forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 tihomir tikulin..
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

culture vulture
Senior Member

1569 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 18/11/2005 : 14:47:11  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message
nisam siguran ima li tico ovdje neki nick il nema, ne da mi se tražit po popisu clanova..
u svakom slucaju, prilicno sam siguran da su neki od vas s njim u kontaktu..
pa (ako ga nema ovdje na forumu) bih molio neku dobru dušu da mu prenese jednu malu poruku..

dakle, ovako.. zovem se davor i bio sam jedno dva puta na njegovoj radionici stripa u sc-u..
posudio sam neke stripove od njega..
i nisam više nikad došo na radionicu..
iz odredenih razloga niti necu više dolazit, ali stripove cu mu svakako vratit cim budem mogo..
sve u svemu, ak mu može netko samo rec da ne brine da mu ih mislim tako kurvinski ukrast, nego da sam jednostavno sprijecen i da momentalno nemam ni koga poslat do sc-a..

fala puno!





"Drama is life with the boring parts cut out. Cut out the boring parts." A. Hitchcock

Zole
stripovi.com kum



Croatia
4286 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 18/11/2005 : 15:07:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Zole a Private Message
OK.

Zagor! Inter! Bon Jovi! Zagor! Inter! Bon Jovi! Zagor! Inter! Bon Jovi! Zagor! Inter! Bon Jovi! Zagor! Inter! Bon Jovi!
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1569 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 18/11/2005 : 16:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message
eto, to je to..
nek moderator slobodno briše topic..


"Drama is life with the boring parts cut out. Cut out the boring parts." A. Hitchcock
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 18/11/2005 : 19:22:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Probaj na:

ticulin@hotmail.com
Go to Top of Page

tico
Starting Member



39 Posts

Member since 02/12/2003

Posted - 19/11/2005 : 01:57:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit tico's Homepage  Send tico a Private Message
Tico ode. Ništa se ti ne sekiraj Davore. Kad uzmogneš, ti navrati i stripove donesi. Mi imamo novi termin. Svaki petak od 16h, do 22h.
Isto tako, ukoliko je netko zaintresiran pohadati strip radionicu u SC-u, nek se javi na 45 93 602. Bilo nekih problema sa rasporedom upocetku. No sad smo opet na nogama.
Go to Top of Page

Zole
stripovi.com kum



Croatia
4286 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 19/11/2005 : 02:10:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Zole a Private Message
Ukazanje! :-)

Zagor! Inter! Bon Jovi! Zagor! Inter! Bon Jovi! Zagor! Inter! Bon Jovi! Zagor! Inter! Bon Jovi! Zagor! Inter! Bon Jovi!
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 19/11/2005 : 19:50:21  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
Sve rijesseno!

"Velikodušnost bez premca"
www.alanford.co.nr - o AF-u www.forums.com/phpbb/index.php?mforum=af
"Na ovome svijetu teško je biti glup,prevelika je konkurencija
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 21/11/2005 : 19:29:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
quote:
Originally posted by tico

Tico ode. Ništa se ti ne sekiraj Davore. Kad uzmogneš, ti navrati i stripove donesi. Mi imamo novi termin. Svaki petak od 16h, do 22h.
Isto tako, ukoliko je netko zaintresiran pohadati strip radionicu u SC-u, nek se javi na 45 93 602. Bilo nekih problema sa rasporedom upocetku. No sad smo opet na nogama.



aj reci što se unde tocno radi... triba li znat crtat dobro ili primate recimo i potencijalne scenariste i slicno...
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1569 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 22/11/2005 : 16:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message
quote:
Originally posted by tico

Tico ode. Ništa se ti ne sekiraj Davore. Kad uzmogneš, ti navrati i stripove donesi. Mi imamo novi termin. Svaki petak od 16h, do 22h.
Isto tako, ukoliko je netko zaintresiran pohadati strip radionicu u SC-u, nek se javi na 45 93 602. Bilo nekih problema sa rasporedom upocetku. No sad smo opet na nogama.



e, super da sam te našao.. stvarno nisam htio ispast p**ka.. tim više kaj bih se htio jednom drugom prilikom, kad budem imao više vremena, vratit na radionicu..
nego, cudilo me da me nisi zvao na mob koji sam ti dao..
ili možda i jesi, al ti se javila neka cura pa te to zbunilo..?
elem, dao sam taj mob curi, sad sam na: 091 794 5136..
pa, ako ti dopizdi cekanje, možemo se dogovorit da se nademo negdje u gradu..
al, evo, prilicno sam siguran da cu u ovaj petak doci, jer je u mm-u neka filmcina o bluzu pa cu bit vrata do..

