forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Osmijeh mracne signorite
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8125 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 22/11/2005 : 07:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
sinoc procitao, što bi se reklo u dahu, nisam zaspao, a to mi se u zadnje vrijeme cesto dogada, to dovoljno govori da je ovo puno bolje od prethodnih epizoda, ukljucivo i par zadnjih extra
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 22/02/2006 : 07:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Mari fura na Casertana, to se vidi. Ali Mari je mrljav... Zato i Casertano jeste majstor, a Mari nije.

Inace, vidi se iz aviona da je Sclavi ovo pisao. Kakvo olaksanje i tajm aut izmedju onih Rujuovih govana...


Nevezano za DDa i stripove, dok ovo kuckah Saut park mi pici na teveu, bas kao i slovenacka zastava u sobi neke klinkice koju Kajl muva;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 22/02/2006 : 07:56:02  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
>Nevezano za DDa i stripove, dok ovo kuckah Saut park mi pici na teveu, bas kao i slovenacka zastava u sobi neke klinkice koju Kajl muva;)

I to vrlo uspesno koliko vidim. A onaj Kartamnov manki je lud skroz naskroz

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/02/2006 : 08:25:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Lošija epizoda kojoj je jedini vrhunac preobrat na kraju... Uopce mi nije bila zanimljiva, specijali su mi bili bolji

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 22/02/2006 : 13:54:42  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
ni meni nije bila ništa posebno. sclavi jednostavno više nije onaj nekadašnji sclavi. jedino što bih istakao je iznenadujuce dobar mari i standardno odlicnu stanovu naslovnicu.
Go to Top of Page

apokalips
Average Member

Croatia
632 Posts

Member since 05/09/2005

Posted - 22/02/2006 : 13:56:29  Show Profile Show Extended Profile  Send apokalips a Private Message
MA meni je epizoda solidno dobra.
Samo treba biti skoncentrišan da bi stvarno sve razumio.

if you want peace,prepare for war.the revolution is coming
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 22/02/2006 : 13:58:50  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
eh sad, ispade neka dubokoumna prica.... ma daj . za sclavija, sasvim ispodprosjecno.
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 22/02/2006 : 14:00:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Kulerska epizoda,cista osmica...

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself...




Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
970 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 22/02/2006 : 17:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message
Ma kakva kulerska epizoda, za Sklavija je ovo jako loše
Go to Top of Page

apokalips
Average Member

Croatia
632 Posts

Member since 05/09/2005

Posted - 22/02/2006 : 20:23:52  Show Profile Show Extended Profile  Send apokalips a Private Message
MEni je dosta dosadna.
VEc sam pomalo i zaboravio što se dogodilo.
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 22/02/2006 : 21:16:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
quote:
Originally posted by SSM

Ma kakva kulerska epizoda, za Sklavija je ovo jako loše

Pa,gledajuci na prijasnje epizode,misljenje mi je isto.Ako se osvrnem samo na sklavija,losiji mu je rad...

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself...




Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000