forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Magicni vjetar u Libellusovom izdanju!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 18/01/2006 : 18:11:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by jetset

quote:
Originally posted by Dado

Mislim da smo vec pricali o tome, javili su se ljudi koji bi to izdavali na kioscima
i naravno da smo im onda prepustili da oni to rade.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne


kako darežljivo i velikodušno od vas
jel bi tako prepustili i magico venta da se netko javi da ga želi izdavat na kioske

živio sc,dolje hc


Zar ti ono rece da vise neces pisati nesto po forumu dok stripove ne pojeftine odredjeni procenat?
Nije darezljivo ni velikodusno, mi smo na prvom mjestu ljubitelji stripa pa tek onda izdavaci
i kao takvima nam je draze da izdanje bude dostupno vecem broju ljudi, a to se moze jedino
distribucijom na kioscima postici. Da je neko zelio raditi MV na kioscima prije nego smo mi potpisali
ugovor mi bismo mu ga prepustili, da si malo bolje upoznat sa situacijom znao bi da ideja izdavanja
Venta postoji vec odavno i da to nije realizirano upravo zato sto je postojala mogucnost da to
neko napravi na kioscima. Sve dok je SC izdavao MVa na kioscima i za 16 kuna nismo nista rekli ni napravili.
Ali sve sto ja napisem ti ionako neces procitati jer tebe informacije ne zanimaju, trazis paznju!
Jos pitanja?


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne


to je u redu,samo sc nije iz naše države i baš sam nešto slabo vidao MV iz njihovog izdanja po našim kioscima...

živio sc,dolje hc
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/01/2006 : 20:06:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Ne znam sto ti podrazumjevas pod "nasom" drzavom? Ili mozda znas koja je moja, meni pise Svicarska?
Kod tebe pise Cuba, vjeruj mi da uopce nismo imali namjeru izdavati nesto u Cubi, tako da
slobodno taj sektor planete zemlje mozes ti preuzeti.
I kako sad odjednom "nasa" drzava, zar ti ono nisi borac za radnicke klase svih naroda i nacija?
Ili si odjednom promjenio misljenje kao kad si rekao da neces doci dok stripovi pojeftine,
a ti se opet javljas a stripovi nisu promjenili cijene. Ali neka te, dobro dosao.
Mada iskreno sam mislio da si se sa Cube preselio u Makedoniju, kod njih su stripovi jeftiniji.
Ja sam odgovorio opcenito dok su stripovi izlazili na kioscima nismo razmisljali o izdanju MV,
sasvim neovisno u "cijoj" drzavi ove nase male stripofilske nacije.
Jos pitanja za jos vise paznje?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 18/01/2006 : 21:40:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
kako da ne,dobio sam 10% popusta u jednoj striparnici--i eto me opet--

proleteri svih zemalja kupujte samo jeftine stripove--imat cete ih više u kolekciji
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 18/01/2006 : 21:45:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Ne znam sto ti podrazumjevas pod "nasom" drzavom? Ili mozda znas koja je moja, meni pise Svicarska?
Kod tebe pise Cuba, vjeruj mi da uopce nismo imali namjeru izdavati nesto u Cubi, tako da
slobodno taj sektor planete zemlje mozes ti preuzeti.
I kako sad odjednom "nasa" drzava, zar ti ono nisi borac za radnicke klase svih naroda i nacija?
Ili si odjednom promjenio misljenje kao kad si rekao da neces doci dok stripovi pojeftine,
a ti se opet javljas a stripovi nisu promjenili cijene. Ali neka te, dobro dosao.
Mada iskreno sam mislio da si se sa Cube preselio u Makedoniju, kod njih su stripovi jeftiniji.
Ja sam odgovorio opcenito dok su stripovi izlazili na kioscima nismo razmisljali o izdanju MV,
sasvim neovisno u "cijoj" drzavi ove nase male stripofilske nacije.
Jos pitanja za jos vise paznje?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne


