forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kandrax... PENTALOGIJA FINALIZIRANA!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

zVIR
Junior Member

Croatia
324 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 08/11/2005 : 14:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Send zVIR a Private Message
Zaplet je obecavajuci,valjda sad dolazi bolje razdoblje zagora jer mi se ova turneja po Africi nimalo nije svidala.Ferri-jev crtez je odlican.

Dok oblaci su nebom plovili,odnekud dopiru krici macaka, to ljubav boli njih a mene guši sad; šporki stari grad, šporki stari grad
Go to Top of Page

Star Wars
Senior Member

Croatia
1076 Posts

Member since 11/07/2005

Posted - 08/11/2005 : 14:33:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Star Wars's Homepage  Send Star Wars a Private Message
Meni je epizoda dobra. Mozda su malo (to sto kazete malo prebrzo ubacili Kandraxa), ali jako me zanima kako ce se Zagor boriti s Kandraxom i oce li biti borbe s Kandraksovim gospodarom, mracnom Donnom ili tako nekako.

Sta mislite?

The Force is in my hands....
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 08/11/2005 : 15:26:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Apsolutno, nabit ce Zagor Donnove rogove u guzicu... No nemojte odavat sve detalje što se ticu price jer sam i ja perviše otkrio.

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 08/11/2005 : 17:14:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Neki kazu da je prvo pojavljivanje bolje od drugog-pa bih volio cuti sta vi imate da kazete.

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.Beware so long as you live, of judging people by appearances.




Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 08/11/2005 : 17:16:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message
Super je kad nešto procitaš prije ostalih pa slušaš komentare i nagadanja.he he...
Go to Top of Page

realist
Senior Member



Croatia
1206 Posts

Member since 09/09/2003

Posted - 08/11/2005 : 19:22:39  Show Profile Show Extended Profile  Send realist a Private Message
[quote]Originally posted by SnotMan

Neki kazu da je prvo pojavljivanje bolje od drugog-pa bih volio cuti sta vi imate da kazete.

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.Beware so long as you live, of judging people by appearances.

----------------------------------
meni osobno je draži drugi susret sa Kandraxom,jer sam ga baš citao "uživo" kao klinac i onaj dvoboj Zagora i njegovih prijatelja u trenucima kad vani bijesni sukob izmedu indijanaca i Kandraksovih podanika mi je do jaja.a i Zagorova pronicljivost (heh,ovaj ne baca sjenu pa cu ga raspalit sjekirom po glavi)mi je bila fora stoljeca :-)

ali,prvi susret je isto vrlo dobar...



Bolje živjeti sto godina kao milijunaš,nego sedam dana u bijedi.

Edited by - realist on 08/11/2005 19:23:40
Go to Top of Page

lsvemir
Junior Member



Croatia
433 Posts

Member since 06/12/2001

Posted - 09/11/2005 : 07:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lsvemir a Private Message
Kolko ce sad izaci stripova s Kandraxom u tom zadnjem serijalu Zagora ne Extra nego redovnog znaci dok ne ubije ili ga dezintegrira 3, 4 ili više da znam kolko cu mjeseci kupovati i cekati :)
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 09/11/2005 : 09:41:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message
quote:
Originally posted by lsvemir

Kolko ce sad izaci stripova s Kandraxom u tom zadnjem serijalu Zagora ne Extra nego redovnog znaci dok ne ubije ili ga dezintegrira 3, 4 ili više da znam kolko cu mjeseci kupovati i cekati :)



Ukupno pet brojeva, do ožujka.A prvo Kandraxovo pojavljivanje uopce ce izaci u extra seriji u proljece 2007.
Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 09/11/2005 : 10:25:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
prvi bi trebao biti bolji , bar meni se tako cini, ali malo ga kvari cinjenica da je preko 40 strana izrezano, pa se malo gubi dubina. tako kad izadje u punom izdanju, bice bolji od drugog susreta, mislim

*-*"The only thing we have to decide is what to do with the time that is given to us."*-*
Go to Top of Page

lsvemir
Junior Member



Croatia
433 Posts

Member since 06/12/2001

Posted - 09/11/2005 : 10:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send lsvemir a Private Message
quote:
Originally posted by Top

prvi bi trebao biti bolji , bar meni se tako cini, ali malo ga kvari cut...


Kako to da je Feri preuzeo crtanje ovog drugog, a do sad je crtao samo naslovnice ???
Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 09/11/2005 : 11:17:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
ferri crta i dan danas, ali zadnji godina samo "bolje epizode". narocito je zaduzenj za crtanje epizoda sa starim neprijateljima, da bi se nastavila ista atmosfera u crtezima kao u prethodnimpojavljivanjima pojedinih protivnika. crta je sve tri epizode sa kandraxom

*-*"The only thing we have to decide is what to do with the time that is given to us."*-*
Go to Top of Page

lsvemir
Junior Member



Croatia
433 Posts

Member since 06/12/2001

Posted - 09/11/2005 : 11:51:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lsvemir a Private Message
thnx
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 09/11/2005 : 13:59:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
quote:
Originally posted by realist

[quote]Originally posted by SnotMan

Neki kazu da je prvo pojavljivanje bolje od drugog-pa bih volio cuti sta vi imate da kazete.

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.Beware so long as you live, of judging people by appearances.

----------------------------------
meni osobno je draži drugi susret sa Kandraxom,jer sam ga baš citao "uživo" kao klinac i onaj dvoboj Zagora i njegovih prijatelja u trenucima kad vani bijesni sukob izmedu indijanaca i Kandraksovih podanika mi je do jaja.a i Zagorova pronicljivost (heh,ovaj ne baca sjenu pa cu ga raspalit sjekirom po glavi)mi je bila fora stoljeca :-)

ali,prvi susret je isto vrlo dobar...