"Drama is life with the boring parts cut out. Cut out the boring parts." A. Hitchcock
Go to Top of Page

tico
Starting Member



39 Posts

Member since 02/12/2003

Posted - 23/11/2005 : 02:10:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit tico's Homepage  Send tico a Private Message
Ništa ne brini, nitko nije mislio da si mutan tip.
U petak od 18 do 22.
Sevidjamo, Davore!

Za ostale zainteresirane, ukratko.
Radionica u SC-u, namijenjena je iskljucivi studentskoj populaciji, no to nije strogo pravilo ukoliko ste redovan i vrijedan polaznik.
Cijena je 100 kn mjesechno.
Materijale osigurava SC.
Ne ucimo crtati, vec ucimo crtati stripove. A to se može i cica glišama.
Skiciranje, kreiranje likova, kadriranje (kompozicija), preglednost price, tuširanje, osnove kolora (koga zanima) neki su problemi s kojima se bavimo.
Postoje zajednicki zadaci, no sa svakim se polaznikom radi individualno. O scenarijima ne ucimo vec samo raspravljamo.
Pa ko voli nek izvoli.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12911 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 24/11/2005 : 22:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
quote:
Originally posted by tico

O scenarijima ne ucimo vec samo raspravljamo.



Šteta, ja sam totalni antitalenat za crtanje, al bih se volio okušati u pisanju scenarija.

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1569 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 25/11/2005 : 10:40:25  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by tico

O scenarijima ne ucimo vec samo raspravljamo.



Šteta, ja sam totalni antitalenat za crtanje, al bih se volio okušati u pisanju scenarija.

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.



wanna have another crack at "hors de combat"..?


"Drama is life with the boring parts cut out. Cut out the boring parts." A. Hitchcock
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12911 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 25/11/2005 : 19:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
quote:
Originally posted by culture vulture

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by tico

O scenarijima ne ucimo vec samo raspravljamo.



Šteta, ja sam totalni antitalenat za crtanje, al bih se volio okušati u pisanju scenarija.

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.



wanna have another crack at "hors de combat"..?



Tempting, tempting... Nego, jel mi možeš poslat da vidim ovo kaj si ti napisao, zanima me kak si to osmislio.

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1569 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 28/11/2005 : 11:07:51  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message
ne mogu poslat jer ne pišem klasicno, neg odmah i crtam pa je sve u skici i slova samo nadopisana..
al da ti bar donekle odgovorim na pitanje, prebacio sam radnju u ameriku, negdje na appalachian, umjesto srednjevjekovnih heretika stavio puritance, a kineze doveo kao cirkus..
i sve cu ispricat iz vizure ženskog lika.. koji je nijem..
puno je više cistog fajta nego ranije, ali i puno manje potrebe za objašnjavanjem..
dakle, sad je to više crtacev a manje pišcev strip..
i puno je više ludila i ozlijede su puno grotesknije nego one koje si vidio..






"Drama is life with the boring parts cut out. Cut out the boring parts." A. Hitchcock
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1569 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 28/11/2005 : 11:08:41  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message
jesi ti možda (u meduvremenu)radio na necem svojem..?


"Drama is life with the boring parts cut out. Cut out the boring parts." A. Hitchcock
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12911 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 29/11/2005 : 16:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
quote:
Originally posted by culture vulture

jesi ti možda (u meduvremenu)radio na necem svojem..?



Probaj ti uz devet ispita! Ma šalim se... Ne, nisam još radio ništa svoje, mada ideje postoje.

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1569 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 30/11/2005 : 16:38:48  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message
ma, da, znam kaj misliš..
i ja, makar pauziram godinu, radim puno manje i puno sporije neg kaj sam mislio da cu moc..



"Drama is life with the boring parts cut out. Cut out the boring parts." A. Hitchcock
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12911 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 04/12/2005 : 23:33:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
quote:
Originally posted by culture vulture

ma, da, znam kaj misliš..
i ja, makar pauziram godinu, radim puno manje i puno sporije neg kaj sam mislio da cu moc..


Kolko si uspio napravit?

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1569 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 05/12/2005 : 16:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message
pa, tak, dosta.. odlucio sam to napravit ove godine.. studijske..
dakle, za sad nekakvih 30-ak tabli u skici..
namjeravam ih sveukupno spucat jedno 50-ak i onda to poslat za neki new-recruits tipa program..





"Drama is life with the boring parts cut out. Cut out the boring parts." A. Hitchcock
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12911 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 05/12/2005 : 17:12:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
quote:
Originally posted by culture vulture

pa, tak, dosta.. odlucio sam to napravit ove godine.. studijske..
dakle, za sad nekakvih 30-ak tabli u skici..
namjeravam ih sveukupno spucat jedno 50-ak i onda to poslat za neki new-recruits tipa program..


Zakon. Ajd, držim ti fige.

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000