Go to Top of Page

metabaron
New Member

177 Posts

Member since 25/01/2004

Posted - 13/10/2005 : 03:03:32  Show Profile Show Extended Profile  Send metabaron a Private Message
A gdje se moze vidjeti neke previews iz tih spomenutih stripova. Ljubazni Lesevi ce izaci na Engleskom tako da cu to kupiti ovdje.
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 13/10/2005 : 10:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
@metabaron ukucaj neke kljucne rechi u google, naci ce ti dosta toga o ovim stripovima.

...A prijatelji ce se pre ili kasnije, u ovom ili onom zivotu sigurno ponovo sresti...
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 13/10/2005 : 12:34:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
quote:
Originally posted by Kornboy

quote:
ljubitelji konana, betmena, spajdermena i ostalih superheroja neka odma odustanu od citanja istih...


Opa!!! Jel bi se ja sada treba uznemirit i pocet pizdit???

Ova insinuacija je krajnje retardirana! Tko kaze da osoba koja cita i uziva u superhero stripovima ne moze citati i te stripove koje si naveo??? Totalni bullshit!!!



[-everything goes better with bukkake-]

Djelim isto misljenje.

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.



Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 13/10/2005 : 22:45:27  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"ljubitelji konana, betmena, spajdermena i ostalih superheroja neka odma odustanu od citanja istih..."

za ljubitelje conana koji nece moci da postaju na ovom topicu samo da napomenem da sam stavio par zanimljivih conan akucija pa bujrum

"Miami...a genital wart on America's shriveled cock!!!"
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15105 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/10/2005 : 01:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
evo kaj ti je prodavac :-)))
koristi svaku priliku za reklamu

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000