forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 DD rodjendanski kuponi
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 10/11/2005 : 21:32:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
E ovo planiram da postam godinu dana, pa kako mi je skoro bio rodjendan (zar vec!) aktivirao sam staru zamisao.
Stvar je u tome da u mom krugu prijatelja postoji ideja da rodj. pokloni budu uvek zanimljivi i originalni: od recimo dostavljanja slavljeniku iscrtanu mapu grada sa mestima na kojima ga ceka svako od prijatelja se svojim delom plana/programa/poklonom, do poklon ulaznica za Exit fest u NS. A onda smo se zaposlili i poceli da poklanjamo jedni drugima digitalce, diskmene, CD kolekcije po izboru i sl. zbog cega smo opasno zaglibili finansiski :(
Pa onda, oprt nazad na originalni poklon ali jeftin. I ja sam dobio ovo:
[URL=http://img493.imageshack.us/my.php?image=igorcejpg0ni.jpg][/URL]
Znajuci da mi je DD omiljeni strip, ljudi su se pomucili da nadju neke slicice i ubace duhovite tekstove na ovim kuponima sa kojima mogu dobiti od njih pice i sendvic kad god ja to budem hteo , tj kad ponestane love. Ja njima kupon, oni meni ponisteni duplikat da znaju da su raskrstili sa mnom :)) Da ne bi sve ispalo tako jeftino, od svakog sam dobio i po komad njihove garderobe koju one nezele/mogu vise da nose ( od majice sa Vuckom-pozdrav ZOI '84 do kacketa a la Sasa Losic)
Neznam dali je ovom postu mesto ovde, ali ajde nek ide...

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000