forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alan Ford br.146-Tuca-nakon 5 mjeseci!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 22/11/2005 : 10:17:32  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
Citao sam par brija MaxMagnusa (koji su i bili) i svidjelo mi se...samo da ih ne bu izdavao Korpus :DDD

"Velikodušnost bez premca"
www.alanford.co.nr - o AF-u www.forums.com/phpbb/index.php?mforum=af
"Na ovome svijetu teško je biti glup,prevelika je konkurencija
Go to Top of Page

ijo
Junior Member



Croatia
377 Posts

Member since 15/09/2005

Posted - 30/11/2005 : 23:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ijo a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

ljudi moji,što se to dogada sa Alanom u zadnje vrijeme?prvo dode Mijaukanje tigra u trecem mjesecu 2005.a Tajna triju??? u srpnju, a sad je vec 11.mjesec a redovni broj 146 pod nazivom Tuca uopce se ne pojavljuje na kioscima? Hoce li Alan i dalje izlaziti ili se moramo zadovoljiti samo s AF Klasikom zasad?? U kakvim je to problemima izdavac Korpus?


Pošto si ti mene pozdravi u mojin topicu evo i jo tebe pozdravljan krepalino u tvojin! A za alan ford bi hti reci da je bolje da stoji di je nego da kupi prašinu na kioscima.
Pocivao u miru Božjem. Amen.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7791 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 15/12/2005 : 10:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
ujutro se je pojavio na kioscima br 146 Tuca-sa "malim" zakašnjenjem od 5 mjeseci.naravno odmah sam ga kupione piše kad dolazi sljedeci,ali može se ocekivati da ce opet za 5-6 mjesecijer piše samo -novi broj te ceka na tvom kiosku.sljedeca je epizoda sa Sir Oliverom
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 15/12/2005 : 11:23:35  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

ujutro se je pojavio na kioscima br 146 Tuca-sa "malim" zakašnjenjem od 5 mjeseci.naravno odmah sam ga kupione piše kad dolazi sljedeci,ali može se ocekivati da ce opet za 5-6 mjesecijer piše samo -novi broj te ceka na tvom kiosku.sljedeca je epizoda sa Sir Oliverom


Vec sam ih otpisao, kad ono... Valjda su vidjeli da svi izdaju nemilosrdno, pa se i Borgis vratio.

Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 15/12/2005 : 11:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message

Bolje bi im bilo da nisu više izdavali, tko još želi citati ovo što danas nosi (nekad slavno) ime alan ford
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 15/12/2005 : 12:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
Ma Korpus nas je htio razveseliti za Božic...nije loše :)))))
Po ovome izgleda da ce izlaziti izdanja 2 godišnje...nije loše :))))

"Velikodušnost bez premca"
www.alanford.co.nr - o AF-u
"Ludaci uvijek kupuju stripove" - Zakon i Red:Odjel za žrtve
Go to Top of Page

Corto_Maltese
Average Member



997 Posts

Member since 15/02/2005

Posted - 15/12/2005 : 14:10:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Corto_Maltese a Private Message
Kako su brziii :))

Halo Bing, kako brat?
Cijena prava sitnica!

www.marketing2510.blog.com
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 15/12/2005 : 14:26:06  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by makikatalinic

Ma Korpus nas je htio razveseliti za Božic...nije loše :)))))
Po ovome izgleda da ce izlaziti izdanja 2 godišnje...nije loše :))))

"Velikodušnost bez premca"
www.alanford.co.nr - o AF-u
"Ludaci uvijek kupuju stripove" - Zakon i Red:Odjel za žrtve


HC ili SC
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 15/12/2005 : 15:20:34  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Epizoda kupljena-procitana-spremljena....
Nije loše bilo vidit onu Vedranovu obavjest jucer da je novi Ford došao.Još je ljepše bilo vidit ga na polici kioska.A tek uzet u ruku...
Mnogima je to smece i shvacam želje da se ovo ugasi,ali tko ne voli ne treba ni kupovat.Imaju klasik...Što se mene tice,ja sam to kupovao i kupovat cu.Ne samo radi kolekcije,vec zbog kriminalno lošeg scenarija i "redovitog" izlaženja stripa.

Dakle,broj 147 za nekih sedam mjeseci po racunici izdavaca Korpusa,Kupusa,Borgisa ili kakoliseveczoveovagenijalnaizdavackakuca?



Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7791 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 15/12/2005 : 17:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
otprilike,5-6 mjeseci
quote:
Originally posted by kico

Epizoda kupljena-procitana-spremljena....
Nije loše bilo vidit onu Vedranovu obavjest jucer da je novi Ford došao.Još je ljepše bilo vidit ga na polici kioska.A tek uzet u ruku...
Mnogima je to smece i shvacam želje da se ovo ugasi,ali tko ne voli ne treba ni kupovat.Imaju klasik...Što se mene tice,ja sam to kupovao i kupovat cu.Ne samo radi kolekcije,vec zbog kriminalno lošeg scenarija i "redovitog" izlaženja stripa.