Bolje živjeti sto godina kao milijunaš,nego sedam dana u bijedi.

U drugom mi je posebno sjela scenasa:Rekao sam da hocu pivo i necu ponavljati

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.Beware so long as you live, of judging people by appearances.




Go to Top of Page

chemako
Average Member

Croatia
758 Posts

Member since 22/02/2004

Posted - 09/11/2005 : 15:50:00  Show Profile Show Extended Profile  Send chemako a Private Message
Ipak je ovo prvi Zagor kojega sam nakon dugo vremena procitao u dahu.Šteta što je epizoda razvucena u pet nastavaka.Bilo bi bolje da je objavljena u jednom maxiu,a "dugi marš" neka razvlace po nastavcima.
Go to Top of Page

Star Wars
Senior Member

Croatia
1076 Posts

Member since 11/07/2005

Posted - 09/11/2005 : 19:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Star Wars's Homepage  Send Star Wars a Private Message
Ali to ne bi bilo onda to. Meni je super kada procitam jedan dio price i konacno mjesec dana primim u ruke nastavak. Nakon tolikog cekanja.... Bolje nego da procitam sve odjednom, to nema efekta.

The Force is in my hands....
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/11/2005 : 15:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Star Wars

Ali to ne bi bilo onda to. Meni je super kada procitam jedan dio price i konacno mjesec dana primim u ruke nastavak. Nakon tolikog cekanja.... Bolje nego da procitam sve odjednom, to nema efekta.



Ja svakim novim nastavkom krecem citati otpocetka. Tako da jedan miniserijal procitam i po par puta. Inace, uvijek kad se Zagor vraca u svoj voljeni Darkwood, naleti na podosta nastavaka. Koliko je epizoda trajao njegov posljednji susret sa Hellingenom?

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 16/11/2005 : 15:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
4 ili 5 ako se ne varam, mrsko mi gledat po ormaru
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 16/11/2005 : 15:47:09  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by chemako

Ipak je ovo prvi Zagor kojega sam nakon dugo vremena procitao u dahu.Šteta što je epizoda razvucena u pet nastavaka.Bilo bi bolje da je objavljena u jednom maxiu,a "dugi marš" neka razvlace po nastavcima.



sva sreca pa jedna ovakva prica nije u maxiju, jer mi ne bi priuštila isti gušt i uživanje da je imam, kao što to cini ovako kroz redovne epizode.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 16/11/2005 : 16:03:47  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Star Wars

Ali to ne bi bilo onda to. Meni je super kada procitam jedan dio price i konacno mjesec dana primim u ruke nastavak. Nakon tolikog cekanja.... Bolje nego da procitam sve odjednom, to nema efekta.



Ja svakim novim nastavkom krecem citati otpocetka. Tako da jedan miniserijal procitam i po par puta. Inace, uvijek kad se Zagor vraca u svoj voljeni Darkwood, naleti na podosta nastavaka. Koliko je epizoda trajao njegov posljednji susret sa Hellingenom?

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...


40.Sjene nad Darkwoodom
41.Specijalni agent
42.Hellingen je živ!
43.Dvoboj u svemiru
dakle,cetiri,o Kandrax ima pet u serijalu!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 16/11/2005 : 19:58:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by chemako

Ipak je ovo prvi Zagor kojega sam nakon dugo vremena procitao u dahu.Šteta što je epizoda razvucena u pet nastavaka.Bilo bi bolje da je objavljena u jednom maxiu,a "dugi marš" neka razvlace po nastavcima.



sva sreca pa jedna ovakva prica nije u maxiju, jer mi ne bi priuštila isti gušt i uživanje da je imam, kao što to cini ovako kroz redovne epizode.


Osim toga pokvario bi se i orginalni redosljed epizoda, izgubile bi se naslovnice, a to je vecini sigurno dosta bitno.
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 16/11/2005 : 20:42:38  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by chemako

Ipak je ovo prvi Zagor kojega sam nakon dugo vremena procitao u dahu.Šteta što je epizoda razvucena u pet nastavaka.Bilo bi bolje da je objavljena u jednom maxiu,a "dugi marš" neka razvlace po nastavcima.



to bi mislim bilo bas bezveze. jer je, po meni, u dugom putovanju lik zagora stavljen u drugi plan. glavni lik, po meni, je onaj casnik americke vojske. i bilo bi glupo da to izlazi u redovnoj seriji. jer bi zagora opet zadesilo "dosadno doba" kao i kod onih 10-15 epizoda tipa priznanje, sveto drvo i taj serijal. dosada ziva

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 16/11/2005 : 20:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Meni je sveto drvo baš zakon,kako ti Zagor može bit dosadan cccc

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 16/11/2005 : 21:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Meni je sveto drvo baš zakon,kako ti Zagor može bit dosadan cccc

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


ma ok je to. al ti je bila serija, oni preskoceni od slobodne dalmacije, koja je bila extra dosadna. i ako malo bolje pogledas vidjet ces da je tu bio rez. odprilike od tih epizoda zagor krece na "svjetsku" turneju. sve je manje u darkwoodu.

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 16/11/2005 : 21:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Ali meni su te epizode zakon:Sveto drvo,Indijansko groblje,Covjek s puškom,Kradljivac sjena,Noc krvoprolica,Nemoguca dimenzija.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 16/11/2005 : 22:00:17  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
ne kazem da nevaljaju. al mi je sveto drvo dosadno to je cudo. radnja za nulu! nigdje veze. nemoguca dimenzija je super.

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.15 seconds. Snitz Forums 2000