forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Da li su stripovi djecija stvar
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 13/02/2006 : 21:41:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by deangelis

Da li je strip djeèja stvar? A da li je sex stvar za odrasle? Evo, èitamo po novinama kako se djeca sexsaju. Pa onda valjda mogu i odrasli da èitaju strip.




"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 13/02/2006 : 21:46:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
možda su djeèija stvar, al ta djeca smo mi, sa njima smo odrasli,
kolega obuko Zagorovu majcu, klinci pojma nisu imali 'ko je to Zagor, sramota, al današnje klince zanima sve drugo osim stripa, on im je dosadan,
a mi koji u svoje vrijeme nismo imali dobar tv program, video, dvd, internet, igrice, za nas je strip bio zakon, ma ko jebe te koji nas ne razumiju i kažu da je strip djeèija stvar,
prosjeèni èitaè stripa je sigurno izmeðu 30 do 40 godina

Ej cika Ciko, ej cika Ciko. Marš klinac nisam ti ja Ciko, ja sam Zagor !
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 13/02/2006 : 21:52:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
kako ljudi, koji te vide da kupuješ nekakav strip, mogu govoriti da su stripovi za djecu, kad veæina njih strip u životu nije ni otvorila
možda jesu za djecu i mi smo svi na neki naèin djeca, ali strip æe(otkad sam ih poèeo kupovati) zauvik biti dio mene i puno mi se je** što ostali kažu, nemam se èega sramiti

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 13/02/2006 : 22:05:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
moj klinac, sad æe 8 godina, poèeo skupljat texa i zagora, tata ponosan

Ej cika Ciko, ej cika Ciko. Marš klinac nisam ti ja Ciko, ja sam Zagor !
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 13/02/2006 : 22:13:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
i ja sam s 8 godina poèeo skupljati stripove

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 14/02/2006 : 07:27:55  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by mladen13

moj klinac, sad æe 8 godina, poèeo skupljat texa i zagora, tata ponosan

Ej cika Ciko, ej cika Ciko. Marš klinac nisam ti ja Ciko, ja sam Zagor !


Moj mali tek napunio godinu dana i jucer mi dok sam citao Tajnu Sv.Nikole dosao i pokazivao avione i ufo-e na koricama. Isto ponosni tata .

Go to Top of Page

crta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
616 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 14/02/2006 : 14:44:05  Show Profile Show Extended Profile  Send crta a Private Message
ja sam strip zavolio kao djete i to je to...a da li su stripovi djecija stvar sami prosudite

mijenjam teglu ajvara za kucu na havajima
...voli vas sve jedan tipican bosanac...
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 14/02/2006 : 15:25:28  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
pa jesu djeèija stvar . pa i sam tvorac MM castelli u jednoj talijanskoj epizodi koju je objavila SD veli u jednom trenutku kada su se marti i java našli na sajmu knjiga kako taj sajam nudi i najnovija izdanja namijenjena djeci i sad stoji slika štanda sa stripovima i naslovnica jedne DD epizode
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/02/2006 : 16:29:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by mladen13

možda su djeèija stvar, al ta djeca smo mi, sa njima smo odrasli,
kolega obuko Zagorovu majcu, klinci pojma nisu imali 'ko je to Zagor, sramota, al današnje klince zanima sve drugo osim stripa, on im je dosadan,
a mi koji u svoje vrijeme nismo imali dobar tv program, video, dvd, internet, igrice, za nas je strip bio zakon, ma ko jebe te koji nas ne razumiju i kažu da je strip djeèija stvar,
prosjeèni èitaè stripa je sigurno izmeðu 30 do 40 godina

Ej cika Ciko, ej cika Ciko. Marš klinac nisam ti ja Ciko, ja sam Zagor !



od sve ekipe šta znan da èita to je minimalno 26 godina pa naviše.odnosno oni šta su ka dica osjetili 80-te i stariji. ovi mlaði rijetko ko ima da èita stripove.
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 15/02/2006 : 18:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message

Stripovi svakako nisu djeèja stvar, iako postoje stripovi za djecu. Da ilustriram: vi ovdje koji ste roditelji, bi li svojoj djeci kupili Preachera?
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000