Dakle,broj 147 za nekih sedam mjeseci po racunici izdavaca Korpusa,Kupusa,Borgisa ili kakoliseveczoveovagenijalnaizdavackakuca?





Go to Top of Page

markomarko
Junior Member

Slovenia
393 Posts

Member since 11/05/2003

Posted - 15/12/2005 : 17:14:43  Show Profile Show Extended Profile  Send markomarko a Private Message
bolje ikad nego nikad, i glavno, da nije hc
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7791 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 15/12/2005 : 17:22:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
to se podrazumijevadolje HC
quote:
Originally posted by markomarko

bolje ikad nego nikad, i glavno, da nije hc

Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 15/12/2005 : 17:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
dobro, kaj to smece još ni krepalo?

živio sc,dolje hc
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 15/12/2005 : 18:19:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Pridruzujem se onima koji se raduju izlasku novog AF,koga cu kupovati i dalje sve dok bude izlazio.
I slazem se sa Kicom:koga ne interesuje ovakav nikakav AF ne mora ga kupovati a ni posecivati topice na tu temu.

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 15/12/2005 : 19:24:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by jetset

možeš samo kao clasic navratit medu nas a za ostalo imamo glogov kolac u pripravnosti



Vidiš mene AF klasik zanima samo u HC izdanju.
Te epizode su i tako lako nabavljive.

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 15/12/2005 : 19:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by makikatalinic

Da je bar umjesto AF-a propao Zagor



Slažem se.

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 15/12/2005 : 19:29:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

ujutro se je pojavio na kioscima br 146 Tuca-sa "malim" zakašnjenjem od 5 mjeseci.naravno odmah sam ga kupione piše kad dolazi sljedeci,ali može se ocekivati da ce opet za 5-6 mjesecijer piše samo -novi broj te ceka na tvom kiosku.sljedeca je epizoda sa Sir Oliverom



Ajde hvala Bogu!
Konacno nova neobjavljena epizoda pa makar bila smece.

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7791 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 16/12/2005 : 00:09:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
procitao sam ga.malo nejasno i zbunjujuce
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 16/12/2005 : 03:03:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

procitao sam ga.malo nejasno i zbunjujuce



Kao i sve nove epizode.
Ipak neka je on nama izašao.

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 17/12/2005 : 11:24:39  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
Bunker i nema neku maštu...naime mislim da tema nije loša ali se moglo to puno kvalitetnije obraditi...

"Velikodušnost bez premca"
www.alanford.co.nr - o AF-u
"Ludaci uvijek kupuju stripove" - Zakon i Red:Odjel za žrtve
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 17/12/2005 : 16:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

procitao sam ga.malo nejasno i zbunjujuce

Bez veze epizoda. Daklem nista novo.

Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 17/12/2005 : 22:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message
Au leba ti!
Aj za nas koji nismo u CRo rec-dve o sadrzaju ako nekoga ne mrzi...
Ehm, kapiram da je smece ali ipak...

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7791 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 17/12/2005 : 23:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
ma pocne padati neka tuca,bolje reci neke gromade koje su velicine nogometne lopte.i u jednoj toj kugli tuce je nešto od cega svi nestaju dan za danom a jedino je Alan pri sebi.na kraju se uopce ne otkrije što je to bilo i sve se vrati u normalu
quote:
Originally posted by Leo Charm

Au leba ti!
Aj za nas koji nismo u CRo rec-dve o sadrzaju ako nekoga ne mrzi...
Ehm, kapiram da je smece ali ipak...

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!

Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 18/12/2005 : 01:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message
Ehm to li je, pa evo sta meni pada na pamet - posto ynate da sam inace i Dilanovac - to je kao kad Chiavi pokusava da odglumi Sclavijevo ludilo pa napravi zagonetni kraj, a zapravo ni sam ne zna znaci li to ista. Eto tek da bude istripovano. Drugim recima, ludilo se ne da fejkovati. A dragi nam Bunker to stalno radi od kako je skrenuo. Kao celo govno sa dimenzijom XL... blaaaaa, cak i sam Alan to zove dimenzijom XL, a otkud gad demit to???

E da, s tim u vezi imam pitanjce za one koji eventualno prate italijanska izdanja: kako se na kraju razresava to sa dimenzijom XL i da li se eventualno radnja svih ovih novih epizoda desava upravo tamo, ili krace: jel su Alan Ford i Alex Font sad kao ista osoba najbukvalnije, u jednom istom svetu???

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000