forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Extra Tex na kioscima: broj 3!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 30

Vorador
Senior Member



Croatia
1580 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 24/12/2005 : 17:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Onaj bijeli okvir je katastrofa!! Ne kužim zašto su stavljali 2 Texova loga na naslovnicu. Trebali su naslovnicu dizajnirat kao SD prije;bila bi super i razlikovala bi se od Ludensove. Da i boje na naslovnici su dosta mutne.
Go to Top of Page

JORGE
Junior Member



Croatia
483 Posts

Member since 21/04/2004

Posted - 24/12/2005 : 17:27:40  Show Profile Show Extended Profile  Send JORGE a Private Message
Baš sam odjurio kupiti ovaj Tex extra cim sam cuo ovdje da je stigao na kioske.
Sama kvaliteta izdanja mi je ok, u biti ista kao i Ludensova (a i tiskara je ista).
Neke sitnice koji drugi ovdje kritikuju (mada su opravdane, pogotovo onaj bijeli kvadratic na naslovnici) me ne smetaju uopce, jer ih nadmašuje samo moje zadovoljstvo što se uopce pojavilo
ovo izdanje.
Pošto sam u vrijeme Zlatne Serije rijetko citao Tex-a, ovo ce biti pravo zadovoljstvo citati stare
Tex-ove stripove, pogotovo što mi je sada Tex jedan od definitivno dražih stripova.
SADA SAMO NEKA IZDANJE USPJE I BUDE PRIHVACENO!
A SADA CEKAM DA SE UPOZNAM KONACNO I SA JULIOM :-) !
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7786 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 24/12/2005 : 17:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
danas sam ga kupio,sve je ok.jedino malo bode oci ona cijena u gornjem kutu,ali da vam pravo kažem uopce me nije briga.glavno da je izašao i da ce izlaziti svaki mjesec(ako uopce tako bude-vidjet cemo)pohvale izdavacu za ovaj genijalan potez,svaka im cast
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1580 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 24/12/2005 : 18:02:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Nije mi jasno cemu onaj tekstic o Juliji na kraju! Jel to kao najava? Što nije u nekom topicu bilo receno da Libellus ima neke planove glede izdavanja HC Julie?
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2984 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 24/12/2005 : 18:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by SSM

Mene više zanima kvalitet same epizode. Scenario? Crtež?



Imaš recenziju
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2814 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/12/2005 : 18:05:22  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
quote:
Originally posted by Vorador

Nije mi jasno cemu onaj tekstic o Juliji na kraju! Jel to kao najava? Što nije u nekom topicu bilo receno da Libellus ima neke planove glede izdavanja HC Julie?



Nema vise. A sad ne znam staviti ili .

Jack the Black.
Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
961 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 25/12/2005 : 09:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

quote:
Originally posted by SSM

Mene više zanima kvalitet same epizode. Scenario? Crtež?



Imaš recenziju



Moram priznati da me Thommina recenzija oduševila. Pored sjajne recenzije, radi se o (izgleda) odlicnoj epizodi, a sama tematika je jako zanimljiva... Ukratko, jedva cekam
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2984 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 25/12/2005 : 10:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Mislim da ce mi ova serija Extra Tex sigurno biti trenutno najbolja serija na tržištu. Bolja i od regularnog Texa, jer rijetko koju epizodu iz toga razoblja sam procitao iz Zlatne serije, a ako su te epizode stvarno hard western onda je to pravi strip za mene.

I još ako bude išlo mjesecno... Kad vidimo gdje je Tex bio prije par mjeseci, izlazio je svaka 2-3 mjeseca, a sada je skoro u rangu sa Zagorom, izlazi mjesecno extra i svaka dva mjeseca regularni, ali su izdana vec 3 giganta. Samo tako u novoj godini
Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
961 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 25/12/2005 : 10:16:24  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message
Što se tice regularne serije, ne postoji nijedna epizoda koja me oduševila. Onaj povratak ucitelja je sasvim solidan, kao i ostale epizode, ali generalno im fali ono nešto.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7786 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 25/12/2005 : 10:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
meni su ove zadnje epizode prilicno dobre.možda je malo taj ucitelj slabija epizoda ali ova zadnja mi je odlicna,a sad sve redom dolaze odlicne epizode a predvodi ih epizoda s crnim tigrom
quote:
Originally posted by SSM

Što se tice regularne serije, ne postoji nijedna epizoda koja me oduševila. Onaj povratak ucitelja je sasvim solidan, kao i ostale epizode, ali generalno im fali ono nešto.

Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 25/12/2005 : 10:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
pa ja cu biti zadovoljan ako izlazi jedan mjesec Tex a drugi Tex Extra. i tako dalje...kao DD
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/12/2005 : 10:50:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by kico
Korica je dobra,ljepilo odlicno,prijevod dobar.Bar prema onom što sam nabrzinu prelistao.Vidim nema najave za Juliju,al ocekujemo je,zar ne?

Prijevod ocajnicki vapi za lektorom. Najava za Juliu postoji i ne postoji, onaj tekst se moze shvatiti kao najava.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

djurec
New Member

Croatia
275 Posts

Member since 23/12/2002

Posted - 25/12/2005 : 11:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send djurec a Private Message
hehe, "prika" i "minut" vise bodu u oci nego bijeli kvadratic :)
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 25/12/2005 : 11:56:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
quote:
Originally posted by djurec

hehe, "prika" i "minut" vise bodu u oci nego bijeli kvadratic :)



ozbiljno
zavarit cu
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 25/12/2005 : 12:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by kico
Korica je dobra,ljepilo odlicno,prijevod dobar.Bar prema onom što sam nabrzinu prelistao.Vidim nema najave za Juliju,al ocekujemo je,zar ne?

Prijevod ocajnicki vapi za lektorom. Najava za Juliu postoji i ne postoji, onaj tekst se moze shvatiti kao najava.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Nisam ga još procitao,pa ne znam.
Najava za Juliu mi je nejasnoca,jer prosjecan citatelj koji nema pojma da ce oni izdati i Juliu,dobija dojam da je ovo još jedno predstavljanje junaka iz Bonelli štale.

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/12/2005 : 13:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Trebalo bi pitati prevoditeljicu da nam izdeklinira npr. ime Kit... I ne, nije Kit, Kit, Kit, Kit, Kit, Kit, Kit.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 25/12/2005 : 14:04:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Trebalo bi pitati prevoditeljicu da nam izdeklinira npr. ime Kit... I ne, nije Kit, Kit, Kit, Kit, Kit, Kit, Kit.



zelis da je nateras da kaze Kita?


___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 25/12/2005 : 14:05:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
jedna kita za vilera
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 25/12/2005 : 14:06:22  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Ili zdravo Kito. Vidi tamo,ona ga Kita. Kite moj , spank the monkey.

"Three o'clock is always too late or too early for anything you want to do."
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 25/12/2005 : 14:11:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
ili: "sta to radis s kitom?", "daj kitu!" i slicno.


___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7786 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 25/12/2005 : 15:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
koje gluposti s kitom.he he...
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 25/12/2005 : 16:16:19  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
ludost s kitom (willerom!)

ZAGOR PRICA...
Samo cetiri miliona ljudi imaju "srecu" da zive u Bosni i Hercegovini, ostali nemaju tu "srecu" ali imaju sve ostalo ....

Edited by - nedim on 25/12/2005 16:17:19
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 25/12/2005 : 21:12:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
uvek je to sa KITOM bilo komplikovano


"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 25/12/2005 : 21:27:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
S Kitom uvijek problemi.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 25/12/2005 : 21:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by kico
Korica je dobra,ljepilo odlicno,prijevod dobar.Bar prema onom što sam nabrzinu prelistao.Vidim nema najave za Juliju,al ocekujemo je,zar ne?

Prijevod ocajnicki vapi za lektorom. Najava za Juliu postoji i ne postoji, onaj tekst se moze shvatiti kao najava.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Nisam ga još procitao,pa ne znam.
Najava za Juliu mi je nejasnoca,jer prosjecan citatelj koji nema pojma da ce oni izdati i Juliu,dobija dojam da je ovo još jedno predstavljanje junaka iz Bonelli štale.





Baš sam si jucer kupio Extra Texa i baš me zaintrigirao ovaj takozvani "teaser" za Juliu!

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page
Page: of 30 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000