Jebote, sta je tebi????? Zar se za ovakve postove ne bi trebalo banati ljude????????
Malo si se opustio, zar ne?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 19/01/2006 : 13:28:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
O cemu ti to mamlaze, znas citati jeli a razmisljati?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 19/01/2006 : 21:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/01/2006 : 00:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Kome se spava neka ide spavati, crtic je odavno prosao...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15507 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 20/01/2006 : 00:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
pa kaj još onda radiš tu :-))))

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/01/2006 : 00:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Suti samo suti, suti moj djecace PLAVI!
Meni se ne spava, cekam smjenu moderatora, forum mora biti pod kontrolom!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15507 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 20/01/2006 : 00:11:09  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
veliki brat nas gleda

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

zizanon
Senior Member



Croatia
1523 Posts

Member since 21/11/2003

Posted - 02/05/2006 : 18:06:56  Show Profile Show Extended Profile  Send zizanon a Private Message
ajde nabacite naslovnicu prvog broja od Parlova da vidimo kako je ispala
i dal je pala odluka o striktnom držanju kronologije bez obzira i ako prica pocinje u jednoj knjigi (trobroju)a završava u drugoj šta bezrezervno podržavam ili ce bit rošada ko u dampyru


motel, money, murder, madness
let's change the mood from glad to sadness
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/05/2006 : 18:11:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Nije jos obojana, sacekat cxemo da goran napravi i oboja sve cetiri, te da Melina slozi dizajn.


Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15507 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 02/05/2006 : 18:17:29  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
zbilja smo strpljivi - moralo bu se isplatiti

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

zizanon
Senior Member



Croatia
1523 Posts

Member since 21/11/2003

Posted - 02/05/2006 : 18:20:30  Show Profile Show Extended Profile  Send zizanon a Private Message
a ovo glede i unatoc kronologije ima kakvih naznaka il ce se o tome razmišljat postepeno kad se dode do tih brojeva


motel, money, murder, madness
let's change the mood from glad to sadness
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 02/05/2006 : 18:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
pa nabacite nekih slikica da vidimo kako to ide bez boje

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"

Edited by - verter on 02/05/2006 18:26:32
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/05/2006 : 18:32:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
kronologija ce ostati nedirnuta, brojevi se nece prerazmjestiti, nego se ide redom.
Za slikice se strpite jos.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 02/05/2006 : 18:42:56  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Da bilo bih to super pogledati crno-b(ij)elo ako ih imas posaaaaaaaaavljaj :-)) !

"Ovo nije signature ovo je potpis."
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 05/05/2006 : 09:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Ocemo slikice!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15507 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 05/05/2006 : 12:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
tako jeeee

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 05/05/2006 : 14:08:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ja sam upao u ovaj topic onako kao padobranac, znam da je ovo trebalo da izadje ovih nedelja, ali mi je mrsko traziti nazad po topicu - naime, koje ce biti cena ovog izdanja (koliko po svakom tomu i hoce li biti nekog popusta za one koji budu zeleli sva cetiri toma)?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/05/2006 : 15:03:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Cijena ce biti oko 100 kuna. Za sve ostalo je jos prerano reci. Priprema je skoro gotova, cekamo samo Goranove naslovnice i jos dvije epizode nisu upisane, a kad odu tisak znati cete vise o svemu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 06/05/2006 : 03:43:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Obzirom na cenu, mozda je trablo i Kena raditi po istom principu. Ostali bismo uskraceni za izvrsne Milacove korice, ali bi cena bila dosta povoljnija. Nemam Ludensovog (ili cijeg vec) Dampira, ali ovi Panoramini koje imam u tvrdom povezu izgledaju perfektno, pa mi ta ideja o tri epizode u jednom tomu vise nimalo nije neprihvatljiva.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15507 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 06/05/2006 : 08:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
možda u reprintu -)))

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/05/2006 : 08:40:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
ken ostaje kakav je, do kraja. Sad nema smisla nista mijenjati.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15507 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 06/05/2006 : 08:41:50  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

ken ostaje kakav je, do kraja. Sad nema smisla nista mijenjati.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



zato i velim - možda jednog dana u reprintu po tri epizode

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000