forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Par zanimljivosti americkog stripa...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 07/04/2006 : 14:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message

ja sam ih skinuo vec sinoc... preko mIRC-a
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 07/04/2006 : 14:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
quote:
Originally posted by Constantine33


ja sam ih skinuo vec sinoc... preko mIRC-a



ah ja nisan bas tako spretan s tim tj. neman pojma kako bi ista priko mirca npr. skinija... ja skidan uglavnon tako da vidin da je netko negdi stavi link pa idjen skinit nadje se svasta, ali nije bas presustavno

nego, kad smo vec kod skenova, meni se prije cinilo da ljudi bezveze seru da je na papiru puno bolje... ono, ajde lakse je citat papirno izdanje, ali sta sad, nije neki problem... a unda skuzih da totalno bolje dozivin strip na papiru, bolje ga zapantin, redovito me se vise dojmi itd. takodjer, iman skenova koji cekaju vec po pola godine da ji procitan (iako me sami stripovi zanimaju), a kad nesto kupin na papiru to citan odman isti dan...
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 07/04/2006 : 16:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message

isto tako je i meni... a mIRC ti se stvarno isplati nauciti koristiti, nije uopce teško, a možeš naci sve
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 07/04/2006 : 17:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
quote:
Originally posted by Constantine33


isto tako je i meni... a mIRC ti se stvarno isplati nauciti koristiti, nije uopce teško, a možeš naci sve



nekako mi u suprotnosti stoji ovo "nauciti koristiti" i "nije uopce tesko"
ja bi njesto di napises sta os i stisnes daunloud

nego, sta za taj mirc triba znat? ima neka adresa, kanal, sta vec za stripove? tehnicki cu dija valjda moc i sam skuzit...
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 07/04/2006 : 18:22:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
evo ovako, imas jedan web site koji ti se zove www.searhirc.com. odes tamo i u search upises comic scans. dobiti ces nekoliko rezultata, to su ti chat roomovi. udjes u onaj u kojem ima najvise ljudi (imas jedan u kojem uvik ima 300 i vise ljudi, svi ostali su puno manji). u sobu ulazis tako da kliknes na link irc:// koji ti se nalazi kraj naziva sobe. sad dolazimo do malo kompliciranijeg djela, jednom kad si u sobi postoji sintaksa (skup naredbi) za koristenje. predugo bi trajalo da ti objasnjavam jednu po jednu pa skini neku help file ili pitaj nekog u sobi. sretno!
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 08/04/2006 : 12:49:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
super, fala!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000